Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Sen o 4 Aniołach  (Przeczytany 2640 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

• Respect: +97
Sen o 4 Aniołach
« dnia: Listopad 11, 2013, 09:34:02 am »
+1
No Hej :)
Od razu napiszę że nie twierdze, że anioły objawiły mi się w śnie...
Wczoraj trochę o nich czytałam, a jeszcze przed snem poprosiłam mojego Anioła Stróża o wskazanie mi odpowiedzi. Takową dostałam w tym śnie, ale nie pamiętam jaka była (Tak wiem jestem geniuszem). Poprosiłam też Opiekuna o świadomość w śnie.
W pewnym momencie snu odzyskałam świadomość, tak jak prosiłam.
Zacznijmy od tego że sen był w miejscu mi całkowicie nie znanym. Taki budynek, biały, dość jednolity. Mała ilość mebli etc.
Już od początku snu czułam jakby ktoś czuwał nade mną. Czułam po prostu jakby ktoś z boku patrzył się na mój sen. Czasem tak mi się zdarza, na ogół jednak odczuwam złe wibracje od takich istot, tym razem były one dobre. I tutaj dodam- to zapewne był mój opiekun który wybudził moją świadomość.

Chodże tak sobie po tym pomieszczeniu, była tam chyba moja rodzina. W pewnym momencie przypomniało mi się że miałam poprosić Anioła o odpowiedź.
Weszłam do jednego pokoju, położyłam się na białym łóżku. Poprosiłam Anioła by mi się ukazał. Chciałam zobaczyć jak wygląda. Przez chwilę przed oczyma miałam bardzo niewyraźne obrazy. Miał chyba jasne włosy ale nie pamiętam jak dokładnie wyglądał. Kiedy leżałam na tym łóżku poczułam bardzo silne wibracje, i takie jakby połączenie z jakimiś istotami (było ich kilka).
Oczywiście mogło mi się to tylko wydawać więc nie twierdze że te istoty to nie wytwory mojego umysłu!

Po chwili zaczęły jakby przeze mnie przemawiać? Mówiły coś o Jezusie i o Bogu. Ale tak jakby, to ja mówiłam... jestem raczej osobą religijną ale nie lubię się z tym obnażać. Mówiłam coś o Jezusie który kocha wszystkich, jest wszechmogący itp. Wiem że teraz brzmi to bardzo płytko, ale wówczas te słowa miały jakieś mocne emocjonalne podłoże, i bardzo wzmocniły moje wibracje.
Pamiętam że bardzo się wtedy wzruszyłam, choć tak jak napisałam słowa same w sobie nie były mocne tylko przekaz.

Po chwili istoty zaczęły mi się przedstawiać. Powiedzieli że reprezentują 4 żywioły. Z żywiołem powietrza czułam najmocniejsze powiązanie, wydawał mi się najbardziej bliski choć mówił mało.
Ziemia zaś była dla mnie najdalsza.

Zapytałam o to co chciałam. Ale tak jak napisałam przedtem, nie pamiętam odpowiedzi.
Przez chwilę trochę się bałam... czułam z nimi bardzo mocną więź, czułam to tak jakby na prawdę istnieli i stali teraz przy moim łóżku, oraz łączyli się ze mną by ukazać mi się w śnie.
Bałam się bo ich wibracje były silne i znacznie mocniejsze ode mnie. Ale zarazem prócz potęgi odczuwałam od nich miłość. Największy strach czułam gdy zaczęli przeze mnie przemawiać o Jezusie itp.

Po chwili przestali mówić, ale wciąż ich przy sobie czułam. Jeden z nich chwycił mnie za ręce jakby astralne, i pociągnął tak jak podczas wychodzenia z ciała. Przez chwilę obraz mi się pogorszył.
Poczułam że zrobił to anioł powietrza (o ile można go tak nazwać).

Zrobił to bardzo delikatnie nie krzywdząc mnie w żaden sposób. Mimo iż poczułam jakbym wychodziła z ciała to nadal byłam w śnie (albo jego idealnej kopii).
Czułam ich obecność za moimi plecami. Wychodzę z tego pokoju. Widzę długi, biały korytarz.
Po lewej stronie były otwarte drzwi... a w zasadzie dziura w ścianie. Jakieś krzyki stamtąd dochodziły, okropne.
Nagle buchnął z tego miejsca ogień. Po chwili zza moich pleców jakby przeleciała wielka fala wody która ugasiła pożar.

Mogłam iść dalej. Czułam że to miało oznaczać, iż opiekują się mną? Tylko czemu tak agresywnie?
(Ten ogień, gdy buchnął czułam spokój i miłość, ale jak teraz o tym myślę to było to bardzo brutalne).

Obudziłam się. Nadal czułam obecność jakiś istot. Chciałam pójść po notatnik i to zapisać, niestety spać mi się chciało bo było koło godziny 4.

I teraz jakie są moje interpretacje:
-Po prostu za dużo się naczytałam o tych aniołach, i takie coś mi się przyśniło :)
-Faktycznie była to wizyta jakiś istot w śnie, choć nie koniecznie aniołów.

Bardzo mnie to ciekawi, bo sen był dość emocjonalny mimo wszystko.
Już kiedyś śniły mi się anioły, ale były zupełnie inaczej przedstawione niż w tym śnie.
Dodam jeszcze że mimo strachu spowodowanego ich potęgą, czułam że się mną opiekują
i nie chcą mi zrobić krzywdy :) W pewnych chwilach czułam nawet spokój i wielką miłość.
Również wtedy gdy buchnął ten ogień, co mnie dziwi.

Co myślicie o tym? :)
PS: Sorki że długo mnie nie było, ale po prostu nie miałam nic ciekawego do powiedzenia bo od chyba 3 tygodnii nie miałam żadnego ciekawszego OOBE :)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/seo/576/
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2013, 09:43:18 am wysłana przez Negai »

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
Odp: Sen o 4 Aniołach
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 11, 2013, 10:21:17 am »
0
o maaaatko, ty to masz sny! mówisz i masz! Super :)

Offline Ruach

• *
  • Respect: 0
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 16, 2013, 12:08:48 pm »
0
Z żywiołem powietrza czułam najmocniejsze powiązanie, wydawał mi się najbardziej bliski choć mówił mało.

Żywioł powietrza reprezentuje duch święty. Inaczej Ruach - patrz mój nick. Ostatnio często na niego trafiam w literaturze. Pewnie niedługo również go spotkam :)

Offline zinka

• Respect: +469
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 16, 2013, 04:28:38 pm »
0
-Po prostu za dużo się naczytałam o tych aniołach, i takie coś mi się przyśniło   <ok>

Jasne, wiadomości przeczytane, gdzieś muszą mieć swoje ujście ;)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Negai

« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 16, 2013, 08:55:18 pm »
0
Ciekawe Ruach :)
A wiesz coś o innych żywiołach które wystąpiły w moim śnie? :)

Offline Ruach

• *
  • Respect: 0
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 16, 2013, 10:19:31 pm »
0
Negai - niestety nie wiem kto jest odpowiedzialny za resztę żywiołów. Swego czasu Bóg zstąpił na Ziemie w postaci słupa ognistego - nie wiem jak to interpretować, ale wydaje mi się że ogień ma związek z Bogiem (Mogę się mylić). Co do reszty, musiałbym się w ten temat zagłębić :)  Będę wiedział więcej, to z pewnością coś napiszę :)

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 17, 2013, 10:40:54 am »
+1
To nie Bóg! Tylko ten który chce za niego uchodzić i manipulować ludzkością. Na swój własny użytek.

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
  • Respect: +172
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 17, 2013, 11:29:11 am »
+1
Wczoraj trochę o nich czytałam, a jeszcze przed snem poprosiłam mojego Anioła Stróża o wskazanie mi odpowiedzi. Takową dostałam w tym śnie, ale nie pamiętam jaka była (Tak wiem jestem geniuszem). Poprosiłam też Opiekuna o świadomość w śnie.
W pewnym momencie snu odzyskałam świadomość, tak jak prosiłam.

Genialna metoda. Inwokacja do wyższych istot wiele daje. Obojętnie czy urzeczywistnimy w nas anioła, boga itp. Ważne, żeby były to istoty dla nas w poczuciu wyższe. Sam zwracam się do greckiego Boga Hypnosa(uosobienie snu). Składam mu ofiarę pod postacią zapalonej świeczki. Oraz piszę do niego inwokację. Tak odprawiony rytuał inwokacji naprawdę wiele daję w moim przypadki i z tego co wiem innym też. Jeśli chodzi o śnienie niestety najbardziej skuteczne są praktyki rytualne.
... duch żyje w nas ... duch nami śni ...

Offline Negai

« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 17, 2013, 02:55:44 pm »
+1
Ciekawe Linek, może też coś podobnego spróbuje. Choć dla mnie zwykła prośba przed snem też działa :)
Ruach dzięki za pomoc w interpretacji :)

Aleksandro, różnie to bywa z tymi Bogami czy nie Bogami. Ja tam nie wiem, równie dobrze mogła to być część mojej podświadomości która chciała mi coś przekazać :) Istotą piekielną to to raczej na pewno nie było! A to że byty często udają nie swoją postać, to wiem od dawna, dlatego podchodzę do tego z dystansem. Ale przecież po takim śnie nie pobiegnę od razu się wyspowiadać by oczyścić się z tej energii, bo nie wiem w czym by to mogło pomóc :)

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 23, 2013, 12:43:47 pm »
0
Bardzo ciekawie Negai, uwielbiam sny z aniołami!  O:-)
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline Agata

• **
  • Respect: +18
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 14, 2014, 03:02:25 am »
0
Negai z twoim "snem" prosta sprawa . Po prostu poznałaś aniołów symbolizujących 4 żywioły.
To piękne.
Tak są aniołowie ( czy też po prostu energie ) , które SĄ 4 żywiołami.
Tak jak napisałaś Ogień < Woda, Powietrze , Ziemia.
Przyjmują one postać Aniołów.
Bo Anioły to wiązka energii świetlistej i tyle.
Jest jeszcze 5 żywioł anioł :) to dopiero jest :)
Fajnie ...znam się z nimi  ;D
Powietrze to rzeczywiście Duch ... czy święty ? :) hehehehehehehe każdego świetlistego ( anioła ) można nazwać świętym...
Duch czyli SPIRO=Powietrze=Oddychać=Wiatr=Duch.... katolicy nazwali ten żywioł duchem świętym...ze względu na źródłosłów tak jak napisałam powyżej.
Itd
shangri-la.com.pl

Offline Negai

« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 14, 2014, 06:03:02 pm »
0
No w sumie masz racje :)
Fajny był ten sen, tak dawno (stosunkowo) się wydarzył a wciąż mam do niego sentyment :D

Share via facebook Share via twitter

xx
Sen/OOBE

Zaczęty przez Smigol87

1 Odpowiedzi
445 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Czerwiec 16, 2016, 04:32:40 pm
wysłana przez zinka
xx
Sen o OOBE?

Zaczęty przez Smigol87

1 Odpowiedzi