Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: OOBE- Jak być lepszym człowiekiem?  (Przeczytany 1106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

OOBE- Jak być lepszym człowiekiem?
« dnia: Maj 24, 2015, 09:55:12 am »
Dzisiejsze wyjście, pierwsze od kilku miesięcy. Zawsze gdy robimy coś pierwszy raz od jakiegoś czasu, wydaje się to niesamowite, a potem jest już rutynowe. Niemniej jednak OOBE bardzo udane :)
Może zacznę od mojego snu. Był dość długi, więc opowiem końcówkę. Mama za mną goni po całym osiedlu i mnie denerwuje, każę mi zrobić coś czego nie chce. Zaczynam z zawrotną prędkością od niej uciekać, wtem czuje jak moje ciało niefizyczne zaczyna drgać i wyrywać się, jakby chciało także ,,pobiec". 

Odrywam je więc od ciała fizycznego. Jest lekkie, dziwne że poszło tak łatwo skoro żyje ostatnio raczej mało świadomie. Po chwili uzyskuje wzrok, jednak nie obserwuje zbyt długo pokoju, ,wychodzę do salonu gdzie siedzi moja babcia (która nie żyje). Na początku sie przestraszyłam, jednak po chwili powiedziałam jej że ma sobie tu spokojnie siedzieć. Powróciłam do pokoju, poprosiłam wyższe siły by przeniosły mnie w miejsce, w którym dowiem się, jak być lepszym człowiekiem.

Poczułam mocne szarpnięcie, zawrotna prędkość, chwila ciemności, i jestem na miejscu. Widzę jakiś nieznany mi dom, w nim jakieś dziecko który bawi się nożem i widelcem, po chwili próbuje mnie nimi zaatakować i prosi bym także chwyciła swój nóż i widelec. (były na stole) Chwile z nim się siłuje jednak nie daje to dobrych efektów, Uspokojam się i wypełniam swoje serce miłością bezwarunkową. Patrzę na niego i mówię- dlaczego tak robisz? On nie wie co odpowiedzieć, ja więc polecam mu by zostawił nóż i agresje. 
Potem przeniosło mnie w jeszcze dwa inne miejsca jednak to już gorzej pamiętam. Wiem że to nic odkrywczego, jednak motto z tego wyjścia jest jedno- Nie walcz z negatywną energią, po prostu bądź inny od niej, kochaj a nie walcz, wtedy żadne niebezpieczeństwo ze strony drugiej osoby nie będzie ci straszne :)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/seo/1103/

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
    • Mara Aram
Odp: OOBE- Jak być lepszym człowiekiem?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2015, 11:14:35 pm »
Bardzo ładny morał Negai. Miłość potrafi uzdrowić wszystko :)
Ostatnio przed snem zapytałam Anioły o to jaka jest moja rola tu na Ziemi.
Odpowiedź w śnie brzmiała: "Podnoś wibracje tego miejsca" :)
Uskrzydliło mnie to :)
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline Nigashar Altarion

• **
  • Badacz światów równoległych
    • Projekt informatyczny
Odp: OOBE- Jak być lepszym człowiekiem?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 20, 2015, 09:31:53 pm »
Wróciłaś!!

Bardzo pouczające wyjście, chciałbym tak umieć powściągać gniew.

Tapnięto z użyciem technomagii

"I usłyszałem głos z nieba, mówiący: „Napisz: Szczęśliwi są umarli, którzy umierają w jedności z Panem — począwszy od tego czasu..." - Obj. 14:13

misy kryszta?owe