Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Chcę nauczać ludzi!  (Przeczytany 553 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

• Respect: +97
Chcę nauczać ludzi!
« dnia: Wrzesień 22, 2015, 09:15:16 am »
0
Witam Was moi kochani! :)
Dziś była wspaniała noc! Miałam aż dwa bardzo wyraźne sny! W jednym śniło mi się że byłam pielęgniarką i chodziłam po szpitalach z drugą pielęginarką by znaleźć prace. Znalazłyśmy ją bardzo szybko, niemalże od ręki. Następnie zaczyna się drugi sen, chodzę sobie po Poznaniu, w pewnym momencie widzę że jakaś grupka nastolatków zaczepia jakiegoś chłopaka. Zwracam im uwagę że nie można tak traktować ludzi, jeden z chłopaków zaczyna mi grozić. Ja odchodzę, potem dostaje smsy z groźbami. Po chwili myślę sobie że to raczej niemożliwe by ktoś aż tak mnie nienawidził bo zwróciłam mu uwagę (choć jak teraz to analizuje to uważam że to jednak możliwe :D ). Stwierdzam że to sen i wychodzę.

Na początku widzę ciemność. Pocieram wiec rękoma nogi, ramiona. Odzyskuje wzrok. Mam super faze! Kolory wyraźne, kształty itd :D Nie rozglądam się za wiele po pokoju, patrzę za okno. Jest piękna pogoda, słoneczko na niebieskim niebie, na dole na parkingu widzę jakiś ludzi którzy się na mnie patrzą. Bez zawahania wylatuje, o dziwo lecę super! Zawsze miałam z tym problem a teraz widze że po prostu trzeba wierzyć że się umie i wychodzi :D
Gdy jestem blisko ludzi widzę że to moja mama, jakaś pani, i trójka dzieci.
Ląduje, jedno z dzieci przybiega do mnie i mnie przytula. Odwzajemniam uścisk, po czym pytam się kobiety kim jest. Nic jednak nie mówi tylko się uśmiecha. Mama zaproponowała by się przejść, idziemy więc, nagle zauważam obok mnie krzyż, taki wielkości 1-2 metrów. Przyglądam się mu, po czym zauważam że krzyże są w wielu innych miejscach w tej lokacji, przy czym na niektórych są wizerunki jakiś ludzi.

Nagle gdzieś skręcam i znajduje się w szkole. Jestem nauczycielem, tak czuję, mimo iż przede mną są ławki z moimi znajomymi ze szkoły, to ja prowadzę lekcje :D
W zasadzie był to mój długi monolog który oni uważnie słuchali. Mówiłam o wielu rzeczach, ale tylko jedno bardzo pamiętam. Pytam ich czy wiedzą co to jest miłość, nikt z nich nie odpowiada. Podchodzę do tablicy i pisze dużymi literami ,,MIŁOŚĆ".
-To jest jedyna rzecz, która może dać Wam szczęście! Miłością można nazwać tą część nas, która pochodzi od Boga! Czy wiecie jednak co to jest, miłość? - Pytam patrząc się na ludzi.
-Każdy z nas zna miłość, ale tylko tą interesowną! To, co Wy nazywacie miłością jest tylko szczęściem, przywiązaniem, wymaganiami jakie stawiamy drugiej osobie. A co z miłością bezinteresowną? To jest coś co łączy nas z Bogiem i innymi ludźmi! To jest coś, co czyni nas człowiekiem. -Mówię z pełnym entuzjazmem, podczas gdy ludzie w ławkach nadal nic nie mówią.
Dostrzegam w pierwszej ławce koleżanke która jakoś od roku jest bardzo szczęśliwie zakochana w jednym z chłopaków. Przez chwile przechodzi mnie myśl, że jak to możliwe że ona go tak bardzo kocha, tak czysto i prawdziwie, skoro nie ma w sobie miłości bezinteresownej. Po chwili dostaje odpowiedź z góry i mowie ją głośno i wyraźnie.
-Tylko związki karmiczne, które przeżyły ze sobą sporo w poprzednich wcieleniach, nie popadają tak łatwo w kłótnie i nieporozumienia ponieważ takie osoby, podświadomie znają się lepiej niż w przypadkach innych związków. Ale to i tak nie jest miłość bezinteresowna. Bo miłość bezinteresowna powinna być skierowana w każde stworzenie na ziemi i w kosmosie a nie tylko jedno. - Zamyślam się na chwile po czym tworzę puentę :
-Poza tym, tylko miłość bezinteresowna sprawia, że świat zaczyna być taki jaki chcemy by był.

No i mnie cofnęło :)
Pozdrawiam!

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/seo/1126/

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: Chcę nauczać ludzi!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 22, 2015, 01:17:36 pm »
0
Istny real ;D Mnie też ostatnio śnią się małe dzieci, przeważnie dziewczynki i się przytulamy, fajne uczucie :)
W sumie, to ja trochę dzieci, gdzieś tam mam ;D

Negai masz zadatki na nauczycielkę <czytaj>

..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Share via facebook Share via twitter
Tags:

OOBE - Przewodnik