Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Silne emocje i rozmowa z dziwną istotą  (Przeczytany 1218 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

Silne emocje i rozmowa z dziwną istotą
« dnia: Wrzesień 30, 2015, 07:16:05 am »
No hej :) Od jakoś tygodnia codziennie mam sny zabarwione silnymi emocjami. Na ogół smutek, ale to może być też złość czy strach. Dziś była bardzo bogata noc jeśli chodzi o to- śniły mi się w sumie same koszmary, których nawet nie będę Wam opowiadać, a także sen który wywołał u mnie smutek ogromny. Sen przypomniał mi o pewnej osobie o której wolałabym nie pamiętać. 

Budzę się z jednego z koszmarów. Myśle sobie- kurczę, nie moge teraz myśleć o tym co było, bo znowu mi się to przyśni. Minęła może minuta, znowu mam paraliż. Widzę jak powoli tworzy się sen, słyszę głos, powoli nachodzą obrazy. Korzystam z tego że mam świadomość i próbuje oderwać się od ciała. Czuje ogromny ból w brzuchu (czakra splotu słonecznego?), po chwili jednak wstaje. Jest strasznie ciemno, dostrajam się. Troche lepiej. Patrzę za okno i za siebie. Po chwili mnie cofa. Mam sen o którym już wspomniałam- ten związany z ogromnym smutkiem. Budzę się, te emocje wciąż są we mnie. 

Próbuje się uspokoić, po chwili znowu usypiam. W pewnym momencie snu czuje że to sen i próbuje wyjść. Wychodzę, po chwili mnie przenosi do dziwnego miejsca. Miało kompletnie inną energie, taką hm... ciężko to stwierdzić, ale bardzo intensywną, jakby to była jakaś daleka kraina ale o nieco wyższej energii. Jestem w jakimś budynku a'la sklepie, ale ma fantastyczny wygląd. Widzę tam jakiś ludzi. Przypominają mi że mam świadomość, i mogę to jakoś wykorzystać (Czyżby NPcy?). Proszę więc o to, by byłą mi pokazana lub powiedziana moja przyszłość. Zaznaczam jednak że najlepiej by była ona trochę dalsza. Robi się ciemno wokół mnie, Czuje jakąś energie, dobrą, ale nie znaną mi dotąd. To raczej nie był opiekun ani nikt taki. Ta osoba mówi mi, cytuje jakby fragment jakieś wypowiedzi odnośnie gier. Ciężko mi jednak stwierdzić kto to powiedział, prawdopodobnie to gdzieś usłyszę albo sama to powiem. Po chwili ta osoba zwraca się bezpośrednio do mnie, przedstawia mi się, mówi swoje imię, było tak jakby dwu członowe ale można było je wymawiać razem. Zaczynało się na N, druga część na W. Już do końca nie pamiętam co to było, brzmiało dość bajkowo ale ładnie i z sensem. Tłumaczy mi że jest czyimś Opiekunem. Chciałam zapytać kogo, ale skończył ze mną kontakt.

Znowu jestem w tej samej krainie, tylko na zewnątrz tego sklepu. Teraz jak sobie myślę- kurde mogłam tam bardziej pooglądać to wszystko, te miejsce było piękne. Widzę NPków, opowiadam im co usłyszałam, coś mi zaczęli mówić odnośnie przepowiadania przyszłości, mniej więcej to że tylko bliska przyszłość jest już nie do zmienienia. Po chwili mnie cofa.

Ja mam kolejny sen, chodzę ze znajomymi po osiedlu. Jest ciemno, wszystkie światła w bloku zgaszone, tylko w jednym świeci światło. Teraz jak sobie myślę, chyba wiem czego to może być metafora :P Koleżanka tłumaczy mi o co chodzi, po chwili słyszę jak jakaś osa/pszczoła lata mi koło włosów, a następnie wlatuje pod bluzkę i znajduje się przy kręgosłupie. Robi się coraz bardziej rozwścieczona, po chwili ukąsiła mnie w okolicy czakry serca. Budzę się, czuje ogromny ból. Po chwili znowu zasypiam.

Łażę tak po osiedlu (przedtem miałam jeszcze 2 inne sny ,ale wam skróce :D) są pustki straszne. Widzę tylko jednego mężczyznę. Podchodzę do niego, i chwile rozmawiam. Po chwili mnie przenosi, przypomina mi się że to sen, zapragnęłam porozmawiać z Opiekunem - spytac go jak mogę radzić sobie z tymi złymi emocjami. Wyciągam telefon, widzę napis ,,nie zdążysz" usuwam go jednak i wyszukuje ,,Opiekun" w liście kontaktów :D (super niezawodny sposób :D). Czuje już podwyższone wibracje, już chce dzwonić i co? I zadzwonił budzik :P

Pozdrawiam!

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/seo/1130/

Offline Nigashar Altarion

• **
  • Badacz światów równoległych
    • Projekt informatyczny
Odp: Silne emocje i rozmowa z dziwną istotą
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2015, 10:40:30 pm »
Też miałem kiedyś sen z pszczołą wlatującą mi pod bluzkę i w końcu żądlącą mnie w czakrę, tyle że to był chyba splot słoneczny. Myślisz, że to może być jakaś forma stymulacji określonych centrów energetycznych, może wywołana przez NP?

Tapnięto z pomocą technomagii

"I usłyszałem głos z nieba, mówiący: „Napisz: Szczęśliwi są umarli, którzy umierają w jedności z Panem — począwszy od tego czasu..." - Obj. 14:13

Offline Negai

« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 04, 2015, 05:52:36 pm »
Tak, całkiem możliwe że może tu chodzić o stymulacje czakr :) 

Offline Wiatr1000

« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 04, 2015, 06:01:11 pm »
A czemu pszczółki?? Biedne owady :P

Offline Negai

« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 04, 2015, 06:28:38 pm »
Niekoniecznie pszczółki :P ale mi np. to brzęczenie koajrzy się z wibracjami, może to być z tym zwiazane :P Po prostu dźwięk podobny i mózg go tak interpretuje :P 

Offline zinka

« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 04, 2015, 06:31:51 pm »
Oj tak, wszystkie nieznane dźwięki, umysł musi jakoś kojarzyć ze znanymi dźwiękami, przecież nie może powiedzieć, że nie wie co to za dźwięk, bo jak by wyglądał w oczach swojego właściciela ;D
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Negai

« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 04, 2015, 06:35:59 pm »
Dokładnie ;) 

misy kryszta?owe