Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Złość Duchów  (Przeczytany 494 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

Złość Duchów
« dnia: Październik 06, 2015, 08:13:43 pm »
Dziś miałam ciekawy, wyrazisty sen :)

Miał być jakiś ślub, mama prosi mnie bym rozniosła takie kule z zaproszeniami. Patrzę tak na nie, mają jakieś numerki, pytam się co one oznaczają. Mama mówi mi że są to numery grobów na jakie mam je położyć, by zaprosić duchy naszych przodków na uroczystość. Trochę sie przeraziłam, na dworze było ciemno a ja miałam iść na cmentarz. Zapytałam siostrę czy pójdzie ze mną, ale ona powiedziała że swoją część już rozniosła i nie chce jej się iść ze mną. Bardzo się boje i nie chcę iść na cmentarz o tej porze, a na dodatek rozdając zaproszenia duchom :P

Nagle mnie przenosi, znajduje się w jakimś domu, otwarte są drzwi wejściowe a na dworze cmentarz. Nie mam przy sobie już zaproszeń, dotykam ściany, nagle pojawia się w niej jakaś trupia twarz. Nagle dotykam czegoś, jakby filara, i on zaczyna się burzyć. Nagle z cmentarza przybywają duchy, takie szare, szybkie, ale widziałam ich twarze. Uderzają we mnie z ogromną predkością, były złe, sprawiają mi ból gdy przeze mnie przelatują. 
Nagle się budzę, jestem w paraliżu, boli mnie całe ciało. Słyszę odgłosy z dworu które mój mózg przekręca (miałam otwarte okno). Gdy zdaje sobie sprawę że to wymysł mojego umysłu przestaje je słyszeć. Przeszła mnie myśl by wyjść, ale zamiast tego zdecydowałam się jednak pozostać w ciele i poobserwować co będzie się działo gdy będę usypiać. Leżę tak więc, nagle czuje jakby moje ciało astralne samo oddzielało się od fizycznego, lekko lewituje nad tym fizycznym, a mi urywa się film. Przez chwilę jestem w dziwnej ciemności w której nie ma snów, hipnagogów, nie czuje też ciała. Wyglądało to troche tak jakbym przez chwile świadomie weszła w fazę ciężkiego snu. Po chwili tracę jednak świadomość :/

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/seo/1133/

misy kryszta?owe