Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Leśna ścieżka  (Przeczytany 1460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

Leśna ścieżka
« dnia: Październik 14, 2015, 08:12:34 am »
Dziś miałam nad ranem fajnego LDka :) 

Byłam u mnie w mieszkaniu, nagle ni z gruchy ni z pietruchy zdałam sobie sprawę że to sen. Bez zastanowienia, bez żadnego TRka, po prostu wyskoczyłam przez okno i zaczęłam lecieć. Niestety w powietrzu coś mnie zatrzymało i przeniosło. 

Znalazłam się w pięknym miejscu. Była złota jesień, a ja stałam w lesie na dróżce. Wokół mnie pełno drzew które już nieco zrzuciły swoje liście. Dróżka była długa, ziemista,  a na końcu jej piękne światło. Może było to słońce, a może co innego? Biło w moje oczy oświetlając całą drogę. Zapragnęłam znaleźć się przy tym świetle. Ciągnęło mnie do niego, choć wiedziałam że muszę przejść całą ścieżkę by się z nim złączyć. Zaczęłam więc iść do przodu, co  ciekawe las sam sobie był lekko ciemnawy, jedynie oświetlała go ta jasność na końcu lasu. Szłam więc tak dotykając przy okazji liści drzew, chciałam poczuć ich energię i miłość do nich. Czułam każdy mój krok, byłam połączona z ziemią. Czułam ogromną radość, spełnienie, kochałam całą przyrodę i szłam tak w stronę światła. Na prawdę rzadko widzi się tak piękne miejsca w snach, mam wrażenie że wszystko było dobrze dostrojone. To miejsce było wprost magiczne.

Niestety nie zdołałam dostać się do światła, bo coś mnie obudziło :/
A szkoda :) taki sen chyba musi nieść za sobą jakąś ambitną metaforę, co o tym myślicie? :)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/seo/1136/

Offline EosCris

• Global Moderator
    • Sklep Ezoteryczny
Odp: Leśna ścieżka
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 14, 2015, 08:22:50 am »
No pięknie Negai, znowu sie pieknie oczyszczasz :-*  Nie wiem jakie moze byc znaczenie snu Twegoale mi sie podoba :D

Offline Negai

« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2015, 08:53:13 am »
Też tak myślę :) Chociaż przez ostatnie dni nie medytowałam bo nie miałam kompletnie czasu... ale dziś mam luzy to sobie usiądę na chwilę :D

Offline zinka

« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2015, 07:21:29 pm »
 Ciągnęło mnie do niego, choć wiedziałam że muszę przejść całą ścieżkę by się z nim złączyć.

Ciągnie cię na drugą stronę, ale to nastąpi dopiero na jesieni twojego życia, kiedy przejdziesz wyznaczoną sobie ścieżkę. Widać ścieżka będzie łatwa i przyjemna dla ciebie, nic tylko nią iść w stronę światła :)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

misy kryszta?owe