Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Prosto w serce i umarłam  (Przeczytany 759 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

Prosto w serce i umarłam
« dnia: Luty 02, 2016, 08:35:52 pm »
Hej ;) Dziś opowiem wam mój dzisiejszy sen, który wywarł we mnie wielkie emocje. Był bardzo realistyczny, możliwe że dlatego :P 

Śniło mi się że w pewnym budynku chodziła kobieta z nozem i zabijała ludzi. Wszystkich po kolei, ja jej jakoś uciekałam. W końcu zamknęłam się w pewnym pokoju do którego ona nie mogła wejść. Jednak słyszałam jak za drzwiami morduje kogoś mi bliskiego. Poczułam ogromną samotność, zrozumiałam że nie ma sensu więcej żyć. Nie został na świecie nikt, tylko ja i ona. Wiedziałam ze będzie czekać aż nie wyjdę. Wyszłam więc, zaczęłam ją błagać by jednak oszczędziła moje życie, bardzo się bałam. Zaczęła mnie uciszać, spokojnie, ale z taką dziwną pewnością siebie. Nie chciała mnie zabić w sposób zwierzęcy, wymachując nożem bezsensu.Nie chciała wkładac w to emocji. Chciała, by był to swoisty rytuał. Wytłumaczyła mi że nie mam innego wyjścia i musi mnie zabić, ale nie mam co się martwić bo zaboli tylko przez chwilę. 

Zaczęła wolno wbijać nóż w klatkę piersiową. Poczułam kłujący ból który narastał. W końcu czułam jak ,,odlatuje" z tego świata, stała się ciemność. Wiedziałam że już umieram, czułam smutek ale przede wszystkim wielki strach przed zniknięciem. Nagle zaczęłam myśleć że wszystko co uważałam o życiu po śmierci było kłamstwem. 

Po chwili wyrwało mnie z ciała, było to bardzo realne, zrozumiałam że był to sen jednak bałam się że umarłam w nim. Czułam się dziwnie, tka jakby to było OOBE ale jakieś bardzo wyraźne. Ciężko mi to nawet wytłumaczyć. Zdąrzyłam tylko zauważyć że znalazłam się w ciemnym pokoju z kilkoma monitorami które miały wyświetlić życie moje i moich bliskich. Zauważyłam że niektóre monitory są wyłączone.

I się obudziłam, prawdopodobnie za bardzo się bałam że faktycznie umarłam :P

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/seo/1182/

Offline Wiatr1000

Odp: Prosto w serce i umarłam
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2016, 09:07:08 pm »
Ciekawy sen :)

Neguś Ty to masz sny dziwne :D

Offline EosCris

• Global Moderator
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2016, 09:12:49 pm »
No no Negai! <hug>  Ciekawe jak się czujesz teraz po takim śnie? 

Offline Negai

« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2016, 10:21:17 pm »
Jestem ostatnio bardzo zmęczona ale to kwestia bardziej odłożonej kawy :P Bo źle mi właśnie na serce robiła :D 

misy kryszta?owe