Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Mroczna mgła w złym świecie  (Przeczytany 1319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

Mroczna mgła w złym świecie
« dnia: Luty 10, 2016, 06:55:27 pm »
Witajcie :) Dziś pierwszy raz od kilkunastu dni miałam ,,pożadne" oobe. Zapewne za sprawą codziennej medytacji :) Jednak co jak co ale świadomosć w życiu = świadomości w śnie ;)

Miałam sen, dość dziwny nie ukrywam. Mieszkałam w biednym budynku które dzieliło kilkaset ludzi, mieszkania były małe, nie było w nich ubikacji. W pewnym momencie zrozumiałam że to sen, powiedziałam to nawet jednemu botowi a on odpowiedział mi -Jesteś pewna?- Wtedy od razu uznałam że wyjde ;D

Tak też się stało, wyszłam, dostroiłam się, i skierowałam się do salonu a później na balkon. Był dziwny dzień, szary i ponury, na dole znajdowała się straszna mgła która powoli zbliżała się do mojego bloku. Była tak ciemna że wkrótce z mojego piętra nie było widać parteru. Wydawać by się mogło że zniknął w jakiś czeluściach czerni. 

Wyskoczyłam za okno, gdy wtopiłam się w ciemną mgłe o dość niepozytywnej energii, znalazłam się w innym miejscu. Cieżko mi jest go opisać. Był to kompleks budynków w których ludzie byli niewolnikami dwóch istot. Kobiety- której nie dało mi było poznać ale czułam jej obecność i respekt który posiadała w tym miejscu, a także Mężczyzny. Mężczyzna wyglądał strasznie, miał ciemne długie włosy, czarne łachmany. Ludzie bali się go, ale jednak każdy udawał że mimo wszystko go szanuje. Gdy teraz tak sobie myśle hcodziło po prostu o strach, a nie prawdziwą wole poddania się komuś takiemu.
Po chwili przeniosło mnie do innego miejsca, leżalam z różnymi ludźmi zwiazana pod jakimś murem. Przyszedł opisany przeze mnie meżczyzna, wiedziałam że nie chciał bym tu była. Wyjął pistolet i zaczął do mnie strzelać. Dostałam kilka bolesnych strzałów jednak nie umarłam, leżałam i udawałam że już nie żyje. Mężczyzna odszedł. Po chwili przeniosło mnie gdzie indziej, byłam w czymś w rodzaju celi, tutaj budynek wydawał się być cieplejszy niż poprzednie zamczysko ale jednak wiedziałam że rządzi nim tamta kobieta. Wiedząc że to sen i mogę zrobić wszystko, udało mi się wydostać się poza celę. Szybko zostałam zauważona i zaczęli za mną biec i mnie bić. Nie mogłam tego powstrzymać, byłam też zbyt słaba by ich pokonać.

Zadzwonił budzik :)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/seo/1185/

Offline zinka

Odp: Mroczna mgła w złym świecie
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2016, 07:53:06 pm »
Oj Negai, gdzie ty łazisz, życie ci nie miłe ???

Od czego masz opiekuna, zapomniałaś o nim ? ::)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Negai

« Odpowiedź #2 dnia: Luty 10, 2016, 07:54:24 pm »
No właśnie kompletnie o nim nie pamiętałam :D

Offline zinka

« Odpowiedź #3 dnia: Luty 10, 2016, 07:57:20 pm »
hm, no to pamiętaj następnym razem O:-)

Offline OneNight

« Odpowiedź #4 dnia: Luty 10, 2016, 10:22:03 pm »
To tak może się rozgrywać oobe? Ból, postacie które Cię widzą. Ja przeważnie po fizycznym świecie latam i nikt mnie nie widzi, a wszystko przeze mnie przenika.

Offline Wiatr1000

« Odpowiedź #5 dnia: Luty 10, 2016, 11:16:39 pm »
Onenight poczytaj inne relacje a jest ich naprawdę sporo ;)

Pewnie to efekt dużej wyobraźni ;)

misy kryszta?owe