Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Strasznie straszne oobe- proszę o interpretacje  (Przeczytany 1513 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

• Respect: +97
Strasznie straszne oobe- proszę o interpretacje
« dnia: Styczeń 14, 2014, 06:11:36 pm »
0
No hej :P
Sama nie wiem co to było... czy OOBE czy LD. Ale mniejsza, tak czy tak było bardzo świadomie i ciekawie.
Mam sen, nagle orientuje się że to sen, próbuje się dostroić ale coś mi nie wychodzi. Podchodzę więc do okna i patrze przez nie. Cały mój pokój był słabo oświetlony, ale na dworze była piękna pogoda. Nie pamiętam do końca co mówiłam, ale te wszystkie kontury robiły się coraz bardziej wyraźne, potem zrobiły się wręcz białe, by na koniec błysnąć jasnym światłem i przybliżać się do mnie. Ja zaś przybliżałam się w ich stronę (robiłam to nieświadomie, sama przeszłam przez okno jakby ktoś mnie wypchnął). Za oknem czułam się już jak za ciałem. Lecę sobie lecę, widzę obok mojego domu dziewczyne. Pytam się jej kim jest, etc. Jest dość rozmowna niestety nie pamiętam wszystkiego. Zapytałam się jej czy zna tu jakieś ciekawe miejsce, coś tam powiedziała ale też nie pamiętam co. Pytam więc czy wie jak dostać się do wyższych wymiarów, odparła że nie. Po chwili wskazuje gdzieś palcem, ja się patrzę, pojawił się przy nas jakiś starszy dziadek, miał taką szate jakby mnicha, pomarszczoną twarz i jakby naćpane oczy (xD). Wyglądał dziwnie. Przez chwile nas obserwował, myśmy gadały jeszcze trochę. Po chwili zapytałam czy zna tego dziadka, a ona odparła że tak, i że on chce pokazać mi wizje. Wyciągnął w kierunku do mnie rękę, no to podlatuje i dotykam jego ręki.

Zobaczyłam serce na takim pomarańczowym (chyba) tle, które płonie. W środku jest zamknięta kłódka. Wizja była bardzo symboliczna, nie było to takie ludzkie serce prosto z organizmu tylko te takie symboliczne.
Wiem że w pewnym momencie się popłakałam, i wróciłam do ciała. Czułam dość mocny powrót, mocniejszy niż kiedykolwiek.

Gdy wróciłam miałam chyba (oby) hipnagogi, wpierw jakieś wrzaski a po chwile zobaczyłam że wisi nade mną taki czerwony stwór, podobny do diabła chrześcijańskiego, miał kły, rogi, był czerwony i dziwny. Przestraszyłam się bardzo, bo biła od niego dziwna energia. Po chwili znikł, ja chyba wyszłam z ciała albo miałam LDka. Przeniosłam się do jakieś tak jakby szkoły. Byłam pod prysznicami, byli tam jacyś ludzie. Pogadałam z jednym kolegom który niegdyś mi dokuczał, zapytałam się dlaczego tak robił, odparł że dlatego że inni też tak robili.

Wyszłam spod pryszniców, spotkałam tam moje koleżanki, wszyscy szykowali się do wyjścia. Była też moja kuzynka, ale przez chwile uważałam ją za ,,moją koleżanke" (lekki spadek świadomości xD). Wracałam z A (kuzynką), zapytałam się jej czy wie co to było za stworzenie które przekazało mi wizje, odparła że wie. Zapytałam czy on jest zły, nie pamiętam co powiedziała. Po chwili zapytałam czy wie, że to świadomy sen, odparła że oczywiście. Zaczęłam krzyczeć że świadomość jest najważniejsza, i muszę starać się ją utrzymać. Śmiała się.

Po chwili znalazłyśmy się przed moim blokiem, i zaczęłyśmy rozmawiać. Pytałam o sporo spraw, czy jest moim NP, odparła że nie. Zapytałam czy wobec tego żyje, istnieje, odparła że tak. Zapytałam czy zawsze pokazuje się mi w postaci kuzynki, odparła że nie. Poprosiłam by pokazała mi się też w innych wyjściach/ldkach (dała mi sporo wskażówek, niestety większości nie pamiętam). Kiwnęła głową.
Powiedziała że będzie musiała już zmiatać. Było mi przykro, bo miło się gadało. Chwyciłam ją za rękę, ona drugą pokazała taki śmieszny ruch jak robi spiderman, zaczęłyśmy się śmiać. Najlepsze jest to że cały czas byłam super świadoma! Zapytałam co mam zrobić jak ten ktoś wróci, ten czerwony stwór. Odparła że dobrze wiem co mam robić. Zapytałam czy mam teraz wrócić do domu, i co położyć się na łóżku, czy jak? Co mam zrobić żeby skończyć ten dziwny sen? Odpowiedziała że mogę zrobić co chce, nie mniej wydaje jej się że to jeszcze nie koniec.

W końcu pozwoliłam jej odlecieć. Sama wzniosłam się tak by podlecieć do swojego pokoju.
Niestety przeniosło mnie zanim tam dotarłam.

Była już ciemność, był przystanek autobusowy, a nad nim wielki zegarek z przyjazdami, odjazdami i godziną. Zrobiłam TR, nadal byłam w śnie. Wkurzyłam się bo w międzyczasie miałam mnóstwo fałszywych przebudzeń. Poczułam znajomy mi ident, patrzę, był tam jakiś facet. Nagle zaczęłam wszystko widzieć z dziwnej perspektywy, tak jakby to była kolejna wizja. Widziałam jak ten ktoś uprawia seks z innymi ludźmi. Po chwili ,,wróciłam" na ziemie, tzn. do tego przystanku. Faktycznie byli tam ci ludzie ale oni byli drugoplanowi, najważniejszy był ON. Ciężko mi określić jego ident, był raczej nieprzyjemny, ale tak jakby żywy. Może miał ident tego starca, a może tego czerwonego stwora? Bardziej pasuje mi to drugie, ale nie wiem co sądzić o tym starcu (miał raczej miły, spokojny ident). W każdym razie spojrzał się na mnie, ja czułam że kończy mi się faza. Odparł, że jeszcze po mnie wróci (wtedy poczułam że to musi być ten czerwony stwór, miał podobny uśmiech i wręcz znowu go zobaczyłam). Przestraszyłam się, on się zaczął śmiać i zaczął do mnie podchodzić, ja się cofałam. Po chwili się zdenerwowałam, uznałam że nie mogę pozwolić na to, by taki ktoś mi się po OSPUO pałętał. Ścisnęłam pięść i uderzyłam go z całej siły w twarz, dwukrotnie. W końcu padł na ziemie, zaczął piszczeć jak panienka. Wzięłam jakieś krzesło co to nagle się tam znalazło i zaczęłam go uderzać. Krzyczał coraz głośniej, ja krzyczałam że ma wy... z mojego OSPUO, z mojego świata, bo nie jest jego godny. Bo chwili jego oczy zaczęły przypominać oczy tego dziadka, były tak samo ,,naćpane" i miały podobne sińce. Ja biłam go dalej, mimo iż wyglądał na martwego. Po chwili poczułam kolejny ident, jakaś czarna, duża, przerażająca postać stanęła przy nas. Skojarzyła mi się ze śmiercią, z końcem. Nagle ten koleś się zapalił, dopiero teraz się skapnęłam (wtedy nie ,,zakodowałam tego") że zapalił się w okolicy serca wydając z siebie cichy jęk.

Mimo swojego przerażającego wyglądu czarna dymna postać miała raczej neutralny ident (choć z początku się jej przestraszyłam). Odwróciłam się na pięcie, pewna siebie i dumna. Obudziłam się. To już był koniec.

Jakieś interpretacje? Ten diabeł, ten stwór, ogólnie ten sen (bądź oobe) nie może mi dać spokoju!

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/seo/703/

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
  • Respect: +172
Odp: Strasznie straszne oobe- proszę o interpretacje
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2014, 06:32:32 pm »
0
Bogate śnienie. Wzbudzanie strachu. Mocna świadomość. Porady na temat śnienia. To wszystko sprowadza się raczej do jednego... Padłaś ofiarą istot nieorganicznych, które przypuściły na Ciebie atak by darmo wydrzeć z ciebie ludzką energie.

Pamiętaj, że raczej ich nie skrzywdzisz ;) To one zainicjowały twoje śnienie i wszystko co się w nim działo. One po za wyssaniem z Ciebie energii nie mogą Ci nic złego zrobić jeśli nie wyrazisz na to swej zgody ;)
Lecz mogą śmiertelnie przerazić człowieka.
... duch żyje w nas ... duch nami śni ...

Offline Negai

« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 14, 2014, 07:35:36 pm »
0
Uu... a wiesz wgl. jak przeciwdziałać takim atakom?
I czy oni mogą wrócić? :P W sensie, ten koleś pod koniec powiedział przecież, że jeszcze wróci, no ale skoro zakazałam mu zbliżać się do swojego OSPUO, a także wgl. świata... to myślisz że posłucha? XD

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 14, 2014, 07:42:23 pm »
0
Istoty nieorganiczne stale prześladują ludzi jedyna rada to wejść z nimi w symbiozę i wymieniać się energią nie pozwalając im na różne cuda. Choć to nie jest gwarancja ze nie będą próbowały dokonywać perfidnych ataków.

Jeśli w szczególności poczujesz, że śnienie twoje jest tak mocne, że aż wykracza po za twoje normalne umiejętności wiedz, że coś czyha na twoją energie ;)

Offline Negai

« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 14, 2014, 08:33:52 pm »
0
Na prawdę nie ma innej opcji?
Nie można się od nich uwolnić? To mnie smuci, bo jakoś nie bardzo chce być pożywką na jakieś wampiro podobne coś...
Żebym ja ich przypadkiem nie zjadła... to zobaczymy kto kogo będzie straszyć.

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 14, 2014, 08:42:08 pm »
0
Radzę z nimi nie zadzierać ;) Podczas śnienia powiedz głośno i wyraźnie "nie chce mieć z wami nic wspólnego" skieruj te słowa oczywiście w intencji do istot nieorganicznych. Niestety na pewnym etapie śnienia to one tylko mogą pomóc nam rozwijać swe śnienie dalej ponieważ ich energia jest cenna.
Lecz nie wiem czy to pomoże Ci je odstraszyć... Jeśli czują w tobie "potencjał" do kuszenia to raczej tak łatwo się nie poddają. Mimo wszystko nie powinnaś się ich za bardzo obawiać ponieważ ich energia jest żeńska więc bardziej jara je prześladowanie mężczyzn :D

Offline zinka

• Respect: +469
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 15, 2014, 12:18:20 pm »
0
Negai, aleś się wkurzyła na intruza ;)

Grunt, to się nie dać i pokazać, żeby nie fikali ;)

;D
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Nigashar Altarion

• **
  • Badacz światów równoległych
  • Respect: +33
    • Projekt informatyczny
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 18, 2014, 02:05:25 pm »
0
Aż dziw, że można tyle zapamiętać ze snu! Nawet kiedy prowadziłem dziennik, nie zapamiętywałem tak wielu szczegółów! Gratuluję, Negai, świadomości i odwagi :)
"I usłyszałem głos z nieba, mówiący: „Napisz: Szczęśliwi są umarli, którzy umierają w jedności z Panem — począwszy od tego czasu..." - Obj. 14:13

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +469
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 18, 2014, 02:21:53 pm »
+1
Nigashar jak masz świadomość to również masz pamięć, łatwiej zatem o szczegółową relację :)

Negai w Twoim doświadczeniu nie ma nic tak naprawdę strasznie strasznego :)  Z czasem jak nazbierasz więcej doświadczeń, nie będzie to robiło na Tobie aż takiego wrażenia.
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline Negai

« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 18, 2014, 04:30:24 pm »
0
No w sumie może i masz racje, niemniej jak się obudziłam to byłam nieco przerażona :)
Z perspektywy czasu faktycznie uważam że nie było to nic strasznego.

Zapamiętałam tyle szczegółów, bo tak jak już Robert napisał miałam świadomość. Niemalże od razu jak się obudziłam wszystko spisałam. Sen/wyjście było nad ranem, tuż przed przebudzeniem. Co więcej jeśli chodzi o sny to mam ich dość dobrą pamięć, gdyż od dawien dawna mam świadome sny, no i różne przygody z tym związane. Oczywiście nie wszystko zapamiętuje doskonale, ale jeśli jakiś sen był ,,dziwny" ,,wyjątkowy" bądź ,,straszny" no to pod wpływem dużych emocji można go łatwo zapamiętać.
 :)

Offline Nigashar Altarion

• **
  • Badacz światów równoległych
  • Respect: +33
    • Projekt informatyczny
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 18, 2014, 04:40:07 pm »
0
jeśli jakiś sen był ,,dziwny" ,,wyjątkowy" bądź ,,straszny" no to pod wpływem dużych emocji można go łatwo zapamiętać.

Czasem wolałbym, żeby to nie działało - zwłaszcza gdy to koszmar nad koszmary :)

Offline Negai

« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 18, 2014, 04:44:45 pm »
0
Haha no cóż, taka prawda :P Przynajmniej tak u mnei to działa. Sama z mojego dzieciństwa pamiętam głównie koszmary :P

Share via facebook Share via twitter

xx
Proszę o usunięcie mojego konta.

Zaczęty przez Petro

1 Odpowiedzi
1003 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 23, 2014, 10:44:19 am
wysłana przez Robert Noble
xx
Proszę o pomoc w wytłumaczeniu co się ze mną działo.

Zaczęty przez ImproveIQ

16 Odpowiedzi
2950 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Listopad 28, 2013, 07:20:43 pm
wysłana przez ImproveIQ
xx
Po co mi OOBE?

Zaczęty przez kotpsot

7 Odpowiedzi
398 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 29, 2017, 03:20:04 pm
wysłana przez EosCris