Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Symbol w OOBE- Lodowisko  (Przeczytany 1269 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

• Respect: +97
Symbol w OOBE- Lodowisko
« dnia: Styczeń 25, 2014, 03:01:38 pm »
0
No Hej, witam Was serdecznie :P
Mimo iż moje morale ostatnio trochę upadły, dzisiaj zastanawiałam się nieco nad moimi wyjściami, i zauważyłam pewien symbol. Nie wiem czy pamiętacie, ale niedawno miałam sen/wyjście w którym wystąpił mnich, przekazujący mi pewną wizje. Jednak szybko te wyjście/sen zamieniło się w koszmar.
Jeśli potraktujemy to jako wyjście, można powiedzieć że od tego się wszystko zaczęło.
Zacznijmy od tego że sen ten rozpoczął moją fazę na ,,niechęć do OOBE". Chociaż wynikało to wówczas z niemiłej sytuacji, a nie z nudów.

W każdym razie w śnie tym, wystąpił pewien symbol- Lodowisko przed moim domem, jednak nie takie zwykłe. Gdyby było zwykłe pewnie nie zwróciłabym na niego uwagi. Lodowisko to emanowało różnokolorowym światłem. Zauważyłam błysk czerwieni, złota, pomarańczowego, zielonego ,niebieskiego, fioletowego... i wiele wiele więcej. Wyglądało to trochę jak zorza polarna w środku lodowiska, ciężko mi opisać to zjawisko. W wyjściu z ,,mnichem" lodowisko znajdowało się daleko. W kolejnym wyjściu było bliżej, a dzisiaj było niemalże pod moim domem. Wyleciałam więc sobie przez okno, chcąc dolecieć do niego. Niestety w odległości ja wiem, 2-3 metrów, latanie stało się bardzo mozolne, po chwili leciałam w miejscu, a potem cofnęło mnie pokoju.

Spotkaliście się z czymś podobnym? Wgl. co mogą znaczyć powtarzające się symbole w OOBE? czy one wgl. są ważne? Wiem że interpretacja może być różnoraka, ale może napiszecie co o tym myślicie?

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/symbol-w-oobe-lodowisko/727/

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: Symbol w OOBE- Lodowisko
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2014, 06:24:47 pm »
+1
kurde Negai, sama dobrze wiesz jakie znaczenie mają dla Ciegbie,  te twoje wizje, wyjścia i sny  ;D

W spotkaniu z mnichem już nachodziło cię zniechęcenie, dlatego ta tafla lodowa była oddalona od Ciebie, z czasem zaczęła się przybliżać, im bardziej nabierałaś wątpliwości do tego co robisz, tym była bliżej.
Lód ogólnie,  to bariera między świadomością i nieświadomością, którą sobie stwarzasz poprzez zniechęcenie do tego co robisz, a sama widzisz, że jednak po drugiej stronie tafli jest całkiem ciekawie, tylko trzeba znaleźć sens w tym co się chce robić  ;)

to tak na moje oko  ;)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Share via facebook Share via twitter

xx
Po co mi OOBE?

Zaczęty przez kotpsot

7 Odpowiedzi
427 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 29, 2017, 03:20:04 pm
wysłana przez EosCris
xx
oobe nr 2