Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Szczury i ploteczki z kosmitami  (Przeczytany 1249 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

Szczury i ploteczki z kosmitami
« dnia: Listopad 26, 2015, 04:06:56 pm »
Miałam dziś sporo snów bardzo wyraźnych nie wiedzieć dlaczego :P Ostatnio przestałam medytowac (Z braku czasu kompletnego) i przez to jakosć moich snów jak i życia znacznie się pogorszyła... ale dzisiejsza noc była inna.

Zacznę od snu z kosmitami. Szłam sobie po znajomej mi okolicy niedaleko mojej szkoły, nagle zzauważyłam że jakieś auto ni stąd ni zowąd zniknęło. Zapytałam kolegi (który w tym śnie był moim chłopakiem o.O) czy wie dlaczego tak sie dzieje. Powiedział że to zapewne kosmici. Zdziwiłam się nieco, szłam dalej. Nagle zaczepiła mnie trójka ludzi. Dwóch facetów i jedna kobieta. Kobieta podeszła do tego kolegi i czymś go zajęła, a ci mężczyźni zaczęli ze mną rozmawiać. Nagle odzyskałam świadomość, a oni powiedzieli mi że są kosmitami. Podali swoją nazwę (chyba już gdzieś sie z nia spotkałam ale nie mogę sobie teraz tego przypomnieć), i zaczęli o czymś mówić. Zapytałam jak daleko są od ziemi, odparli że 200 lat świetlnych. ( w sumie to w śnie nie wiedziałam czy to dużo czy mało, dopiero gdy zapytałam kolegi dzisiaj to powiedział że strasznie dużo :D ). Jeden z tych mężczyzn spojrzał się na mnie i powiedział do mnie ,,obudź się". I tak się stało :P Obudziłam się. Chociaż jak tak sobie teraz myśle, to to chyba był przekaz od podświadomości by znowu ,,obudzić się" duchowo :P 

Potem znowu usnęłam, cały sen był o szzczurach, rozmawiałam o nich ze znajomymi, ktoś pokazywał mi jakąś bajke ze szzczurami którą kiedyś oglądał. Niby normalny sen prawda? Dziś na angielskim robiliśmy jakieś zdania które trzeba było odpowiednio przekształcić. Zdań było 8, Pani dała 5 minut na zrobienie je. Zawsze gdy sprawdzamy zadania ona sama wybiera kogo weźmie do jakiego podpunktu. Robie tak zadania, ale nagle zrozumiałam że chyba nie zdąże do końca zrobić tego zadania. Zostały mi 4 zdania, z czego jedno właśnie było o szczurach. Zrobiłam właśnie to, jak sięokazało potem Pani wzięła mnie właśnie do tego podpunktu :D To oczywiście mógł być tylko przypadek ale tak czy tak śmieszne zrządzenie losu :D

Potem śniło mi się że był dzień imprezy która ma być za miesiąc. Były jednak inne osoby niż miały być. Znajomi mieli jechać ze mną do domu bo musiałam wziać pieniądze. Moje mieszkanie jednak było inne, drzwi na klatke schodową były otwarte, stała tam jakaś ciemna postać. Obudziłam się.

I to tyle :)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/szczury-i-ploteczki-z-kosmitami/1152/

Offline Wiatr1000

Odp: Szczury i ploteczki z kosmitami
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2015, 05:14:25 pm »
Fajne sny masz jak zawsze Neguś :*

No może z tymi szczurami to jakiś przebłysk przyszłości. Tam brak czasu, światy równoległe się łączą i światy innych ludzi ;)

No ciemnej postaci najbardziej bym się bał xD A przypomniałaś sobie nazwę tych obcych?

Offline EosCris

• Global Moderator
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 27, 2015, 06:34:41 am »
Negai, jakiś prorok nam się kroi ;) fajne sny i fajnie, że do nas wracasz <hug> 

Offline Negai

« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 27, 2015, 07:51:10 pm »
Niestety nie mogę sobie przypomnieć :( Wiem tylko że jak ją usłyszałam to brzmiała ona całkiem znajomo :) 

Offline Elijah

• *
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 11, 2015, 03:00:50 pm »
200 lat świetlnych to jest miara odległości, a nie czasu... to jest odległość, jaką światło w próżni pokonałoby przez 200 lat, czyli inaczej 200 razy około 9,5 biliona km, czyli 1,9 biliarda km.
Ilya horyas men carë úvië ná i carë lúmenen yan me ná antaina.

Offline Negai

« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 02, 2016, 05:01:36 pm »
Elijah wiem :D Jeśli gdzieś napisałam że to miara czasu to przzez przypadek :P 

misy kryszta?owe