Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Trudny przekaz  (Przeczytany 1077 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

Trudny przekaz
« dnia: Wrzesień 18, 2015, 09:29:37 pm »
Witajcie :)
Jestem głupia- zanim napisać wszystko tuż po śnie próbuje stworzyć notatkę godziny po przebudzeniu... pewnie wiele istotnych szczegółów ominę, ale mam nadzieje że i tak będzie dobrze :)

Przebudziłam się jakoś po 5:00, o 6 miałam wstawać to uznałam że jeszcze troche pośpię. Zamykam oczy, minęły może 2 minuty, wyciągam rękę po telefon by znowu sprawdzić godzinę. Na początku nic nie widzę, myślalam że to dlatego że jestem bardzo zmęczona. Obraz mi się rozmywa gdy otwieram oczy, jednak dostrzegam że na telefonie widnieje godzina 5:631. Myślę sobie no ładnie, to jest sen.

Wstaje więc do OOBE, dostrajam się. Mój pokój jest bardzo ciemny, za oknem panowała noc. Pokręcilam się troche w kółko by zmienić godzinę na późniejszą. Udało mi się choc nadal pokój był dość mroczny i nie widziałam w nim zbyt wiele. Nagle wyczułam dziwny ident, jakiś facet, koło 30 może 40, mocniej zbudowany. Widzę go, on coś do mnie mówi. Po chwili podaje mi kartki w których były jakieś zasady dobrego życia. Niestety nie pamiętałam co konkretnie tam było. Pamiętam tylko że najwyraźniejsze słowa to było ,,mens sana" - Po łacinie ,,zdrowy duch". Po chwili poprosiłam że chce porozmawiać z moją wyższą jaźnia. Poczułam miły wiatr zza pleców, zaczęłam słyszeć straszne szumy, rozbolała mnie głowa, po czym cofnęło mnie do ciała. Miałam paraliż, słyszałam jak ktoś chce coś do mnie powiedzieć ale ten szum jakby przeszkadzał... przekaz był niewyraźny, cichy, jakby daleki. Po chwili zamienił się w hipnagogi.

Uznałam że żeby mieć dobry kontakt z Wyższym Ja, trzeba po prostu mieć ,,zdrowego ducha". Ja niestety nad moim muszę jeszcze troche popracować :)

Pozdrawiam ;)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/trudny-przekaz/1125/

Offline Nigashar Altarion

• **
  • Badacz światów równoległych
    • Projekt informatyczny
Odp: Trudny przekaz
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 18, 2015, 10:58:17 pm »
Interesujące doświadczenie... zdaje się, że już od dłuższego czasu próbujesz skontaktować się z ową Wyższą Ja. Jestem ciekaw, jak to się dalej potoczy i co ciekawego taka jaźń może powiedzieć.

Tapnięto z pomocą technomagii

"I usłyszałem głos z nieba, mówiący: „Napisz: Szczęśliwi są umarli, którzy umierają w jedności z Panem — począwszy od tego czasu..." - Obj. 14:13

Offline zinka

« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 19, 2015, 12:43:42 pm »
Nieźle Negai :) ja tam przez jakiś czas szukałam mojego Ja Tam i nie znalazłam :( ;D

W zdrowym ciele zdrowy duch <cwiczy>
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 19, 2015, 01:21:11 pm »
Nieźle Negai :) ja tam przez jakiś czas szukałam mojego Ja Tam i nie znalazłam :( ;D

Bo może go nie ma?
Brałaś taką opcję pod uwagę? :)
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline zinka

« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 19, 2015, 01:22:57 pm »
Nie brałam, ale jak pytałam, to kierunek mi wskazywali ręką i tak se mogłam chodzić bez końca we wskazywanym kierunku ;D

Offline Negai

« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 19, 2015, 08:57:11 pm »
Bo znaleźć go nie łatwo Zinka! :)
Wydaje mi się że jest, ja przynajmniej z tą wyższą jaźnią kiedyś rozmawiałam.
I kontakt ten był bardzo owocny :) z resztą powinniśmy tak sie rozwijać by rozmawiać z nią non stop nawet na jawie :) Kiedyś tak miałam przez jakiś czas, ciekawy to był okres w moim życiu :)
A w śnie można również próbować :) 

misy kryszta?owe