Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: W poszukiwaniu poprzedniego wcielenia  (Przeczytany 1610 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

• Respect: +97
W poszukiwaniu poprzedniego wcielenia
« dnia: Luty 03, 2014, 09:39:57 am »
0
No Hej :)
Obudziłam się o 6:30 bo zapomniałam sobie budzik wyłączyć. Nieco się przebudziłam ale dało radę
jeszcze zasnąć. Zanim zasnęłam powtarzałam sobie że chce mieć świadomość w śnie.

Tak się stało. Gdy odzyskałam świadomość wyszłam z ciała. Pamiętam że miałam 2 wyjścia, jedno pamiętam gorzej drugie lepiej.

Niemniej wyszłam z ciała. Było ciemno więc zaczęłam obracać się wokół własnej osi z intencją zmiany czasu. Tak też się stało. Podeszłam do okna, mimo iż było już jasno nadal był księżyc na niebie. Przez chwile przeszła mnie myśl by się tam znaleźć, przypomniało mi się jednak że  ostatnio panowała tam na nim dziwna energia więc chwyciłam się czegoś w celu nie przedostania się tam. Poczułam nagłe duszności i dziwne ciągnięcie, ale udało mi się z tym poradzić. Patrzę za okno, idą tam ludzie. Karze im stanąć, o dziwo tak robią.
Czyżby był to sen, wobec tego? Wróciłam do ciała

Potem wyszłam raz jeszcze. Znowu zmieniałam czas. Poprosiłam siebie o przekierowywanie do miejsca, gdzie się czegoś nauczę. Po chwili patrzę za okno, wszystko wygląda trochę inaczej niż zawsze. Jakieś kamienice... trochę jak w renesansie albo coś w tym stylu. Wyleciałam przez okno i wylądowałam przy jakimś porcie. Byli tam ludzie, nie wiem czemu zapytałam którędy muszę iść by spotkać moje poprzednie wcielenie.

-Musisz iść w tą stronę-Odparła jedna dziewczyna.
-A co się stanie jeśli pójdę w drugą?
-Tam niczego nie znajdziesz... haha... tam jest tylko Kubuś Puchatek <??!!>- Grupka ludzi zaczęła się śmiać.
-Chcecie iść ze mną, wobec tego?- Zapytałam
-Nie nie... bo tam jest... strasznie...- Wyczułam definitywnie strach z ich wypowiedzi. Mnie on jednak nie stłamsił. Zapytałam jednej dziewczyny która stała z boku
-A ty chcesz iść ze mną?
-hm... okej, choć, zaprowadzę cię. -I poszliśmy. Szliśmy alejkami właśnie takiego renesansowego świata. Kojarzy mi się to trochę z tym wyjściem ,,Na starówkę". Ale nie ważne.

Widziałam jak z jakiegoś gmachu jakby urzędu, wyprowadzano jakiegoś chłopaka... czy też on uciekał...
Czułam że zaraz będziemy musieli gdzieś skręcić, bo była ślepa uliczka
-Nie nie, jeszcze nie tu skręcamy- Odparła dziewczyna. Szkoda że nie dotrwałam do końca wycieczki, bo zaczęłam tracić dostrojenie i wróciłam się... do snu? Ciężko to tak nazwać. Nadal wyglądało to jak OOBE.

Byłam w moim pokoju z dzieciństwa, była tam ciocia i kuzyn. Zauważyłam że za oknem z nieba leci taka dziwna, jasna kulkowa energia w stronę jakiegoś miejsca. Ciocia odparła że musi tam iść, i zabić tego do którego ta energia prowadzi. Zapytałam po co? Przecież to bezsensu.
Po chwili zauważyłam kolejne kuleczki energii, tym razem czerwone, tym razem także prowadziły one do mnie.

Obudziłam się.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/w-poszukiwaniu-poprzedniego-wcielenia/742/

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
Odp: W poszukiwaniu poprzedniego wcielenia
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2014, 10:16:35 am »
0
Fajniutko się czyta Twoje sny Negai :)

Offline Negai

• Respect: +97
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2014, 10:35:04 am »
0
No a widzisz zapomniałam o zwierżątku mocy :P
Wiedziałam że tak będzie xd

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2014, 11:39:57 am »
0
Zapamiętasz Maleńka :) Następnym razem :) Wierzę w Ciebie :) <hug>

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2014, 06:23:11 pm »
0
myślicie że zwierzę mocy pomogłoby zapanować nad fabułą snu?
Dużo się dzieje w twoich snach uch zazdraszczam!  ;)

Share via facebook Share via twitter

xx
Pomoc zagubionej duszy i dom z poprzedniego wcielenia

Zaczęty przez Negai

0 Odpowiedzi
986 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Październik 19, 2013, 08:42:13 pm
wysłana przez Negai
Tags:

OOBE - Przewodnik