Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Wigilijne OOBE  (Przeczytany 1134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

• Respect: +97
Wigilijne OOBE
« dnia: Grudzień 25, 2013, 12:52:16 pm »
0
No Hej :)
Dawno nie miałam OOBE, na szczęście ten kryzys się skończył.
Dziś budzik obudził mnie o 6:30 bo zapomniałam go wyłączyć.
Potem poszłam spać, od razu się skapnęłam że to sen, od razu więc wyszłam.
Na moim biurku były dwie miski- z popcornem i cukierkami. Spróbowałam cukierków, były przepyszne,
takie toffi. Potem poopcorn - też dobry. Niestety źle się dostroiłam i wróciłam.
Po chwili znowu wyszłam, z dostrojeniem już było lepiej.

Wyszłam na balkon od drugiej strony domu. Było tam kilka osób (na dole, przed blokiem), zrobiłam TR i wyskoczyłam. Jak zwykle prosiłam by nad osobą której mam pomóc pojawiło się białe światło.
Były dwie osoby. Wpierw podeszłam do faceta, coś mu powiedziałam i od razu mu było lepiej. Po chwili podeszłam do Pani która rozmawiała z moją sąsiadką. Pani martwiła się, mówiła że jej psy muszą iść do weterynarza a sąsiadka nie chce jej podwieźć. Powiedziałam że to nie problem, przecież wszyscy teraz śnimy albo jesteśmy w OOBE, także wystarczy że Pani poleci. Nie wierzyła mi. Pokazałam jej jak to się robi. Ucieszyła się i poleciała.

Znowu wyszłam, poszłam do lustra, zapragnęłam spotkania z moim poprzednim wcieleniem. Ktoś mnie zapytał z którym, ja odparłam że tym ostatnim. Na początku w lustrze moja twarz zaczęła się zniekształcać, widziałam kogoś za sobą, odwróciłam się. Była to młoda kobieta o blond włosach. Taka sama jak ostatnio. Zapytałam w jakim wieku umarła, jak ma na imię... nie wiele była w stanie mi odpowiedzieć. Ale powiedziała jak umarła-ponoć w więzieniu się powiesiła. Nie chcę wiedzieć co zrobiła. Dotknęłam jej ramion a potem włosów, były bardzo realne. Zrobiło mi się smutno że moje poprzednie wcielenie tak skończyło, jednak czułam z nią dziwną więź i wręcz miłość.

Mnie chyba cofnęło i miałam paraliż. Potem znowu wyszłam. Z dala zobaczyłam grupkę chłopaków, udało mi się tam przejść jedynie wymawiając taką potrzebę. Wpierw pogadałam z jednym z nich który trzymał się na uboczu. To trochę tak wyglądało jakby oni tu żyli, byli częścią tego świata. Potem pogadałam z jego kolegami, a ten pierwszy się na mnie obraził. Potem wszyscy. No wiecie jak to jest z chłopakami w grupie.

Natychmiastowo przeniesiono nas do jakiegoś domu. Wydaje mi się że to mógłbyś mój sen, albo ogólnie moja strefa, bo po prostu czułam że władam tym miejscem. Chłopacy zrobili się wredni, nawet bardzo. Zamknęłam ich w jednym pokoju i... uwaga uwaga, bo to było chamskie, ale mniejsza- wpuściłam tam trochę czadu. Po chwili przestałam i weszłam. Wszyscy kaszleli lub stracili przytomność. Powiedziałam że mają ode mnie się o.........ć raz na zawsze. Większość z nich sobie poszła, został gościu którego poznałam pierwszego. Zrozumiałam swoją winę, przeprosiłam ale także poprosiłam by trzymał się z dala od Astrala i Mentala (chodziło mi o wymiary, w których najczęściej podróżuje). Zapytałam czy istnieją jeszcze inne wymiary, i czy może tam się dostać. Odparł że tak. Wyglądał na smutnego, ja też byłam.
Po chwili skończyło się wyjście.

Zawsze mnie ciekawi czy istoty które spotykamy w OOBE, faktycznie istnieją, czy są częściami naszej jaźni, lub czymkolwiek innym??

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/wigilijne-oobe/666/
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2013, 08:15:53 pm wysłana przez iconka »

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
Odp: Wigilijne OOBE
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 25, 2013, 04:17:49 pm »
0
Hehe fajne wigilijne wyjście Negai i dobrze Cię znowu poczytać :)
No to dałaś czadu ;)
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Share via facebook Share via twitter

xx
oobe nr 2

Zaczęty przez NianiaOgg

0 Odpowiedzi
1690 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 04, 2013, 09:40:00 pm
wysłana przez NianiaOgg
xx
Po co mi OOBE?

Zaczęty przez kotpsot

7 Odpowiedzi