Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Wyjście i rozmowa z opiekunem  (Przeczytany 1170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

• Respect: +97
Wyjście i rozmowa z opiekunem
« dnia: Listopad 25, 2013, 05:01:12 pm »
+1
No Hej :)
Dzisiaj jestem trochę przeziębiona, spać w nocy nie mogłam, tzn. katar straszny mam i się budziłam.
Obudziłam się o 3 po jakiś dziwnych snach i nie mogłam spać. Ale jakoś się udało usnąć. Zanim jednak to się stało poprosiłam opiekuna by wskazał mi w śnie kim zostane w przyszłości. Śniło mi się coś o modelingu, ale ja tam byłam jakimś menadżerem coś w tym stylu. Wydaje mi się że to nie był przekaz od opiekuna, bo szczerze wątpie by tak wyglądała moja przyszłość :)

Potem miałam kilka fałszywych przebudzeń. Następnie śniło mi się że stalam w klatce mojego bloku. Pytałam opiekuna o kilka rzeczy, między innymi kiedy znajdę swoją prawdziwą miłość. Powiedział że stanie się tak między pierwszym a drugim rokiem studiów, a ten ktoś będzie miał na imię Michał. Podał mi nawet nazwisko natomiast nie pamiętam :/
Ogólnie rozmowa wyglądała normalnie, zawołałam go w śnie i poczułam że mnie słucha. Odpowiadał normalnie, ludzkim głosem, nie widziałam jego postaci. Podczas mówienia jak zwykle miałam zwiększone wibracje. (tak się dzieje gdy z Nim rozmawiam).

W pewnym momencie wyszłam, w moim pokoju stała jakaś lampa która nie powinna tam stać, ale poza tym wszystko się zgadzało. Była noc więc zaczęłam się obracać wokół mojej osi i mówić że chce by nastał dzień. No i tak się stało. Patrzę przez okno- jest mnóstwo ludzi.Dostrajam się i wylatuje. O dziwo mnie nie cofnęło jak zwykle!

Miałam dobre dostrojenie, widziałam swój cień. Wygłądało to tak jakbym miała skrzydła, ale nie takie anielskie tylko bardziej smocze (lol). Na dole była kobieta, krzyczę do niej że ja potrafię latać, ona odpowiedziała że tu każdy umie. I też wzleciała ponad ziemie. Chyba mi się nawet przedstawiła, była bardzo sympatyczna, dobra energia i te sprawy. Niestety rozmowa była krótka i nie bardzo pamiętam o czym rozmawiałyśmy.

No i kryzys OOBE'owy się skończył :D A to wszystko przez głupie przeziębienie :P

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/seo/617/

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
Odp: Wyjście i rozmowa z opiekunem
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2013, 05:11:42 pm »
+1
Super Negai <hug> fajowsko masz, ze opiekun tak Ci ładnie odpowiada na wszystkie prośby. Mój ostatnimi czasy jakoś nie chętny jest i od razu jak się o coś spytam to mnie wyrzuca, więc postanowiłam zbytnio już się nie zapytywać :/ Może jakieś niewygodne pytania zadaje, albo takie na które na razie nie mogę znać odpowiedzi, nie wiem :(
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline Negai

• Respect: +97
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2013, 05:24:34 pm »
+2
Myślę że to raczej ten drugi powód, chociaż co ja tam wiem :P
Ja np. już od kilku miesięcy wypytuje opiekuna o to, co powinnam robić w przyszłości.
Bo poszłam do takiej a nie innej klasy w liceum i w sumie nie wiem totalnie co po tym robić.
Wiem że pewno niedługo coś przyjdzie mi na myśl, ale jak na razie mam totalną pustkę a ja tego uczucia nienawidzę :P
Także pytam się go, w snach, w poza. Notabene zauważyłam że jak już jakoś odpowiada to w snach przekaz jest najłatwiejszy, więc może spróbuj właśnie w LDku (o ile przedtem próbowałaś w OOBE).

W każdym bądź razie odpowiada mi na każde pytania, ale na te związane z zawodem nie chce.
Podam mu przykład, czy zawód A czy B, to odpowie że np. zawód A nie, ale do zawodu B się nie ustosunkowuje. :P

Ale podświadomie czuje że kiedy będę gotowa na odpowiedź to mi ją da :)

Nie wiem czy kiedyś pisałam, ale jeszcze na samym początku w śnie zapytałam go czy powinnam iść do szkoły A czy B. Odpowiedział że C. Ja o szkole C jeszcze wgl nic nie wiedziałam i mnie wgl. nie ciekawiła. Po kilku miesiącach uznałam że A i B to słaby wybór, wybrałam C (notabene skapnęłam się o tym już po wyborze, przeglądając wpisy w notatniku). Aż się uśmiałam z tego powodu :D
W każdym bądź razie dostałam się do szkoły C i jak na razie jest tam spoko i faktycznie był to dobry wybór. W pozostałych szkołach czułabym się słabo (przeczuwam tak np. po opowiadaniach znajomych z tych szkół) także jak widać Opiekun wie najlepiej :D

Ale cóż, na pewno odpowie kiedy nadejdzie dobra chwila, także nie przejmuj się Sofia ;)
Notabene czasem opiekun daje ci odpowiedzi, a ty ich nie rozumiesz w tej chwili lub nie próbujesz zrozumieć. Ja tak miałam np. z tym wyborem szkół, od razu uznałam że to nie opiekun tylko atrapa skoro wskazał szkołę C a nie A czy B :P A jak widzisz myliłam się :)

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 28, 2013, 09:11:14 am »
0
Ale super! pogaduchy z opiekunem, najlepiej przy dobrej kawie i ciachu  ;)
Do mnie, tak konkretniej że tak powiem, przemówił raz. O ile to był on a nie moja szalona wyobraźnia. Powiedział mi że w zasadzie to ja już się zwijam stąd, a ostatnie kopniaki w dupę miały mnie do tego odpowiednio nastroić ;)
Wiesz, chętnie bym sobie z nim pogadała o niedługiej przyszłości, tak jak ty, a nie zaraz o jakichś ostatecznych ostatecznościach. Zazdraszczam  :)

Share via facebook Share via twitter

xx
Trening z Opiekunem!

Zaczęty przez Negai

1 Odpowiedzi
1240 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Marzec 02, 2014, 11:46:15 am
wysłana przez Sofia
xx
Rozmowa z Nim

Zaczęty przez Negai

9 Odpowiedzi