Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: A to zboki!  (Przeczytany 1649 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

• Respect: +97
A to zboki!
« dnia: Kwiecień 10, 2014, 05:25:15 pm »
0
Dobra, dziś było dość długie wyjście, szkoda tylko że mało świadome przez co mało z niego pamiętam. Wychodzę, minęła chwila i mam wzrok, na początku nie jestem pewna czy nie wstałam ciałem fizycznym więc robie TR. Okazuje się że to OOBE. Wyskakuje ze okno, postanawiam polatać. Ląduje, po chwili mnie cofa do pokoju. Znowu patrze przez okno, widzę gdzieś z dala jakiegoś faceta, postanawiam że do niego dolecę. Idzie mi spoko, niezły napęd mam :D Po chwili koleś zauważa że do niego dolatuje i zaczyna uciekać, to ja go gonie. Po chwili znowu mnie cofa, widzę daleko gdzieś za ulicą brązowego konia, niestety nie udaje mi się do niego dolecieć bo mnie cofa. Coraz bardziej tracę świadomość, po chwili mnie przenosi, ale gdy już jestem w tej drugiej lokacji, to moja świadomość jest prawie równa zero.

Widzę ludzi, jacyś chłopacy atakują dziewczyny i próbują je zgwałcić. Tuż za tłumem chłopaków, stoi kobieta. Mężczyźni mnie nie widzą ale ta kobieta tak .Miała wibracje jakby ich przewodnika, kogoś kto nimi steruje. Trochę skojarzyła mi się z jakaś psychiczną matką która pozwala swoim synom gwałcić niewinne kobiety (takie biły od niej wibracje, jakby właśnie matką była). Ona mnie widzi, podchodzi, przez chwilę rozmawiamy. Po chwili bierze coś w postaci żelu/pianki i na kłada na moje podbrzusze, po czym wyciąga brzytwę i kreśli w żelu słowo ,,safe".

Następnie mnie cofa, no w sumie tyle :)
Zauważyłam że w OOBE można na ogół spotkać się z ,,neutralnymi samotnikami" którzy sobie tam gdzieś w astralu żyją, ale nie są członkami żadnej grupy, i są trochę nieświadomi. Są też członkowie grup, z ściśle określoną hierarchią. Na ogół osoby z takich grup są bardziej świadome, i ich wibracje wydają się być bardziej intensywne niż takich samotników.

To takie spostrzeżenie :)

Ach, dodam jeszcze że jakoś w międzyczasie udawało mi się przesuwać czas w astralu. Bo np .gdy wyszłam było ciemno, a na dodatek zima. No to poobracałam się troche by przesunąć czas. Rózne godziny mi powychodziły :) Czasem jak się zatrzymywałam, byla taka pora dnia której w realu nigdy nie widziałam. Nie wiem nawet czy nazwać to południem, wieczorem, niemniej kolory świata zupełnie się zmieniały. Raz byłe takie szare, innym razem różowe (ale tak nienaturalnie różowe) albo pomarańczowe. Ciekawe :)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/zboki/844/
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2014, 05:38:04 pm wysłana przez Negai »

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: A to zboki!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2014, 03:55:52 pm »
0
Obracasz się w powietrzu czy na stojąco, do czego jeszcze praktykowałaś obracanie ?
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Negai

• Respect: +97
Odp: A to zboki!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2014, 08:44:27 pm »
0
Obracam się stojąc np. w moim pokoju bo tak mi jest łatwiej, czesto do tego podskakuje bo to śmieszne uczucie, troche jak skakanie na trampolinie :) Można też w ten sposób się przenosić do różnych ciekawych lokacji jeśli dasz intencje i zaczniesz sie obracać to większe jest prawdopodobieństwo że cie przeniesie tam gdzie chcesz. Ja np. takim sposobem weszłam do snu przyjaciółki :P

Share via facebook Share via twitter
Tags:

OOBE - Przewodnik