Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Balon  (Przeczytany 1857 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
Balon
« dnia: Sierpień 06, 2013, 08:23:49 am »
0
Pomyślałam sobie że was zapytam czy spotkaliście się z takim zjawiskiem i czy macie jakieś w tej sprawie przemyślenia.
Od dzieciństwa co jakiś czas zdarza mi się takie oto zjawisko: dzieje się to kiedy zasypiam, ale bywa że budzi mnie to w nocy. Uczucie, jakbym się rozrastała i rozlewała na boki, jak balon, czuję że jestem już tak wielka że wylewam się z łóżka, i jeszcze mi mało, zajmuję już cały pokój. Dotykam wszystkich ścian jednocześnie. Nieprzyjemne uczucie, którego nie mogę "odpędzić" i trwa długo, staram się wtedy rozbudzić ale uczucie przenosi się na real, nie panuję nad tym kompletnie.
Co to jest? Spotkałyście się może z czymś takim?

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/nianiaogg/52/balon/244/

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
Odp: Balon
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 06, 2013, 11:15:04 am »
0
Nic podobnego mi się nie przytrafiło. Ale może ma to jakiś związek z wychodzeniem z ciała albo nie wiem, może twoja aura tak się "rozrasta" przed zaśnięciem ze próbuje objąć cały pokój :D ?
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +467
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 06, 2013, 02:25:27 pm »
0
Wszystko wskazuje na to, że to zjawisko energetyczne. Prawdopodobnie Sofia ma rację, że to może mieć związek z Twoją aurą. Pytanie co jeszcze można zaobserwować, jakieś objawy przed, po ?
Skoro zdarza się to cyklicznie co jakiś czas to z pewnością musi mieć związek z trybem życia jaki prowadzisz... Tak czy inaczej fajna sprawa, też bym chciał :)
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 06, 2013, 02:49:10 pm »
0
no to mi zadałeś ćwieka, nie mam pojęcia co się dzieje/działo po, albo przed, nigdy się nad tym nie zastanawiałam, i czy w ogóle coś się działo...? nie wiem!
w każdym razie to jest cholernie nieprzyjemne uczucie i kiedy się pojawia, usiłuję się, nieskutecznie zresztą, bronić. Tak jak czujesz że zaraz złapie cię skurcz i panicznie szukasz właściwego ułożenia nogi, żeby nie zdążył złapać. Tak i tu, jak się zaczyna to nie wiem co ze sobą zrobić, nie mogę się rozbudzić, senność trzyma mnie w pazurach, ale jak mi się uda to to uczucie mniejsze, ale dalej trzyma. Trudno opisać co się wtedy czuje ale TO NIC MIŁEGO. Dlatego aż mi się wierzyć nie chce, że miałoby to być zjawisko pozytywne. Nie wiem.

Offline zinka

• Respect: +469
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 06, 2013, 10:06:49 pm »
0
Mnie też nic takiego nie spotyka, ale myślę, że to skutek rozluźnienia, jesteśmy takim organizmem ściśniętym, coś tak jak w gorsecie, kiedy poluzujesz, to wtedy się wszystko wylewa.
Czyli jeśli przechodzisz w stan relaksacji i rozluźnienia, to jesteś świadoma tego rozlewania się materii która utraciła stan skupienia.
No tak na moje oko, to wygląda :D
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 06, 2013, 10:36:55 pm »
0
jeśli tak, a brzmi rozsądnie to co mówisz, to dziwię się że tak rzadko mi się to przytrafia, to primo, a secundo - czemu na litość to jest takie nieprzyjemne?
no nic, może kiedyś się wyjaśni.

Offline zinka

• Respect: +469
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 07, 2013, 08:18:42 am »
0
No skoro całe ziemskie życie, doświadczasz stałego stanu skupienia swojego istnienia, to kiedy zmienia stan stały na powiedzmy płynny, to jest tu uczucie dziwne i nie przyjemne, bo nie znane.

W sumie to już wiesz, jakie to jest uczucie dla takiej np. kostki lodu i co ona czuje, kiedy zmienia stany skupienia  ;D

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 07, 2013, 02:45:50 pm »
0
współczuję kostce lodu ;)

Share via facebook Share via twitter
Tags:

OOBE - Przewodnik