Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Doświadczenie Niani  (Przeczytany 2492 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
Doświadczenie Niani
« dnia: Czerwiec 22, 2013, 03:01:04 pm »
+1
gdzieś tu już pytałam czy to sen czy oobe, dziś znowu miałam taką sytuację. Chyba mnie rozmowy z wami nastroiły odpowiednio :)
otóż miałam sen, taki trochę pokręcony, nie będę się wdawać w szczegóły, w każdym razie w pewnym momencie jechałam tramwajem, bardzo szybko, zbliżał się ostry zakręt na końcu którego była ściana, bałam się że zaraz wrąbiemy się w tą ścianę i zostanie z nas mokra plama. Ale tramwaj gwałtownie zahamował, a ja .. jakoś tak zakołysałam się w sobie, i nagle znalazłam się wyżej, jakbym wyskoczyła z ciała. Natychmiast przyszła refleksja że o kurczę! wyszłam! :) Migiem wszystko mi się przypomniało, że śnię aktualnie i że wyszłam z ciała (hm... no w każdym razie tak pomyślałam we śnie), a skoro tak to nie ma się co gapić, trzeba wykorzystać okazję, lecę !!!!  Czuję że gwałtownie przyśpieszam, lecę w górę z ogromną prędkością. Docieram do czegoś w rodzaju drugiego sufitu, chociaż dziwny był, czarny, z gumy czy czegoś, grawerowany w jakieś zmyślne wzory. Przebiłam się przez ten powiedzmy że sufit, i widzę małą dziewczynkę, ale coś mi nie pasuje, nie widzę buzi, i dziecko jest jakby... nierzeczywiste. Myśle sobie w tym śnie, że ona nie jest prawdziwa, to tylko myślokształt. Rozczarowanie sprawiło że wizja się rozmyła i znalazłam się w swojej sypialni.
I znowu nie wiem, czy to sen, czy nie sen?

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/nianiaogg/52/seo/229/
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2013, 09:13:24 pm wysłana przez NianiaOgg »

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +467
    • Instytut Roberta Noble
Odp: Doświadczenie Niani
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 22, 2013, 03:29:09 pm »
+2
Oczywiście jest to Sen. Pytanie czy jest się świadomym i Sen ten można zakwalifikować jako Śnienie, które jest świadomym przebywaniem poza ciałem. Z Twojej relacji wynika, że tak. Zdawałaś sobie sprawę z tego, że jesteś poza ciałem. Miałaś także pamięć o tym co chcesz zrobić, gdy uzyskasz takie doświadczenie, a więc spotkanie z córką. Tutaj mała rada dla Ciebie, jeżeli spotkałaś jakąś dziewczynkę, która według Ciebie wyglądala na nierzeczywistą, to wcale nie oznacza, że dziewczynka jest nierzeczywista. Być może problem występuje u Ciebie i jest to problem z odpowiednim postrzeganiem. Tak czy inaczej otwórz się na dane doświadczenie.

Gdy ja próbowałem kontaktować się ze swoim Wyższym Ja i pojawił się przede mną czarny kot, to też stwierdziłem, że to jakaś lipa. Teraz wiem, że Wyższe Ja przyjęło taką postać i miało to głębsze znaczenie, ktore dopiero otworzyło mi oczy po czasie...

Niania takie wątpliwości, które masz co jest snem, co śnieniem itd, w niczym Ci nie pomogą. Już Ci powiedziałem, że najważniejsza jest Twoja świadomość.
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 22, 2013, 06:54:18 pm »
0
Niania takie wątpliwości, które masz co jest snem, co śnieniem itd, w niczym Ci nie pomogą. Już Ci powiedziałem, że najważniejsza jest Twoja świadomość.
pytam bo drąży mnie niepewność, bo ja tak sobie kombinuję, jeśli to był sen, nawet świadomy, to wszystko było zmyślone, ja to zmyśliłam, a więc tę postać też zmyśliłam. Jeśli to było oobe to może faktycznie to była ona? :(

Ja może niewłaściwie rozumiem definicję świadomego snu, a rozumiem ją tak, że w świadomym podobnie jak w nieświadomym śnie, wszystko co spotykam, co się dzieje, jest wymyślone przeze mnie, tyle że w świadomym śnie mogę tę rzeczywistość świadomie modyfikować.
Mylę się?
dlatego oobe ma dla mnie większą wartość, bo w moim odczuciu to co tam zastaję jest bardziej rzeczywiste. Chodzi mi oczywiście o napotykane osoby, istoty. We śnie jak sądzę to ja je zmyślam, one nie są prawdziwe. Ech... :( A może mi się wszystko pomieszało i nic już nie rozumiem.

Ps. Aha, dziewczynka wyglądała jakby była... sztuczna, no chyba najbardziej trafne określenie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2013, 09:14:35 pm wysłana przez NianiaOgg »

Offline Petro

• *
  • Respect: +9
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 22, 2013, 09:10:35 pm »
0
Witam, chciałem zwrócić uwagę na pierwszy post a dokładnie na kierowanie próśb do różnego rodzaju "aniołków".
Zachęcam do zapoznania się z tym tematem: http://www.oczyandromedy-blog.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=216

@edit: z tym też: http://forum.przebudzenie.net/inne-stany/energie-manipulujace-istotami-pod-pozorem-obietnic-pomocy-t2666.html 
^^
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2013, 09:14:35 pm wysłana przez Petro »
"Rozwój duchowy to powrót do naturalnego stanu umysłu. To budzenie serca i "myślenie" sercem. To używanie umysłu i koniec używania nas przez umysł."
~by Zielarz Gajowy

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 22, 2013, 09:49:56 pm »
+1
Petro wiem o tym :)
jednak chciałam zauważyć, że nie każdy "aniołek" to istota manipulująca pod pozorem obietnic pomocy, tak jak nie każdy człowiek to złodziej czy morderca, paru nieagresywnych też po ziemi chodzi ;)
ten, kto mi pomógł, nie obiecywał pomocy, w ogóle się do mnie nie odzywał ani nie pokazał, pomógł i już. I na tym koniec.
Robert Monroe też miał "pomagierów", jak się później okazało był to on sam z czasu przyszłego :)

Ale rozumiem co masz na myśli.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2013, 09:55:05 pm wysłana przez NianiaOgg »

Share via facebook Share via twitter

xx
sny niani, hurtem ;)

Zaczęty przez NianiaOgg

55 Odpowiedzi
11508 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Lipiec 24, 2016, 07:50:08 pm
wysłana przez NianiaOgg
xx
Doświadczenie śmierci