Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: duch w sypialni :o  (Przeczytany 538 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
duch w sypialni :o
« dnia: Sierpień 01, 2016, 10:24:23 am »
0
Czy ja wam opowiadałam o mojej przygodzie z duchem? można powiedzieć, że to była porażka kompletna, no ale cóż, nie z samych sukcesów składa się życie, no nie?
Jeśli już opowiadałam, to przepraszam, darujcie sklerozę starsiawej pani.
Otóż jakiś rok temu to było, zdaje się. Bardzo poruszyła mnie opowieść znajomej świeżo zapoznanej, o tym że jej syn zginął tragicznie w podejrzanych okolicznościach i że niepewność, jak było naprawdę, zatruwa jej życie. Chłopak miał 19 lat i powiedzmy że miał na imię Adrian (nie pamiętam już jak mu było, mówiłam że mam sklerozę). No więc chłopak zginął przygnieciony przez windę zainstalowaną w domu jednorodzinnym. Mama podejrzewałą, że ktoś pomógł mu wetknąć głowę pod zjeżdżającą, pustą windę. Straszna historia.
Tak siętym przejęłam, że postanowiłam spytać chłopaka, co się właściwie wtedy stało, a że już kilka kontaktów ze zmarłymi miałam na koncie, z wiarą w sukces wypowiedziałam przed snem intencję "Adrian, chcę się z tobą spotkać". Nie zaprzątałąm sobie głowy dokładniejszym precyzowaniem intencji, poszłam na żywioł. Chociaż zdawało mi się, że będzie tak jak zawsze, a więc wyjdę z ciała i polecę tam, gdzie ów ktoś przebywa, albo spotkam go gdzieś między wymiarami... no coś koło tego. Bezpiecznie i komfortowo, można powiedzieć.
Mówisz i masz. Ciało zasnęło a świadomość pozostała, I nagle czuję że ktoś pojawił się w sypialni, stoi tuż obok łózka. "otwieram oczy" , siadam ciałem niefizycznym i co widzę? Stoi przy mnie duch, jakiś metr ode mnie, może półtora, stoi smutny bardzo chłopak lat około 14-15, ubrany dziwnie, w taki strój jakby chiński, koszula ze stójką, szerokie spodnie, cały szary od góry do dołu. Przytomnie pytam: czy ty jesteś Adrian? milczy i tylko się patrzy tymi smutnymi oczami. Więc próbuję dalej: czy powiesz mi jak umarłeś? a on wzruszył jakoś bezradnie ramionami i jeszcze smutniej patrzy. I w ogóle nie pasuje do opisu tego chłopaka, którego zamierzałam namierzyć.
No masz ci los, patowa sytuacja... postał jeszcze chwilę i (na szczęście) odszedł, poczekałam jeszcze trochę ale nic się nie działo więc poszłam spać. Następnego dnia rano przypomniałam sobie całe to zdarzenie. Ależ ze mnie głąb kapuściany, przecież nie tak miało być, to ja miałam się wybrać do chłopaka, a nie ściągać sobie ducha do mojej bezpiecznej przytulnej sypialni! Uświadomiłam sobie co też nawywijałam, no niby nic strasznego się nie stało ale powiem wam, że przez najbliższy tydzień zasypiałam przy włączonej lampce :P taki ze mnie bohater, ot co :D

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/nianiaogg/52/duch-w-sypialni-o/1233/

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: duch w sypialni :o
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 01, 2016, 10:30:44 am »
0
Oj Niania Niania, chcesz mieć całe tabuny gości u siebie? ;)

Z tym spotkaniem, tylko że z żywymi, to mnie też nie wychodzi, umawiam się z kimś w danym miejscu, lecę na miejsce spotkania a tam wszyscy są, tylko nie ten z kim się umówiłam ;) 
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 01, 2016, 10:34:33 am »
0
Ale przypadkowego ducha w sypialni nie miałaś ? ;) teraz naprawdę, zanim wypowiem czy pomyślę intencję, dobrze się do tego przygotowuję, żeby znów nie ściągnąć sobie chińczyka do łóżka :P
Apropos, ten chłopak, który mnie odwiedził, wyglądał jak europejczyk,tylko strojem przypominał chińczyka. 

Offline zinka

• Respect: +469
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 01, 2016, 10:36:05 am »
0
Raczej nie życzę sobie takiego towarzystwa na moim terenie, takie spotkania, to na neutralnym terenie ;)

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 01, 2016, 10:48:56 am »
0
a no włąśnie, mam nauczkę na przyszłość :)

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 01, 2016, 11:02:48 am »
0
tak mi teraz przyszło do głowy... znacznie łatwiej przychodzi mi oobe, kiedy intencją jest spotkanie z kimś kto odszedł już ze świata realnego. Bo kiedy staram się wyjść żeby wyjść, bez tego sprecyzowanego celu spotkania z kimś, to kiszka wielka.

Offline Wiatr1000

• Respect: +43
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 28, 2016, 02:40:14 pm »
+1
Niania spróbuj z pismem automatycznym :)

Mediumizm to ciężka rzecz. Wiesz na co się piszesz? Sam zrezygnowałem z tego :D

Share via facebook Share via twitter
Tags:

OOBE - Przewodnik