Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: leczymy się :)  (Przeczytany 1752 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
leczymy się :)
« dnia: Sierpień 04, 2013, 12:14:57 pm »
+3
przypomniało mi się coś! czy znacie taki zabieg energetyczny? pewnie nie znacie, to wam opowiem. Nauczył mnie tego pewien bioterapeuta. Nie potrzebne są żadne szczególne zdolności bioterapeutyczne, ponieważ całą robotę w zasadzie, choć nieświadomie, odwala pacjent.
Pacjent kładzie się na plecach, a osoba towarzysząca siada obok i układa swoją rękę, wszystko jedno którą, pod kością ogonową pacjenta, dokładnie tak, aby koniec kości ogonowej dotykał środka dłoni, czakry dłoni. Warunkiem koniecznym żeby zabieg się udał jest właściwe ułożenie, trafienie w ten punkt dłoni końcem kości ogonowej, a wtedy dzieją się cuda wianki! Energia nagle, gwałtownie zasysa z dłoni i ostro szoruje w górę wzdłuż kręgosłupa aż do głowy i dalej w górę. Na początku może zasysać i wracać, i znowu zasysać i wędrować wyżej, znów wróci i kolejny raz poszybuje w górę coraz wyżej, aż "wyskoczy" czubkiem głowy. Wrażenie jest niewiarygodne :)
Zabieg służy do wyrównania energii, przepchnięcia ewentualnych zatorów.
Warto potem poleżeć chwilę aż wszystko się uspokoi.
znam to uczucie i jako pacjent, i jako osoba towarzysząca, to się czuje na dłoni, w miejscu czakry dłoni aż lekko szczypie, robi się bardzo gorąco i po dłoni wędrują wyładowania "elektryczne".
Super, spróbujcie jeśli macie kogoś zaufanego. trzeba się rozluźnić i czuć się bezpiecznie.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/nianiaogg/52/seo/232/
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2013, 09:47:08 pm wysłana przez NianiaOgg »

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: leczymy się :)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 05, 2013, 08:58:02 pm »
0
a samemu można sobie taki zabieg wykonac?

zresztą sprawdzę sama na sobie  ;D
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 05, 2013, 09:08:28 pm »
+2
Nianiu ja stosuję zabiegi Reiki, to uzdrawiająca energia, która jest inteligentna i działa z najwyższym dobrem dla pacjenta jeśli się wyrazi taką intencję, można też prosić o uzdrowienie konkretnego schorzenia itp. Aby móc być takim kanałem, przez który ta energia będzie przepływać trzeba dostroić się do tej energii np. poprzez inicjację. Potem uzdrawia się zazwyczaj poprzez dłonie, lecz podczas zabiegu nie oddajemy własnej energii pacjentowi tylko tak jak pisałam jesteśmy tylko kanałem, energia spływa przez nas prosto z kosmosu :) Odkąd zaczęłam korzystać z Reiki moje życie odmieniło się na lepsze w rożnych aspektach. Bo Reiki oprócz ciała uzdrawia też duszę, np. rozpuszcza różne blokady, lęki, oczyszcza psychikę :) Zatem polecam wszystkim!
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2013, 09:37:45 pm »
0
Sofia, z pewnością reiki pomaga. Ja raczej nie mam zacięcia do uzdrawiania, ta historia to był przypadek, że tak powiem, coś się miało wydarzyć to się wydarzyło, no i fajno, idziemy dalej :)

Share via facebook Share via twitter

xx
Obudź się!

Zaczęty przez iconka

0 Odpowiedzi
1277 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Czerwiec 24, 2013, 10:58:02 pm
wysłana przez iconka
xx
Się kłaniam :)

Zaczęty przez NianiaOgg

34 Odpowiedzi