Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: oobe nr 2  (Przeczytany 1669 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
oobe nr 2
« dnia: Sierpień 04, 2013, 09:40:00 pm »
+1
dzielę pierwszy post, jakby kto pytał, Moderatorka kazali   :P :

Drugie było zupełnie inne, wyszłam inną metodą i co gorsza, zorientowałam się co to było dopiero, kiedy wróciłam do ciała. Gapa

Był wczesny wieczór, zima, jakiś wolny od pracy dzień. Miałam ochotę na drzemkę. Położyłam się. Na parapecie stał telefon z sekretarką automatyczną.
Powoli zasypiałam, ale nie wiadomo dlaczego zatrzymałam się na etapie między snem a jawą. Ciało zasnęło, a umysł odzyskał pełną jasną świadomość. Nie czułam ciała, jakby go nie było, z zamkniętymi oczyma widziałam pokój - światła latarni oświetlały wnętrze. Zawiesiłam się tak i ani w tę ani w tę, nie mogłam się wyzwolić z tego stanu. Trwało to dosyc długo, wiem, bo wydzwaniała do mnie przyjaciółka, która bardzo chciałą ze mną pogadać, nagrywała się na sekretarkę i upominała mnie: oddzwoń, oddzwoń... a ja nie mogłam się ruszyć.
Próbowałam usiąść, przez bardzo długo, siłowałam się sama z sobą aż wreszcie mi się udało. Ale ruchy były dziwne jakieś, jakbym była z gumy. Usiadłam wprawdzie, ale dalej nie mogłam ruszyć rękoma, nogami. Tak trochę jak to bywa, kiedy krew nie dopływa do kończyn i one tracą czucie.
Jakoś się w końcu pozbierałam, wyszłam z sypialni, podążyłam do salonu. Znów to powietrze mglisto-błyszczące. Chciałam zapalić światło, ale ręka przeleciała przez kontakt i nic. Trochę się zdenerwowałam. Podbiegłam do telewizora, pstryk - znowu nic, telefon nieszczęsny znowu dzwoni, chcę wziąć słuchawkę do ręki ... a gdzie tam! No i tak się zdenerwowałam, przestraszyłam, pomyślałam sobie że to jakiś podły sen jest, pobiegłam do sypialni znowu się położyć i poczekać aż wreszcie naprawdę się obudzę. I wtedy wciągnęło mnie do ciała.
Dopiero wtedy domyśliłam się co to było.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/nianiaogg/52/oobe-nr-2/235/

Share via facebook Share via twitter

xx
Po co mi OOBE?

Zaczęty przez kotpsot

7 Odpowiedzi
243 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 29, 2017, 03:20:04 pm
wysłana przez EosCris
xx
Wielokrotne oobe

Zaczęty przez Alf