Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: oswajanie strachu  (Przeczytany 2058 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
oswajanie strachu
« dnia: Czerwiec 21, 2013, 01:50:44 pm »
+2
Pierwsze wycieczki w poza miałam wiele lat temu, ale potem jakoś tak ... pozwoliłam żeby wszystko przyschło.
Do czasu.

Kilka z tych doświadczeń uświadomiło mi, jak niewiele wiem o sobie samej.

Zaczęło się od przyzwyczajania mnie do obecności istot stamtąd - tu.
 Pewnej nocy żarliwie wypowiadałam swoją intencję jak mantrę. Chcę... Proszę...
Ale nic się nie działo, aż wreszcie zrezygnowałam i ułożyłam się na boku szykując się do snu. I wtedy pojawił się za moimi plecami KTOŚ i położył na mnie "ręce". Serce chciało wyskoczyć ze strachu, zerwałam się na równe nogi, obejrzałam się... już go nie było. Ale te miejsca w których były ręce, jeszcze długo czułam.
 Następnym razem już wiedziałam że nie powinnam się bać.
Taka sama sytuacja, toćka w toćkę.
Teraz już się nie bałam, no... może trochę, ale nie zerwałam się z łóżka.
 trzeci raz był fantastyczny.
 Ten sam schemat, już zmieniam pozycję żeby wygodniej ułożyć się do snu, i wtedy czuję że znów stoi za mną.  Uczucie czyjejś obecności tak intensywne, że mi włosy dęba stanęły na skórze.
Boję się żeby niczego nie popsuć, nie ruszam się , czekam co będzie, i tylko serce przyśpiesza...
 I wtedy czuję jak nad moim ciałem szybkim zdecydowanym ruchem przesuwa się "ręka" wywołując coś na kształt wyładowań elektrycznych, bardzo intensywne i "zgrzytliwe" uczucie. To się działo strasznie szybko. A następnie unosi mnie w górę, nad łóżkiem jakiś metr. I opuszcza powoli - a w głowie myśl: no to masz już swój dowód!
Ma się tego "Pomagiera"  ;D

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/nianiaogg/52/oswajanie-strachu/119/
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2013, 08:54:36 pm wysłana przez NianiaOgg »

Share via facebook Share via twitter
Tags:

OOBE - Przewodnik