Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Moje drugie imię. Pierwsza ROTE.  (Przeczytany 2278 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nigashar Altarion

• **
  • Badacz światów równoległych
  • Respect: +33
    • Projekt informatyczny
Moje drugie imię. Pierwsza ROTE.
« dnia: Grudzień 31, 2013, 02:50:25 pm »
+3
30 grudnia 2013, 11:10

Nic tak na mnie nie działa, jak pobyt w lesie. Z uwagi na brak śniegu i dość wysoką temperaturę, postanowiłem wybrać się do pobliskiego zagajnika celem medytacji. Wniosek? Chyba zacznę to robić codziennie, przeżycie tej jedności z Ziemią jest niesamowite!
Po rozpoczęciu relaksacji i głębokiego oddychania czuję niewypowiedziany spokój, jakbym był w tym miejscu, do którego należałem od zawsze. Wiatr szumi w gałęziach sosen, z każdym jego podmuchem czuję, jakbym zapadał się w otchłań przyjemności. W końcu pojawia się obraz - znów Las w moim OSPUO. Dostrojenie jest, co ciekawe, całkiem niezłe. Pogłębiam je, zrywając trawę i głaszcząc duży głaz, z którego bierze początek strumień. Ze zdziwieniem zauważam, że mam na dłoniach rękawiczki, jak w fizycznym świecie. Zdejmuję je i już mam zanurzyć ręce w wodzie, gdy ponownie zaskakuje mnie głos mojego Przyjaciela. "Czekaliśmy na ciebie". Tak, wiem... Ostatnio miałem problemy z wyjściem (za dużo Minecrafta). Lekko rozbawiony swoją reakcją na obecność NP, piję źródlaną wodę. Obraz lasu wyostrza się do bardzo dobrej jakości. Sygnalizuję swoją gotowość do eksploracji. Kobieta (muszę w końcu zapytać, jak mam ich nazywać) mówi mi, że poznamy odpowiedź na moje pytanie. Zrodziło się ono, gdy przeczytałem wczoraj jednym tchem "Najdalszą podróż" Monroe'a. Przyjaciółka podaje mi rękę, mężczyzna już trzyma moją prawą dłoń. Odchylamy się do tyłu. Niczym z prędkością warp, OSPUO oddala się od nas. Lecimy przez wielki bezkres, nagle się zatrzymujemy. Jest ciemno, ale wiem, że za chwilę się dostroję. Pojawia się dobrze mi znany obraz Biblioteki. Przyjaciółka wyjaśnia, że to tu znajdę odpowiedź na swoje pytanie. Poleca mi wziąć książkę, leżącą na ciężkim, drewnianym stole. Jest oprawiona w twardą, czerwoną okładkę. Otwieram ją i przerzucam strony. Z jednej z nich wylatuje niebieska, błyszcząca kulka światła. Unosi się przede mną.
- A więc to jest ROTE? - pytam. Przyjaciele przytakują.
- Tu właśnie znajdziesz odpowiedź, jakie jest twoje 'prawdziwe imię'. - wyjaśnia kobieta.
- Co mam z tym zrobić? - nawiedza mnie myśl o połknięciu kulki, ale NP wyprowadzają mnie z błędu.
- Po prostu włóż to sobie do głowy. - poleca mi mężczyzna.
Stosuję się do instrukcji. W moim mózgu eksploduje informacja, jak kod programu. Przyjaciele wyjaśniają, że mogę "rozwinąć" ROTE później, w ciele fizycznym. Kobieta pyta, czy jestem gotowy na kolejną lekcję, czy też wolę wrócić do ciała. Wybrałbym to drugie, ale wiem, że dla mojego rozwoju ważne jest podążanie naprzód. NP chwytają mnie za ręce i polecają przefazować się w górę. Pojawia się znajoma kula światła. Już chcę zapytać, gdzie się udajemy, ale kobieta wyprzedza moje słowa:
- Zobaczysz obszar tuż po strefie "niebiańskich chmur".
Skąd oni wiedzą, że tak napisałem w notatkach? Wlatujemy w światło i po chwili widzę ten cudowny widok nieskończoności i bieli, chmur istniejących bez końca. Nie zatrzymujemy się. Metodą "rozciągnięcia się" przemieszczamy się poza ten obszar. Stajemy w czerni i pustce.
- Gdzie jesteśmy? - pytam.
- Znajdujemy się tuż przed (a może poza?) tym, co Robert Monroe nazywa "Pasmem H Dźwięku".
Przemieszczamy się i nagle zewsząd zaczyna dobiegać niewyobrażalny hałas, wrzaski i rozmowy jakby rozkrzyczanego tłumu. Uszy mi pękną! A tak, nie mam fizycznych uszu. Krzyczę do NP, żebyśmy stąd uciekali. Znów jesteśmy w pustej czerni. Nagle, zauważam dużo obiektów o kolorze, który zdefiniowałbym jako szarobrązowy, ale nie da się go opisać w sposób ludzki. Kobieta (swoją drogą ciekawe, dlaczego to ona wciąż mnie prowadzi) wyjaśnia mi, że to obszar, w którym "spirale" "bawią się" energią. Nie bardzo rozumiem, o co w tym chodzi, ale Przyjaciele polecają mi samemu zmienić się w taką spiralę. Robię to, zaczynam wirować. Bardzo dziwne uczucie. Wokół mnie wirują setki innych spiral. NP wyjaśniają, że są to dusze osób, które opuściły stan fizycznej egzystencji. Zaraz.. - myślę sobie - jak to "dusze"? Zanim pytanie formułuje się w mojej głowie, kobieta odpowiada, że aspekty religijne będziemy omawiać później.
- Na razie przyjmijmy, że są to części ludzi, ich świadomości. Dobrze?
Bycie spiralą już mnie nudzi, przyjmuję więc z powrotem swój kształt (tak mi się przynajmniej wydaje) i sygnalizuję chęć powrotu do ciała. Pędzimy przez rozmazane kształty, przesuwam częstotliwość wibracji w dół i "zaliczam glebę" w OSPUO. Żegnam się z Przyjaciółmi i po chwili powracam do ciała. Wejście nie odbywa się tym razem natychmiastowo, ale dopiero po ustawieniu się tak jak moje ciało fizyczne. Słyszę lekkie kliknięcie i otwieram oczy. Co dziwne, nie jest mi ani zimno, ani niewygodnie. Wstaję i lekko chwiejnym krokiem podchodzę do najbliższego drzewa. Opierając się o nie, "rozwijam" ROTE (przekład mam nadzieję jak najdokładniejszy):
Informacje o Tobie są przechowywane w wielkim banku wiadomości
nazywanym Biblioteką Akaszy. Jest to zbiór myśli/świadomości wszystkich istot żywych we Wszechświecie.
Twoje poprzednie imię, o które pytałeś brzmi: Nigashar.
Pierwsze trzy imiona w kolejności od najnowszego do najstarszego to: Kuba, Nigashar, Medi.
Serdecznie Cię pozdrawiamy,
Twoi Niefizyczni Przyjaciele

Co mam na to powiedzieć? Czuję łzy pod powiekami - po raz pierwszy dostałem od Nich "list". Dziękuję!..

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/nigashar-altarion/53/seo/677/
"I usłyszałem głos z nieba, mówiący: „Napisz: Szczęśliwi są umarli, którzy umierają w jedności z Panem — począwszy od tego czasu..." - Obj. 14:13

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
  • Respect: +172
Odp: Moje drugie imię. Pierwsza ROTE.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 31, 2013, 03:37:57 pm »
+1
Ciekawe rzeczy tutaj piszesz. Widzę mocne powiązanie twojego śnienia z śniącymi ze wschodu (joga snu). Twoi "przyjaciele" są zastanawiający. Słyszałem o RODACH możliwe, że to akurat te zjawisko. Szczerze mówiąc miałem podobne doświadczenia wyglądało to tak, że jakieś "stałe" osoby szkoliły mnie w śnieniu na różne tematy. Np. miałem wykłady na temat ziemskich kryształów. Pokazywały mi jak sprawnie śnić itp. no i byłem przekonany, że to jest mój Ród, moi przyjaciele ponieważ mój brat miał kontakt ze śniącym ze wschodu i to mi zasugerował.
Na chwile obecną mam całkowicie inne zdanie na ten temat. Już nie widzę w nich przyjaciół choć czasami chciałbym wierzyć, że tak jest. Są oni owszem przydatni lecz postępuję z nimi ostrożnie ponieważ z innych źródeł jednak wynika, że nie są one tak przyjazne ;D I gdy już to stwierdziłem w śnieniu odkryły swą mroczną naturę.
... duch żyje w nas ... duch nami śni ...

• **
    • Projekt informatyczny
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 31, 2013, 05:17:49 pm »
0
z innych źródeł jednak wynika, że nie są one tak przyjazne ;D I gdy już to stwierdziłem w śnieniu odkryły swą mroczną naturę.

Nie strasz ??? Bo się będę bał wychodzić!
Dobra, będę na nich bardziej uważał, choć kiedyś we śnie (nieświadomym) Mężczyzna powiedział mi, że oni są mną w przyszłości (?). Chyba sam sobie bym krzywdy nie zrobił. A może?..

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 01, 2014, 01:27:40 am »
0
A skąd wiesz, że ten mężczyzna powiedział Ci prawdę???

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 01, 2014, 10:39:30 am »
+2
O rety wiadomo, że nie można mieć 100% zaufania do nikogo, ale skoro póki co tak fajnie uczą Kubę to nie widzę problemu by sobie nie kontynuował znajomości z nimi :) Może wcale nie są tacy jak trafili się Linkowi, przecież to są osobiste doświadczenia Kuby, więc zdecydowanie mogą mieć inny charakter :)

Tak przy okazji to piękne przeżycia tu opisałeś Kuba i czytałam z zapartym tchem. Fajnie mieć takie wyraziste podróże mentalne :)
Trzymaj tak dalej :)

A co do tego, że nasi niefizyczni przyjaciele to my z przyszłości to jak najbardziej może tak być i choć nikt mi tego nie sugerował podczas śnienia to ta teoria wydaje się być bliska mojemu sercu.
Hmm a zagadnienie prawdy Olu to rozległy temat, dla każdego jak wiadomo może być inna Kochana :) A czasami to że ktoś nas wprowadza w błąd też jest ważną lekcją dla nas, tak więc nic nie dzieje się bez powodu :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2014, 10:45:48 am wysłana przez Sofia »
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

• **
    • Projekt informatyczny
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 01, 2014, 11:49:22 am »
0
A skąd wiesz, że ten mężczyzna powiedział Ci prawdę???

Nie wiem. Mogę jedynie ufać, że tak było.

Tak przy okazji to piękne przeżycia tu opisałeś Kuba i czytałam z zapartym tchem. Fajnie mieć takie wyraziste podróże mentalne :)
Trzymaj tak dalej :)

Bardzo dziękuję :) Tak na lekkim offtopie: o 5:30 miałem pobudkę i technikę 4+1.. i kiedy tak sobie próbowałem wyjść, zasnąłem. W sumie nic dziwnego, ale mam przebłysk, jak oddzielam się od ciała i frunę do góry. Nieświadome OOBE?

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 01, 2014, 01:33:10 pm »
0
Kuba oczywiście kontynuuj to bez strachu ;) Ale mimo wszystko jakiś respekt w śnieniu jest bardzo wskazany. Nie powinieneś moim zdaniem tak łatwo im się "oddawać" i pozwalać im tak ingerować w twoje śnienie.

Sofia różnie może być... W wszechświecie nie ma istoty, która by zrobiła coś bezinteresownego. Zazwyczaj chodzi o wymianę energii. Dla wielu istot wymiana to i tak za wiele więc uciekają się do tego by pociskać nam jakąś bezwartościową wiedzę by wydobyć z nas trochę energii.
Mimo wszystko we śnieniu jednak energia jest bardziej cenna niż wiedza bo co nam po wiedzy jak nie mamy na to energii.

Kuba zażądaj od nich energii :P

• **
    • Projekt informatyczny
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 01, 2014, 01:53:22 pm »
0
Kuba zażądaj od nich energii :P

Chyba wezmę to na poważnie i zobaczę, co się stanie. Albo przejdę na wyższy poziom, albo zostanę opętany ;)

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 01, 2014, 01:56:32 pm »
+1
Haha :D Jakby coś się działo zasłoń się racjonalizmem ;) To pomaga. Dobra tarcza.

Share via facebook Share via twitter

xx
Drugie Życie w Poza - 01.09.2013

Zaczęty przez Robert Noble

4 Odpowiedzi
1830 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Wrzesień 02, 2013, 03:40:03 pm
wysłana przez NianiaOgg
xx
Książka: OOBE - Drugie Życie Poza Ciałem

Zaczęty przez Robert Noble

22 Odpowiedzi