Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: OSPUO i podróż wśród Niebiańskich Chmur  (Przeczytany 1008 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nigashar Altarion

• **
  • Badacz światów równoległych
  • Respect: +33
    • Projekt informatyczny
OSPUO i podróż wśród Niebiańskich Chmur
« dnia: Grudzień 31, 2013, 02:46:21 pm »
+2
26 grudnia 2013, 23:20
Pozycja na plecach, na uszach słuchawki i muzyka Llewellyna "Opening petals". Standardowa procedura relaksacyjna, po kilku chwilach uczucie wznoszenia się i opadania z jednej strony ciała. W końcu pojawia się obraz lasu, który wykreowałem jakiś czas temu w swoim OSPUO. Chwilę się dostrajam, głaszcząc trawę i wyrywając jej źdźbła. Schylam się nad strumieniem i w tym momencie doznaję lekkiego szoku, gdy słyszę głos zza prawego ramienia. Stoi tam jeden z moich Niefizycznych Przyjaciół, mężczyzna. Poleca mi napić się wody ze strumyka, co robię. Obraz wyostrza się, widzę teraz o wiele wyraźniej. Sygnalizuję swoją chęć eksploracji dalszych planów, niż tylko OSPUO. Pojawia się kobieta, przewodniczka. Naturalnie udzielają mi wskazówek, żebym zwiększył swoje wibracje. Po tej sugestii moje ciało astralne wpada w lekką trzęsawkę, jakbym został podłączony do wysokiego napięcia. Nawet przyjemne. Na skraju polany, jakieś 3 do 4 metrów nad ziemią dostrzegam białą "kulę" bądź "plamę" energii. Podlatuję do niej, wspomagany przez Przyjaciół, którzy trzymają mnie za ręce. Wlatuję w nieskończoną, wibrującą i wirującą biel. Jest ciepło, moje ciało drży. Pływam wśród cudownych, białych chmur. Nie ma tu góry ani dołu, jest tylko nieskończona biel i światło. Przyglądam się temu w zachwycie, aż zaczyna mnie dławić w gardle. Przewodniczka podaje mi swoją rękę (przyjmując, co ciekawe, postać Galadrieli z "Władcy Pierścieni"). Przez pewien czas (minuty, a może lata?) pływamy wśród chmur. Dostrzegam coś kolorowego, poruszającego się. Pędzimy w kierunku wielkiego wodospadu kolorów, Niagary energii. Skądś spadają tysiące błyszczących wszystkimi kolorami kropeczek, leją się strumienie niebieskie, żółte, różowe, czerwone i inne, które trudno opisać. Przelatujemy przez ten piękny wodospad, a ja czuję gorąco i jeszcze większe wibracje. Pytam, jak teraz wrócimy. Przyjaciele przylatują przede mnie. Kobieta mówi, żebym przesunął fazę w dół. Rozumiem, że mam zmniejszyć swoje wibracje, co też robię. Świat rozdziera się niczym prześcieradło, a ja ląduję w ogrodzie mojej babci. Przyjaciele mówią, że jestem już w swoim OSPUO. Żegnają się. Przez dłuższą chwilę leżę na trawie. Nakazuję zakwitnąć jabłoniom, co też po chwili się dzieje. Słucham śpiewu ptaków i wdycham zapach wiosny. W końcu powracam do ciała.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/nigashar-altarion/53/seo/676/
"I usłyszałem głos z nieba, mówiący: „Napisz: Szczęśliwi są umarli, którzy umierają w jedności z Panem — począwszy od tego czasu..." - Obj. 14:13

Share via facebook Share via twitter

xx
Podróż Szamańska

Zaczęty przez Robert Noble

7 Odpowiedzi
4597 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Maj 04, 2015, 09:08:05 pm
wysłana przez zinka
xx
Magiczna Podróż - Taisha Abelar

Zaczęty przez iconka

7 Odpowiedzi
3428 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Listopad 03, 2013, 05:23:23 pm
wysłana przez iconka
xx
Podroz znad morza i jej wynik

Zaczęty przez Nigashar Altarion

5 Odpowiedzi
1424 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Lipiec 22, 2014, 12:49:13 pm
wysłana przez Linek
xx
Warsztaty Mocy - Podróż w głąb siebie - 11-13 listopad 2016.

Zaczęty przez Robert Noble

0 Odpowiedzi
441 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Listopad 04, 2016, 11:01:22 pm
wysłana przez Robert Noble
Tags:

OOBE - Przewodnik