Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Podroz znad morza i jej wynik  (Przeczytany 1428 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nigashar Altarion

• **
  • Badacz światów równoległych
  • Respect: +33
    • Projekt informatyczny
Podroz znad morza i jej wynik
« dnia: Lipiec 19, 2014, 12:33:25 pm »
0
Wczoraj w nocy wrocilem w koncu do domu po kilku dniach spedzonych nad Zatoka Pucka. Trasa liczaca okolo 500 km wcale nie okazala sie przyjemnym przezyciem, zwlaszcza, ze dopiero dwadziescia minut po polnocy dotarlem do Bialegostoku. O uczuciu, jakie mnie trawilo ponizej plecow nawet nie chce wspominac, powiem tylko, ze prawie w polsnie przeszedlem przez kapiel i padlem na lozko. Nie wiem, ktora mogla byc godzina (moze 4:00), kiedy po prostu uswiadomilem sobie, ze jestem we snie. Tak po prostu, bez zadnych znakow snu czy testow rzeczywistosci. Mialem takie ciekawe uczucie, ze wlasnie pojalem, jak za kazdym razem poznac, ze to sen. Uczucie wszechwiedzy na temat tego stanu. Stalem sobie bezczynnie i ogladalem swiat snu, wiedzac jakims sposobem, ze nie wyrzuci mnie do ciala. Zawolalem swojego przewodnika snu, a echo odbilo sie od lasu przede mna. Pojawil sie moj brat, ktory probowal mi przeszkodzic w kontakcie z przewodnikiem. Rzucilem w niego zakleciem znanym juz z poprzedniego wpisu... i nie podzialalo!!! Nie bylo zadnego zielonego swiatla ani innego efektu. Zignorowalem brata, bo balem sie tych nowych praw snu. Pojawila sie przewodniczka, niestety w postaci wlascicielki domku, gdzie bylem na kwaterze nad morzem. Kazala mi isc za soba, mowiac, ze moja twarz wyglada jakos inaczej, jest wyrazniejsza. Prowadzila mnie na dol schodami, bym mogl obejrzec sie w lustrze. Nagle wszystko sie rozmylo i wrocilem do ciala. Zachowalem jednak dosc rozsadku, by w ogole sie nie poruszac i nie otwierac oczu. Szybko wniknalem w sen ponownie. Znow ogarnelo mnie to dziwne uczucie. Dosc dlugo stalem w jakims korytarzu, ogladajac tapete i zastanawiajac sie nad czyms. W koncu postanowilem odwiedzic swoj stworzony swiat, by zobaczyc go jeszcze wyrazniej i dokladniej. Ktoregos razu dostalem tam oszlifowany w oktagon bursztyn z runa Odala, majacy po wypowiedzeniu slow "Niech sie tak stanie" teleportowac mnie do klasztoru. Wyciagnalem go z kieszeni, czujac bardzo realistycznie krawedzie szlifu. Wypowiedzialem formulke, a kamien zamiast rozjarzyc sie biela, nie zrobil nic. Runa zaczela pulsowac slabym, bialym swiatlem. Zupelnie mi sie to nie podobalo. Kilka nastepnych minut zuzylem na rysowanie portali na scianach, wypelnianie ich konturow materia przy pomocy machniecia dloni i bezskutecznych probach przejscia. W koncu LD zaczal mi sie nudzic i stracilem swiadomosc.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/nigashar-altarion/53/podroz-znad-morza-i-jej-wynik/919/
"I usłyszałem głos z nieba, mówiący: „Napisz: Szczęśliwi są umarli, którzy umierają w jedności z Panem — począwszy od tego czasu..." - Obj. 14:13

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: Podroz znad morza i jej wynik
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 19, 2014, 04:42:08 pm »
+1
No, takie bezowocne próby mogą zniechęcić, a może za szybko się poddałeś, może, to był test na cierpliwość, albo coś źle robiłeś i nie zwróciłeś na to uwagi ? ::)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Negai

• Respect: +97
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 20, 2014, 05:29:20 pm »
+1
Powiem ci tak, LDki to twój świat, jak wymyślisz sobie że nawet krowa cie przeteleportuje w dane miejsce to tak się stanie :) Wystarczy po prostu bardzo tego chcieć, być cierpliwym,  i sie nie zrażać, a także nie wątpić we własne możliwości. Możliwe że z powodu słabego błysku światła pomyślałeś sobie : ehh, nic z tego nie będzie! kamień nie działa! a to bzdura, gdybyś pomyślał inaczej to przypuszczam że by cie przeteleportowało :) Poza tym ważne są motywacje, dlaczego chciałeś się przenieść do tego klasztoru?
Znam ten ból gdy LDek się nudzi, nie ma nic gorszego xD

Offline zinka

• Respect: +469
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 20, 2014, 05:56:33 pm »
0
Tak, zwątpienie i niewiara jest barierą, która stoi nam na drodze :)

Offline Nigashar Altarion

• **
  • Badacz światów równoległych
  • Respect: +33
    • Projekt informatyczny
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 22, 2014, 12:20:14 pm »
0
Możliwe że z powodu słabego błysku światła pomyślałeś sobie : ehh, nic z tego nie będzie! kamień nie działa! a to bzdura, gdybyś pomyślał inaczej to przypuszczam że by cie przeteleportowało :) Poza tym ważne są motywacje, dlaczego chciałeś się przenieść do tego klasztoru?

Myślę, Negai, że trafiłaś w samo sedno. Nawet w fizycznym świecie zniechęcają mnie sytuacje, które nie toczą się tak, jak powinny... Muszę nad sobą pracować :) Klasztor (lub "kampus", sam nie wiem, czemu tak go nazywam) to miejsce w stworzonym podczas "Zabawy w Boga" świecie; mieszkają tam uczeni (lub "magowie", znów nie wiem, czemu ich tak nazwałem).

No, takie bezowocne próby mogą zniechęcić, a może za szybko się poddałeś, może, to był test na cierpliwość, albo coś źle robiłeś i nie zwróciłeś na to uwagi ? ::)

Myślę, że zamiast podjąć decyzję, co robić, za długo chłonąłem w siebie uczucie wszechwiedzy i moja świadomość trochę się obniżyła.

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
  • Respect: +172
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 22, 2014, 12:49:13 pm »
+1
Na pewnym etapie śnienia możemy przekonać się, że wcale nie jest tak, że możemy "wszystko" ;)

Spróbuj potraktować śnienie jako akt czystej percepcji, poznawanie nieznanego a nie jako manifestacje swych "zdolności".
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2014, 01:41:29 pm wysłana przez Linek »
... duch żyje w nas ... duch nami śni ...

Share via facebook Share via twitter

clip
Pokrzywa zwyczajna i jej właściwości

Zaczęty przez Robert Noble

2 Odpowiedzi
702 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Styczeń 16, 2017, 03:54:25 pm
wysłana przez radoslawkow11
xx
Podróż Szamańska

7 Odpowiedzi
4606 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Maj 04, 2015, 09:08:05 pm
wysłana przez zinka
xx
Magiczna Podróż - Taisha Abelar

Zaczęty przez iconka

7 Odpowiedzi
3437 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Listopad 03, 2013, 05:23:23 pm
wysłana przez iconka
xx
OSPUO i podróż wśród Niebiańskich Chmur

Zaczęty przez Nigashar Altarion

0 Odpowiedzi
1009 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Grudzień 31, 2013, 02:46:21 pm
wysłana przez Nigashar Altarion
xx
Warsztaty Mocy - Podróż w głąb siebie - 11-13 listopad 2016.

0 Odpowiedzi
446 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Listopad 04, 2016, 11:01:22 pm
wysłana przez Robert Noble
Tags:

OOBE - Przewodnik