Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Świadomość i eksperyment  (Przeczytany 1476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nigashar Altarion

• **
  • Badacz światów równoległych
  • Respect: +33
    • Projekt informatyczny
Świadomość i eksperyment
« dnia: Luty 01, 2014, 02:14:06 pm »
+1
Pierwszy tydzień ferii prawie za mną. Czegoś tam doświadczyłem, więc podzielę się opisami:

29 stycznia 2014
Śpię sobie spokojnie, aż budzi mnie momentalny głośny huk wiatru (sypialnia na poddaszu, a dach blaszany :/). Jest ciemno, spoglądając na zegarek stwierdzam kilkadziesiąt minut po trzeciej. Przewracam się na drugi bok i usiłuję zasnąć. Bezskutecznie. Około 4:00 zaczynam zasypiać. Nagle otwieram oczy: jest 7:15, za oknem widno, a w pokoju zimno. Kilka testów rzeczywistości upewnia mnie w tym, że nie śnię. Pierwsze fałszywe przebudzenie od ładnych kilku miesięcy!

30 stycznia 2014, ~10:00
Budzę się. Przypominam sobie, że są ferie i kładę się znowu. Właśnie miałem fazę REM, więc liczę na LD. Po chwili stopniowo zapadam w sen, czuję, jak wnikam w nicość. Przed oczyma formują mi się obrazy, ale z powodu niskiej świadomości uznaję je za swoją wyobraźnię. Wchodzę w sen i cały czas mam przeświadczenie, że chyba śnię. Niestety, nie pozwala mi to na LD :( Budzę się o 10:45 zły na samego siebie.

29 stycznia 2014, 11:05
Po obejrzeniu jakże wspaniałego filmu Powrót do przyszłości zacząłem się zastanawiać nad tym, czy podróży mentalnych nie dałoby się wykorzystać do podróży w czasie. Myślę sobie: jak nie spróbuję, to się nie dowiem. Dałem mojemu bratu karteczkę, na której kazałem mu punktualnie o 17:00 napisać czterocyfrową liczbę. Był trochę zdziwiony, ale zgodził się. Będąc w swoim pokoju, zrelaksowany, wszedłem w podróż mentalną. Skupiłem się na godzinie piątej po południu i po chwili obracania się w nicości, znalazłem się na podwórku. Było ciemno. Szybko pobiegłem do pokoju mojego brata. Przelatując przez salon zobaczyłem swoją mamę, siedzącą przed telewizorem. Wszedłem na górę do pokoju mojego brata. Spotkałem tam samego siebie, czekającego aż cyfry zostaną zapisane. Zaśmiałem się w duchu (tutaj dosłownie, w "duchu" :) ). Podejrzałem karteczkę. Nagle obraz się zamazał, lekka dekoncentracja sprawiła, że "na wyczucie" odczytałem 4379. Szybko wróciłem do ciała. Nie mogłem się doczekać 17:00. Była 16:58, kiedy zszedłem na dół. Mama krzątała się w kuchni, telewizor był wyłączony. Myślę sobie: będzie jeden nie zgadzający się szczegół. Wracam do pokoju brata i czekam na zapisanie liczby. Odbieram karteczkę i widzę 1025. Schodzę na dół... mama ogląda Teleexpress. Porównując sposób zapisu cyfr, mogłem źle odczytać podczas dekoncentracji. Jedynka została zapisana prawie jak zamknięte 4. Piątka bardzo przypominała 9, była taka "esowata". To chyba działa!

Bardzo przepraszam za styl i gramatykę. W moim notatniku panuje bałagan...

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/nigashar-altarion/53/seo/737/
"I usłyszałem głos z nieba, mówiący: „Napisz: Szczęśliwi są umarli, którzy umierają w jedności z Panem — począwszy od tego czasu..." - Obj. 14:13

Offline Negai

• Respect: +97
Odp: Świadomość i eksperyment
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2014, 05:42:56 pm »
+1
Co do twojego eksperymentu to miałam niedawno podobnie...
Jeśli czytałeś mój ostatni wpis w moim dziale, była tam mowa o napisach na niebie.
Napisy były bardzo rozmazane, te literki takie krzywe mega, większosć słów dało się odczytać ale nie każde. Niektóre słowa były bardzo zmiksowane. Dopiero wczoraj wieczorem myślałam nad tym próbując sobie przypomnieć co nieco... po rozkodowaniu ,,szyfru" wyszło mi coś takiego ,,Nerki filtrują 24h, żołądek trawi 24h, ty żyjesz 24h". Jak to było zapisane w OOBE: ,,Nerki fsdiraują 2,4h, żołądek trawi <od czasu do czasu pojawiało się tu słowo ,,nerki" prawdopodobnie dlatego że myslami wracałam do poprzedniego zdania" 2,4h, Ty żyjesz 2,4h".

Wgl. formowanie tych liter było śmieszne. Na początku były bardzo zamazane i przypominały jakiś język. Dopiero potem zaczęły przybierać znaną mi formę.

Tak wgl. co do tego przekazu, niby prosty ale dla mnie dość istotny, i wcale nie głupi, mimo jego prostoty.

PS: Choć nie jestem pewna czy żołądek trawi 24h... xD
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2014, 05:48:40 pm wysłana przez Negai »

Share via facebook Share via twitter

xx
Nasz mózg a wyższa świadomość

Zaczęty przez Izi

0 Odpowiedzi
1264 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 18, 2014, 05:52:34 pm
wysłana przez Izi
xx
Wyzsza swiadomosc i wyciaganie kogos z ciala