Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Wybór życia i ważna nauka  (Przeczytany 2421 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nigashar Altarion

• **
  • Badacz światów równoległych
  • Respect: +33
    • Projekt informatyczny
Wybór życia i ważna nauka
« dnia: Styczeń 08, 2015, 09:05:14 am »
+2
7 stycznia 2015, 23:00

Nie chodziłem już dosyć dawno po innych systemach energetycznych, więc postanowiłem znowu spróbować. Chwilę po ułożeniu się i skupieniu pojawił się obraz mojego pokoju, delikatnie wyleciałem z łóżka i spróbowałem poprawić dostrojenie. W miarę zadowolony z efektu mogłem zawołać NP, którzy zjawili się nie na zawołanie werbalne, ale w momencie gdy odchyliłem się do tyłu i posłałem dookoła impuls jasnoróżowej energii. Spytałem, czy mogą mnie dziś czegoś nauczyć, na co się zgodzili. Dostałem polecenie, by mocno się trzymać i odchyliliśmy się do tyłu. Pędziliśmy przez ciemność rozjarzoną od czasu do czasu szarozielonymi i ciemnofioletowymi błyskami. W końcu byliśmy na miejscu. NP-K poprosiła mnie o otwarcie oczu i dostrojenie się, co całkiem nieźle mi się udało.
- Pamiętasz to miejsce? - zapytała.
Dziwnie skojarzyło mi się z podwodną świątynią w jakże ciekawej grze Minecraft. Była to sporych rozmiarów sala podparta błyszczącymi w zielonym świetle kolumnami. Ściany i podłoga miały odcienie zieleni, ale raczej ciemnej. NP-K zaczęła mi tłumaczyć, gdzie się znaleźliśmy. Ta sala to miejsce, gdzie dusze wybierają sobie życie, w które się wcielą w inkarnacji. Każda dusza może najpierw obejrzeć sobie migawki z życia, a potem wybrać swoje przyszłe wcielenie. Zapytałem, jak to się ma do biblijnych podań o "umarłych nie świadomych niczego" z księgi Koheleta.
- Umarli nie wiedzą, co dzieje się w świecie fizycznym, zanim nie reinkarnują. Dlatego "nie są świadomi niczego". Kolejne inkarnacje mają na celu dojście do doskonałości, którą osiąga się w Raju.
Okej, niech tak będzie. Zapytałem, czy ja jeszcze będę miał jakieś wcielenia. NP-M poprosił mnie, żebym skierował się do jednej z wystających ze ściany rzeczy. Wyglądała jak jakaś misa czy coś w tym stylu, osadzona między pilastrami. Nagle przed oczami zajaśniało światło i na ścianie ponad misą zaczął wyświetlać się obraz, jak na telewizorze. Oglądałem dziecko, które dopiero się urodziło. Zapytałem, czy mogę zobaczyć, kim byłem kiedyś. NP skierowali mnie do następnej "misy" i polecili wypowiedzieć swoje dawne imię. Zrozumiałem, że chodzi o to, które kiedyś mi podali w ROTE.
- Nigashar Medi - rzekłem.
Ekran włączył się, pokazując jakiś krajobraz. Pomyślałem, czy nie dałoby się wniknąć w niego, bo zaczynałem mieć kłopoty z dostrojeniem. Jak na komendę wessał mnie film z poprzedniego życia. Piękny dzień nad jakimś morzem, w tle góry i stojący samotnie człowiek. Kadr przesunął się i zobaczyłem nieco podobną do mojej twarz... z tym że oczy były skośne! Człowiek miał na sobie ubiór mogący być mundurem, przy sobie miał coś na podobieństwo Kałasznikowa. Wyciągnął pakunek z jedzeniem i w tym momencie usłyszałem dźwięk syren. Żołnierz zerwał się z ziemi i pobiegł na plażę w zagłębienie terenu. Na niebie pojawił się samolot, ale nie znam się na historii na tyle, by określić jego typ. Był ciemnozielony. Nagle spadła bomba, a ja wróciłem do sali. Więc to byłem ja. Chwilę pomyślałem i  zadałem pytanie: skoro można zobaczyć swoją przeszłość, to może można i linię życia aktualnego wcielenia? NP-M polecił mi wypowiedzieć swoje teraźniejsze imię, co zrobiłem. Obraz na ekranie zmienił się, a ja dałem się w niego wciągnąć. Widziałem swoje narodziny, mamę leżącą w szpitalu i tatę wchodzącego do sali, mówiącego że był w urzędzie... Potem zobaczyłem swoje dzieciństwo, oglądałem młodszego brata jeżdżącego mi po palcach chodzikiem. Następnie zobaczyłem swoje aktualne życie i jego punkty główne, a później było najciekawiej. To była moja przyszłość, przyszłość z początku nie do końca zgodna z moimi planami... w końcu obraz wyostrzył się na dorosłym mnie siedzącym w jakiejś piwnicy. Słychać było huk, światło mrugało. Za mną było nieco więcej ludzi, ale wszyscy siedzieliśmy dziwnie spokojnie. Później widziałem się spacerującego po lesie. Znów byłem w sali, NP patrzyli na mnie. Podziękowałem im za lekcję i postanowiłem spędzić trochę czasu w Obszarze Niebiańskich Chmur. Rozciągnąłem się i poszybowałem przez czerń. Szybko pojawił się znajomy krajobraz. Mogłem trochę odpocząć, latając między różowymi i jasnożółtymi obłokami. Nagle zobaczyłem kogoś innego, kto latał dość daleko ode mnie. Pomachałem i w mig znalazłem się przy tej osobie. Z krótkiej rozmowy wynikło, że Jurgen ćwiczy podróże poza ciałem i jest tu pierwszy raz. Podałem mu swój e-mail, ciekawe czy napisze... ;) W końcu powróciłem do ciała i zasnąłem.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/nigashar-altarion/53/seo/1023/
"I usłyszałem głos z nieba, mówiący: „Napisz: Szczęśliwi są umarli, którzy umierają w jedności z Panem — począwszy od tego czasu..." - Obj. 14:13

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: Wybór życia i ważna nauka
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2015, 12:54:10 pm »
0
Super, zawierać kontakty w poza, ciekawe, czy to dobra metoda i sprawdzalna ? ::)

A Jurgen, to chyba nie nasze imię ?  ::)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline wesołek

• *
  • Respect: +8
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2015, 01:57:53 pm »
0
GRUBO! kiedyś bym nie uwierzył w takie coś,ale nie mogę się doczekać kiedy dojdę do takiego poziomu jak Ty! długo już praktykujesz oobe? 

• **
    • Projekt informatyczny
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2015, 08:26:14 pm »
0
Super, zawierać kontakty w poza, ciekawe, czy to dobra metoda i sprawdzalna ? ::)

A Jurgen, to chyba nie nasze imię ?  ::)

Wnioskuję, że niemieckie. Ale jak na razie ni widu, si słychu :(

GRUBO! kiedyś bym nie uwierzył w takie coś,ale nie mogę się doczekać kiedy dojdę do takiego poziomu jak Ty! długo już praktykujesz oobe?

Wesołku, jeśli zerkniesz do moich poprzednich notatek, będziesz mógł zobaczyć, że to nie jest pełne OOBE. Tego nie udało mi się jeszcze osiągnąć, mimo prób. To, czego doświadczam nazywa się Podróżą Mentalną - doświadczenie zbliżone, choć znacznie okrojone z doznań. Ciekawie pisał o tym np. pan Karol Cetlin tutaj i tutaj. Zachęcam do przejrzenia, PM pozwala oswoić się z "drugą stroną" i znacznie ułatwia dążenie do OOBE.

Offline Negai

• Respect: +97
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 04, 2015, 09:48:17 pm »
0
Zazdroszczę Ci na prawdę takich wrażeń :)
Super masz że twoi NP-cy tyle ci mówią, i przekazują ci wiele ciekawostek ;)
Kiedyś widziałam swoje poprzednie wcielenie- związane z wojną, chyba I bo była to wojna w okopach. Z resztą data którą usłyszałam na to wskazywała. Ja umarłam na froncie, uciekając przed kimś/czymś dostałam strzałem w plecy :P
Z resztą twoje podróże mentalne są bardzo wyraźne i dokładnie przez Ciebie opisane.(Chyba) Nigdy tego nie miałam i zastanawiam się jak bardzo różni się to od OOBE. Bo OOBE bywa bardzo chaotyczne, tak jakby nie zależy od nas ale jakis innych energii. 
Poza tym nie przejmuj się przyszłością- po pierwsze na pewno nie uzyskałeś pełnego obrazu wiec nie wiesz jakie niespodzianki na Ciebie czekają :) A poza tym, czasem coś co wydaje ci się mało satysfakcjonunjące może okazać się lepsze niż myślałeś :)
Ciekawi mnie ta końcówka- ta akcja z piwnicą. Bardzo tajemnicza. Minęło już sporo czasu, wiec jeśli rozumiesz jej znaczenie mozesz napisać :)

• **
    • Projekt informatyczny
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 10, 2015, 10:58:37 pm »
+1
Jak miło wrócić na to piękne forum!.. Dzięki, Negai, za uznanie i twoją historię. Tak to chyba z nami, młodszymi, jest... wszyscy byliśmy na wojnie.

Podróż mentalna (o, kiedy ja jej ostatnio doświadczałem... prawie zapomniałem jak to jest) przypomina w pewnym sensie przypominanie sobie jakiegoś miejsca. Możesz widzieć je całkiem wyraźnie, możesz słyszeć wszystko dookoła, czasem nawet poczuć jakiś zapach. Nie jest to jednak do końca "realne". Piszesz o chaotycznym OOBE... chaos w PM polega raczej na nieświadomym tworzeniu myślokształtów, niechcący zmianie perspektywy itp. To wymaga ćwiczeń.

Niestety, dalej nie wiem, co oznacza piwnica... prawdopodobnie dowiemy się za kilka lat :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Offline Wiatr1000

• Respect: +43
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 09, 2015, 09:39:39 pm »
+1
Ja czytałem na blogu relacje ludzi pod hipnozą. Opowiadali o poprzednich wcieleniach a także o tym co jest po śmierci jako dusze.

Biblioteka kryszny z hinduizmu i buddyzmu to tak naprawdę biblioteka, gdzie są nasze poprzednie wcielenia. Możemy jako dusze wziąć książeczkę i sobie przejrzeć nasze poprzednie życie a także przeżyć je jeszcze raz. Służy to przeanalizowaniu.

Następne życie i jego wybór także z ciałem jest na podobnej zasadzie, gdzie wybieramy różne warianty decyzji i je przeżywamy. Wybieramy też ciało i je akceptujemy.

Po śmierci jest komisja. W Biblii to jako "sąd boży", błędnie interpretowany :P Z tych relacji jest pokój gdzie siedzą postacie i pokazują w postaci właśnie filmów nasze całe życie. Zadają pytania oraz czy rozumiemy i czego się nauczyliśmy i wynieśliśmy z życia. Gdy dusza młoda podobno opiekun stoi po.. lewej? stronie by odciąć naszą więź z tam tym światem. Później staje się to zbyteczne.

Są różne zawody dusz zaawansowanych. Najczęściej znany zawód to Opiekun, ale są badacze światów, kreatorzy, którzy tworzą rośliny, ekosystemy, są dusze które reinkarnując się równoważą dany świat swoją mową, naukami.

jak spisze to forum to wam prześle ;)

Offline Negai

• Respect: +97
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 11, 2015, 08:54:03 am »
0
Brzmi super :D Właśnie fajnie by było jakbyś dał jakieś linki czy coś, bo bym chciała o tym poczytać więcej. Czytałam o relacjach ze śmierci klinicznej i pokrywają sie one z tym co mówiłeś, ale nie są one w żaden sposób zinterpretowane (bo doznają je osoby które nie interesują się duchowością). :)

Offline Wiatr1000

• Respect: +43
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 11, 2015, 12:08:06 pm »
+1
To jest blog.. Nie jestem pewny w 100% co do tych relacji, jednak z całego bloga traktuje te wpisy bardziej jako pewnik niż historię o obcych cywilizacjach i naszych cywilizacjach.
http://grotaragnara.blogspot.com/2015/01/umieramy-i-co-dalej-czyli-co-sie-z-nami.html

Miejcie do tego dystans ;) Jako ciekawostka do poszerzenia świadomości, że taka ewentualność itd. może być :)

Share via facebook Share via twitter

xx
Sens życia - Rozmowa z Robertem Noble

Zaczęty przez Robert Noble

0 Odpowiedzi
556 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Listopad 22, 2016, 02:19:27 pm
wysłana przez Robert Noble
xx
Wybór miejsca do śnienia

Zaczęty przez studniarz

12 Odpowiedzi
626 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Luty 15, 2017, 11:17:55 pm
wysłana przez studniarz
xx
Nauka Uzdrawiania / The Living Matrix

Zaczęty przez iconka

13 Odpowiedzi
5769 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 26, 2013, 11:52:56 am
wysłana przez iconka
xx
NDE- czy nauka jest wtej kwestii nieomylna?

Zaczęty przez yogiccp

1 Odpowiedzi
2648 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Grudzień 04, 2013, 01:16:29 pm
wysłana przez zinka
Tags:

OOBE - Przewodnik