Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: DZIWNE ZAPACHY W ASTRALU (W OBSZARZE PRZYCIELESNYM)  (Przeczytany 1604 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piotras32

• *
DZIWNE ZAPACHY W ASTRALU (W OBSZARZE PRZYCIELESNYM)
« dnia: Maj 04, 2016, 09:53:41 pm »
Witam wszystkich!!! Jest to moja kolejna historia z tematyki OOBE.Dzisiejsza historia będzie się tyczyć dziwnego zapachu który wyczułem po drugiej stronie,więc zaczynamy!!! Zwykła noc godzina 23:00 położyłem się z żoną do łóżka właśnie o tej godzinie ja troszkę pózniej.Dwa dni wcześniej piłem na wieczór napar z YERBA MATE tak mi naszło do głowy czemu by nie spróbować DAREK SUGIER polecał więc zakupiłem.Piję ją drugi dzień i nic,więc sobie odpuściłem przy trzecim dniu.Właśnie opisuję ten dzień właściwie noc. Położyłem się spać na spokojnie i nagle dochodzi do mnie TEN DZIWNY ZAPACH oczy nadal mam zamknięte i wyczówam go, zaraz po chwili dotyka mnie ktoś,puka po ramieniu otwieram oczy,podnoszę plecy i odsówam się zerkam na prawo a to moja żona jej CIAŁO ASTRALNE wydostało się z ciała fizycznego i mówi mi językiem niewerbalnym CZUJESZ TEN ZAPACH? dosłownie,troche się zlękłem tą sytuacją, że jestem w poza i w dodatku ona wyszła a mówiłem jej,że nawet fajnie by było gdyby wyszła bo by przynajmniej wiedziała co ja czuję jak jestem po tamtej stronie.Wrócmy do wątku wyjrzałem za łóżko aby sprawdzić skąd wydostaje się ten zapach a żona wyszła z pokoju i tak ją ostatni raz widziałem i nagle zaciągneło mnie do ciała.Natychmiast wstałem z łóżka z pełną swiadomością,że byłem przed chwilą w astralu w obszarze przycielesnym razem z nią.Po tym zdarzeniu pytałem się żony czy coś pamięta z tej sytuacji ale odparła że  nie pamięta.Wiem dlaczego i ma prawo nie pamiętać.Pozdrawiam i mam nadzieje że się podobała moja przygoda.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/obe-ld-projekcja-astralna-sny/5/dziwne-zapachy-w-astralu-w-obszarze-przycielesnym/1208/

Offline M.

• *
    • Czy to sen?
Odp: DZIWNE ZAPACHY W ASTRALU (W OBSZARZE PRZYCIELESNYM)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2016, 10:06:10 pm »
Ciekawe, akurat ostatniej nocy śniło mi się coś o zapachu. Kobieta malowała jakieś figurki przed drzwiami swojego domu. Powiedziałem wtedy, że w środku tego domu śmierdzi jak smok :D
No matter where you go, everybody's connected.

Offline OneNight

« Odpowiedź #2 dnia: Maj 04, 2016, 10:17:59 pm »
Znam wytłumaczenie!
Po tych naparach uwolniłeś metan, a Twoja żona aż wyszła z siebie, aby Ci o tym powiedzieć :D

Darek Sugier? Serio ufasz temu człowiekowi? On twierdzi, że widział tron boga i że stygmaty ma na rękach. To szaleniec.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 05, 2016, 04:06:07 am »
Fajnie Piotras, że miałeś okazję doznać czegoś nowego :) Szkoda, że żona nic nie pamięta ;) , może gdyby to był zapach perfum jakiejś kobiety to byłoby inaczej ;) 
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline piotras32

• *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 05, 2016, 11:35:06 pm »
Znam wytłumaczenie!
Po tych naparach uwolniłeś metan, a Twoja żona aż wyszła z siebie, aby Ci o tym powiedzieć :D

Darek Sugier? Serio ufasz temu człowiekowi? On twierdzi, że widział tron boga i że stygmaty ma na rękach. To szaleniec.
Witam wszystkich!!! Jest to moja kolejna historia z tematyki OOBE.Dzisiejsza historia będzie się tyczyć dziwnego zapachu który wyczułem po drugiej stronie,więc zaczynamy!!! Zwykła noc godzina 23:00 położyłem się z żoną do łóżka właśnie o tej godzinie ja troszkę pózniej.Dwa dni wcześniej piłem na wieczór napar z YERBA MATE tak mi naszło do głowy czemu by nie spróbować DAREK SUGIER polecał więc zakupiłem.Piję ją drugi dzień i nic,więc sobie odpuściłem przy trzecim dniu.Właśnie opisuję ten dzień właściwie noc. Położyłem się spać na spokojnie i nagle dochodzi do mnie TEN DZIWNY ZAPACH oczy nadal mam zamknięte i wyczówam go, zaraz po chwili dotyka mnie ktoś,puka po ramieniu otwieram oczy,podnoszę plecy i odsówam się zerkam na prawo a to moja żona jej CIAŁO ASTRALNE wydostało się z ciała fizycznego i mówi mi językiem niewerbalnym CZUJESZ TEN ZAPACH? dosłownie,troche się zlękłem tą sytuacją, że jestem w poza i w dodatku ona wyszła a mówiłem jej,że nawet fajnie by było gdyby wyszła bo by przynajmniej wiedziała co ja czuję jak jestem po tamtej stronie.Wrócmy do wątku wyjrzałem za łóżko aby sprawdzić skąd wydostaje się ten zapach a żona wyszła z pokoju i tak ją ostatni raz widziałem i nagle zaciągneło mnie do ciała.Natychmiast wstałem z łóżka z pełną swiadomością,że byłem przed chwilą w astralu w obszarze przycielesnym razem z nią.Po tym zdarzeniu pytałem się żony czy coś pamięta z tej sytuacji ale odparła że  nie pamięta.Wiem dlaczego i ma prawo nie pamiętać.Pozdrawiam i mam nadzieje że się podobała moja przygoda.
Dodam że te zapachy były jak przewody spalone i rozglądałem się dookoła a zona wyszła z pokoju by to sprawdzić tak przynajmniej myślałem.Po przebudzeniu wstałem natychmiast z łóżka i odłączyłem ładowarki od gniazdek i sprawdziłem czy się nic nie fajczy.Wszystko zanotowałem w "dzienniku snów"

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 07, 2016, 10:52:54 pm »
Piotras to ile ty masz tych ładowarek? Nie dziwię się czemu potem masz schizę w poza :)

Offline piotras32

• *
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 09, 2016, 08:31:23 pm »
dwie

Offline piotras32

• *
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 09, 2016, 08:35:45 pm »
jak wiadomo zmysły w poza są mocne,mam na myśli węch,wiecie może skąd brał się taki zapach i gdzie znajdowało się zródło?

misy kryszta?owe