Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Moja historia przeplatana kilkoma stanami  (Przeczytany 556 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piotras32

• *
Moja historia przeplatana kilkoma stanami
« dnia: Luty 07, 2016, 05:55:49 pm »
Zaczęło się,że śniłem zwykłym snem,znalazłem się w moim mieście dokładnie na moim osiedlu były tam baraki a za barakami tabor kolejowy zakład.Opiszę trochę tego a więc tak szedłem dróżką po lewej stronie były baraki a po prawej siatka ogrodzeniowa motyw tego był taki,że ktoś się wkradł tam.Przechodząc z osobą towarzyszącą spojrzałem,że dziura w siatce jest bo ktoś się wkradł,to był taki obchód żeby sprawdzić co tam się stało,kilku ludzi chyba z dochodzenia a ja dostałem zadanie aby pilnować tego miejsca na noc z tą osobą mi towarzyszącą.Punkt obserwacyjny mieliśmy na dachu noc się zbliżała a ja dostrzegłem,że ktoś tam się kręci po tym zakładzie i nagle ten drugi pilnujący zeskoczył z dachu by sprawdzić kto to był bo zauważył,że przez okno wkrada się do baraku więc pobiegłem za nim i też wszedłem do środka,ja byłem z tyłu za nim,stoimy i słuchamy a tam woda leci ktoś bierze prysznic czekamy i drzwi się uchylają a ja patrze to Darek mój kolega wrócił z delegacji ha ha ha.Pisze o tym bo to przeplatanka.Ok wychodzę już stamtąd i idę w stronę mojej kamienicy przechodzę przez ulicę ale nie do końca i się zatrzymuję i w tym momencie wybudzam świadomość trochę pózno ale tak miałem i zdałem sobie sprawę,że to wszystko sen,spojrzałem na wprost ulicy a ulica była bardzo długa to zachciało mi się motoru ŚCIGACZA ku zdziwieniu pojawił mi się on więc się ucieszyłem i znów spojrzalem na tą ulicę by ten motor wykorzystać.Wsiadłem w niego uczucie wspaniałe dość wyrazne pochyliłem się ku przodzie bym dotykał brzuchem bak motoru i nogi spiąłem tak by mocno zacisnąc i ruszyłem na wprost pamiętam,że manetką regulowałem prędkość i pędziłem na wprost aż mi obraz się zamazywał pędziłem może 300 km/h a ja chciałem szybciej i tak się stało ale w tym momencie dziwna rzecz się stała,zaczęło mnie unosić coś w góre moje ciało astralne zaczeło wychodzić na zewnątrz czułem to całym sobą tak jak ludzkie atomy zaczeły się przelewać do drugiego ciała takie uczucie.Wiedziałem,że to się dzieje i zacząłem z tym walczyć aby mnie nie wyrzuciło w góre chyba wyszedłem na wpół ale udało mi się cofnąć do środka a pózniej mi świadomość urwało.Obudziłem się w moim pokoju i otworzyłem oczy na wpół i patrzę na moją poduszkę ze zdziwieniem przecież to nie moja poduszka cała była w gwiazdki taka ze sklepu cholera ja się jeszcze nie obudziłem przestraszyłem się tego i pomyślałem sobie,że zamknę oczy i się skupię na wybudzeniu i tak też zrobiłem oczy otwieram i patrze tak to moja poduszka koloru BRĄZOWEGO wstałem zadowolony i chwyciłem dziennik snów żeby to zanotować.Morał taki że było to przeplecione zwykłym snem,LD i OOBE właśnie w takiej kolejności.Pozdrawiam czytających.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/obe-ld-projekcja-astralna-sny/5/moja-historia-przeplatana-kilkoma-stanami/1183/

misy kryszta?owe