Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Początkujący  (Przeczytany 5331 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
  • Respect: +102
Odp: Początkujący
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 02, 2013, 09:46:45 pm »
0
Witam, jestem początkującym podróżnikiem.
Nie osiągnąłem jeszcze stanu obe.
Co polecacie na początek, od czego zacząć?
Zacznij od uświadomienia sobie, że to całkiem rzeczywisty i realny do osiągnięcia przez Ciebie stan - inni mogą, dlaczego nie TY !
Kiedy już będziesz gotów, w czystej myśli wyraź chęć doświadczenia, poproś o pomoc i czekaj z prawdziwą wiarą, że tego doświadczysz.
Tak naprawdę, aby osiągnąć ten upragniony przez Ciebie stan, potrzebujesz dwóch rzeczy.....
silnie skupionej myśli - popartej emocją - na osiągnięciu określonego celu, oraz czystej intencji płynącej z serca.
Pozdrawiam i powodzenia  :)

... w nieskończonym duszy trwaniu ...

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 04, 2013, 12:35:43 am »
+1
Świetlisty, czasami sobie myślę że same dobre chęci i intencje nie wystarczą. Ja lat temu dwadzieścia (bosz, starość nie radość) nabyłam drogą kupna nagrania instytutu R.Monroe, to były jeszcze te staroświeckie kasety. Przez rok rzetelnie ćwiczyłam, słuchałam nagrań, medytowałam, cudowałam, wysyłałam intencje i ... i nic. Wreszcie nerw mnie szarpnął, rzuciłam w diabły kasety i dałam sobie spokój. Minął rok.
Przeprowadziłam się. I tam, na nowym miejscu, być może w nowej energii, podczas letniej burzy wyskoczyłam jak z procy :) pomógł mi dźwięk pioruna. Niestety, następny taki ściągnął mnie do ciała  ::)
Dlatego tak sobie myślę że nie wystarczy chcieć, że trzeba spełnić jeszcze jakieś inne warunki, ale jeszcze nie doszłam o co chodzi :)

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
  • Respect: +102
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 04, 2013, 01:44:44 am »
0
Nianiu, a miałaś niezachwianą wiarę, że to nastąp, że tak będzie? To bardzo ważny, jeden z czynników powodzenia.
A faktem jest, że często jak mocno coś chcesz, to nie dostaniesz...tzn będziesz wciąż otrzymywać chcenie, a nie rzecz, albo coś czego pragniesz....
Chcenie bardzo często powoduje przekierowanie energii w złym kierunku.
Dopiero jak odpuścisz, to TO przychodzi.
Dlatego bardzo ważna jest tak zwana czysta myśl, taka ot sobie przelotna....wtedy bardzo często się materializuje, bo widać ma inna energię i inaczej oddziałuje na podświadomość....
W każdy razie u mnie w domu to się sprawdza.
Inna sprawa, że sprawdza się przy tym jeszcze jedna rzecz...
Jak podejdziesz do czegoś, że coś nastąpi, wystąpi, albo jest na 100% do zrealizowania-zrobienia i wewnętrznie naprawdę w to wierzysz, to masz to jak w banku....warunek - Twoja wiara nie może choć przez chwilę w Twym przekonaniu zostać zachwiana.
W temacie polecam trylogię "Rozmowy z Bogiem"...wspaniała pozycja  :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2013, 01:48:52 am wysłana przez Świetlisty »

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 04, 2013, 10:07:19 am »
0
Jak podejdziesz do czegoś, że coś nastąpi, wystąpi, albo jest na 100% do zrealizowania-zrobienia i wewnętrznie naprawdę w to wierzysz, to masz to jak w banku....warunek - Twoja wiara nie może choć przez chwilę w Twym przekonaniu zostać zachwiana.
tak masz rację, chcenie bywa że blokuje, ale wyważenie procentowe "chcenia" tak żeby nie blokowało a pomagało osiągnąć zamierzony cel, jest przyznasz trudne :)
Niezachwiana wiara... tak, sprawdziłam na sobie, ma moc sprawczą. Mam takie doświadczenie za sobą.
Ale opowiem w odrębnym temacie, żeby tu nie zaśmiecać tematu, bo przysparzam wtedy moderatorce dodatkowej roboty :)

Offline iconka

• a ja dołączę do grupy i tez przemknę obok orla…
  • Respect: +314
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 04, 2013, 04:26:23 pm »
0
Oj Niania, można się w Tobie zakochać!  :-* ;)

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 04, 2013, 05:46:20 pm »
0
 ;D
można, ale na szczęście przymusu nie ma hahahha!
ehm... a co, nawywijałam coś?  ???

Offline iconka

• a ja dołączę do grupy i tez przemknę obok orla…
  • Respect: +314
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 04, 2013, 07:33:50 pm »
0
Niania, nie, nic nie nawywijałaś. :) Widzę, że masz na uwadze dobre samopoczucie moderatorów. I dlatego, za to można by było się w Tobie zakochać. ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2013, 12:19:42 am wysłana przez iconka »

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 05, 2013, 02:13:54 pm »
0
Oj Niania, można się w Tobie zakochać!  :-* ;)
powiem to mężowi, niech wie! niech sobie nie myśli że nie! ha!  ;D ;D

Share via facebook Share via twitter
Tags:

OOBE - Przewodnik