Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Przerazające oobe. Pomocy  (Przeczytany 2021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marietta

• *
  • Respect: 0
Przerazające oobe. Pomocy
« dnia: Luty 13, 2014, 09:56:28 pm »
0
Czesc doswiadczylam dzis przerazajacego oobe. (nigdy nie doswiadczylam ld) Jednak od kilku dni medytowalam i duzo nad tym cwiczylam. dzis w srodku dnia poczulam straszne zmeczenie i zasnelam w pokoju siostry i nagle zaczela sie masakra bylam swiadoma wszystkiego co dzieje sie w domu- do mojego taty przyjechal brat z kolega skiostra byla w moim pokoju mama w kuchni na dole bylam tego swiadoma chociaz spalam (teraz oobe)- najpierw usiadlam na kanapie czulam sie tragicznie wolalam pomocy probowalam wstac nie moglam dac sobie rady wolalam o pomoc najpierw taty pozniej mamy i siostry brakowalo mi powietrza sily czulam sie strasznie nikt jednak nie odpowiadal na moje wolanie poniewaz bylam w oobe cstrasznie ciezko mi opisac uczucie ktore mi towarzyszylo- swiadomosc/ pol swiadomosc- niewiem wiem ze odczuwalam ogromny bol i bezsilnosc wiem ze pozniej wstalam z kanapy (to wszystko dzialo sie poza cialem) jedwo zrobilam kilka krokow i nie dalam rady isc dalej i krzyczec moj glos wygasal tak samo jak i ja wiem ze do pokoju wszedl pozniej brat mojego taty i chociaz siedzialam na kanapie tak bezsilna blagajaca o pomoc wiem ze powiedzial ze Ona spi (slyszalam to- siostra po przebudzeniu wszystko potwierdzila jednak moja swiadomosc byla zupelnie inna). Nie mam pojecia o co chodzilo. Nie mialam dzis zlego nastroju jednak od kilku miesiecy mam problemy z psychiką poprzez rozne doswiadczenia zyciowe/ rodzinne. Nie sa to jednak powazne problemu potrafie to kontrolowac jednak nie lecze sie. nie mam pojecia czy mogloby miec to zwiazek wlasnie z psychiką czy moze z czyms innym wiem ze moj duch byl kompletnie wykonczony zupelnie jakby umieral z bolu i bezsilnosci (jak styaruszek..niewiem) bardzo ciezko to opisac. sorki ze taki groch z kapusta napisalam a;le naprawde nie wiem jak to opisac mam jednak nadzieje na jakas odpowiedz...

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/obe-ld-projekcja-astralna-sny/5/seo/758/

Offline Negai

• Respect: +97
Odp: Przerazające oobe. Pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2014, 10:20:41 pm »
0
Okej słuchaj, po pierwsze uspokój się, musisz wiedzieć że w OOBE wszystko negatywne co przeżywasz jest symbolicznym ukazaniem jakiegoś problemu z twojego życia, bądź po prostu pokazuje to że coś z twoim przepływem energii jest nie tego.
Ja bym w twoim przypadku stawiała na to drugie, ale nie znam dokładnie twojej sytuacji, możliwe że właśnie ten efekt ,,bezsilności" był symbolem tego, że w życiu codziennym też jesteś bezsilna. Wszystko co dzieje się w świecie materialnym pozostawia ślady na naszym życiu astralnym (duchowym) i odwrotnie.

To że ten ktoś powiedział że śpisz, a wydaje ci się że siedziałaś, nie znaczy że wówczas faktycznie siedziałaś. Tzn. tak na prawdę spałaś (mimo iż w OOBE mogło to wyglądać inaczej), i pewno ten chłopak tak powiedział w świecie materialnym, i twoje ucho to podłapało a następnie przeniosło do OOBE.

Jakiej konkretnie chcesz rady? Tak jak powiedziałam wszelkie bóle, ociężałości, strachy na lachy w OOBE są symbolem źle działającej energetyki w twoim ciele (na tym polecam medytacje ale także zastanowienie się nad swoim życiem, zauważenie błędów, przebaczenie sobie a zarazem chęć poprawy), bądź może wynikać ze złych wspomnień czy twojej złej sytuacji życiowej (z którą po prostu trzeba sobie poradzić, przebaczyć sobie czy innym, a następnie starać się to naprawić).

Nie wiem czy odpowiedź ciebie usatysfakcjonowała, tak jak napisałam nie znam dokładnie twojej sytuacji, jakbyś jeszcze miała jakieś pytania to pisz :)

PS: Nie każde OOBE tak wygląda, jeśli poradzisz sobie z tymi wszystkimi trudnościami to na pewno będzie lepiej :)

Offline Marietta

• *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2014, 10:32:58 pm »
0
zdecydowanie pomoglas i masz racje w zyciu codziennym choc nie przezywam codziennie to jednak problemy są i to dosc duze na kazdym polu. Jezeli chodzi o mnie osobiscie to ze wszystkiego zdaje sobie sprawe ze swoich bledow czy wiekszych lub mniejszych zaburzeń- Nie to zebym byla nienormalna ale wiem jak funkcjonuje psychika i jak potrafi niszczyc sie przez zyciowe problemy dlatego napisalam ze mam tez z nia problemy bo jestem totalnie wyprana z uczuc i podejscia do zycia. Ale o tyle dziwil mnie dzisiejszy stan ze miewam naprawde fatalne dni a wdzisiejszym nie przejmowalam sie niczym i dlatego mnie to zaniepokoilo. musze jeszcze powiedziec ze jakis czas temu mialam stycznosc z magią ktora tez potrafila strasznie zedrzec ze mnie sily. cuz bede medytowac dalej i starac sie jak najwiecej myslec pozytywnie i mam nadzieje ze ten stan juz sie nie powtorzy bo bylo to naprawde bardzo przerazajace zwlaszcza ze dokladnie czulam ta bezsilnosc i bol jaki mi towarzyszyl. W kazdym razie dziekuje za odpowiedz podnioslas mnie na duchu troche:)

Offline Negai

« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2014, 10:46:54 pm »
0
To co się dzieje w OOBE nie zawsze dotyczy dokładnie dnia, w którym się wyszło.
To często pokazuje ogół psychiki, problemy które kiedyś tam się pojawiły, i jeszcze nie zostały załatwione (czasem nawet podświadome, jak to było np. w moim przypadku).

Tak medytacja dobra sprawa, medytuj sobie :)
A z wyjściami na razie daj sobie spokój, dopóki nie ogarniesz trochę swojej psychiki.
OOBE może bardzo podnieść na duchu, wzbogacić człowieka, o ile jego psychika jest przynajmniej na ,,normalnym" poziomie, jeśli u Ciebie tak nie jest, OOBE może tylko wzbudzać więcej problemów i niepokoić. Człowiek doznając czegoś w OOBE negatywnego, nie zawsze przypisuje temu role jego życia codziennego (problemów, lęków), potem idzie np. do księdza, ten mu wmawia opętanie I WTEDY SIĘ ZACZYNA! Bo człowiek zaczyna tak bardzo w to wierzyć, że boi się własnego odbicia, i zamiast pokonać lęki, kłębi je w sobie jeszcze bardziej.

Także powodzenia życzę, pamiętaj że medytacja może ci pomóc w problemach, ale i tak najważniejsze jest to co robisz w życiu codziennym. Dobre nastawienie jest najważniejsze, gdyż nie ma rzeczy niemożliwych, i wszystko da się osiągnąć o ile w to wierzysz :)

Offline Marietta

• *
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 13, 2014, 11:04:13 pm »
0
w kosiol ani księży nie wierze tak wiec opetania sa dla mnie rowniez zle intrerpretowane przez ksiezy ktorzy glosza cos co jest malo wsplonego z prawda. A jest mi o tyle dobrze z medytacja ze moge odciac sie od wszystkiego i wszlekich problemow. z wychodzeniem nie mam problemu poniewaz nie uznaje czestego imprezowania czy czestych wypadow swieze powietrze zawsze mi wystarczalo nie mniej jednak zastosuje sie do Twoich rad i przede wszystkim skupie sie na duchu

Offline Negai

« Odpowiedź #5 dnia: Luty 13, 2014, 11:15:42 pm »
+3
To nie do końca tak... masz się skupić na duchu ale także za pośrednictwem świata fizycznego.
Czyli prócz medytacji, relaksacji itp. masz także coś zrobić ze swoim życiem, bez względu na to jak trudne mogłoby to się wydawać (tak jak napisałam nie ma rzeczy niemożliwych). Bo sama praktyka duchowa nic nie da jak człowiek nie radzi sobie w życiu materialnym. Trzeba znaleźć złoty środek po prostu, i rozwijać się duchowo ale także materialnie.

Offline zinka

• Respect: +469
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 14, 2014, 04:23:55 pm »
0
Rzeczywiście, trzeba trochę popracować nad swoimi emocjami i ogólnie nad sobą, żeby była harmonia wewnętrzna , żeby żadne emocje nami nie targały, żadne poczucie winy itp. nie miały nad nami władzy.  :)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +469
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 14, 2014, 05:55:17 pm »
0
Marietta nie było tak źle :) Odkryłaś, że mimo przerażającego OOBE wróciłaś i jest ok. Za którymś wyjściem przyzwyczaisz się. Wszyscy z forum Ci kibicujemy byś latała jak najdalej. Niech moc będzie z Tobą!
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.