Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Róznica pomiędzy LD, a OOBE  (Przeczytany 5899 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
  • Respect: +172
Odp: Róznica pomiędzy LD, a OOBE
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 25, 2013, 03:31:52 pm »
+1
Noga po to jest te forum ;) żeby komuś coś rozjaśnić. Dla mnie jest to super forma niedziałania taka próba rozjaśnienia czegoś.

Z tym kaleką bez nogi też nie jest tak prosto ;) pomyśl z tej strony, na pewno on będzie mógł stworzyć w śnieniu nogę i chodzić, tak jak my możemy latać czy robić inne nie rzeczy ale będzie to dla takiego człowieka jakaś przeszkoda i pewnie w śnieniu nie od razu uczyni ten krok. Generalnie zależeć to będzie od talentu.

Zadawaj pytania, twórz problemy ;) Ja się cieszę bo to wyzwanie :D Tylko weź poprawkę na to, że czasami możesz usłyszeć stwierdzenie w stylu "nie marnuj energii na takie bzdury" :D
... duch żyje w nas ... duch nami śni ...

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 25, 2013, 04:30:41 pm »
+2
Wiecie co zastanawiałam się sporo razy nad tym, że podczas oobe różne zdolności tudzież możliwości nasze są odblokowywane. Co za tym idzie np. normalnie  w świecie fizycznym mam lekką wadę wzroku i nie widzę dobrze z daleka na jedno oko, kiedy jestem w oobe widzę idealnie, wszystko jest takie ostre i barwne, myślałam, że to specyfika tego świata ale pewnego razu zakupiłam sobie szkło kontaktowe na to jedno oko i okazało się, że nasz świat też jest barwny i ostry, hehe (tak zdziwiłam się) i że postrzegam niczym w oobe. Myślę sobie, że w oobe jesteśmy bardziej doskonali, czyli wszystkie nasze zmysły są precyzyjne nawet jeśli normalnie takie nie są. Uruchamiane też są inne zdolności jak telepatia, telekineza, materializacja myśli. Wydaje mi się, że kiedyś ludzie to wszystko potrafili nawet tu w świecie fizycznym. Po prostu zostały nam pewne rzeczy zablokowane a oobe uświadamia jaki potencjał posiadamy.
Szczerze mówiąc po setkach lotów w snach ja naprawdę wierzę, że kiedyś przyjdzie taki dzień i ludzie przypomną sobie jak się lata :)
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +469
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 26, 2013, 07:18:48 pm »
0
Czy zna ktoś z Was niewidomego praktykującego oobe ?? Jak niewidomi działają w astralu...to może być kluczowe do rozwiązania kwestii czy oobe to LD czy nie. Wiadomo ze niewidomi nie mają takich projekcji sennych są one inne.

Był już poruszany wątek na forum dotyczący tego co widzą niewidomi w swoich snach.

http://forum.instytutnoble.pl/b5/co-niewidomi-widza-w-snach-kontrowersje-wokol-tresci-wizualnych-w-marzeniach/457/
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline Wiatr1000

• Respect: +43
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 23, 2015, 02:11:02 am »
+1
Nepai

Gdy wypisywałaś te podpunkty nagle mnie dreszcze wzięły i sobie zacząłem przypominać stan gdzie byłem śnie a potem budząc się byłem znów w śnie tylko, że wiedziałem, że śnie i potem było coś dziwnego gdy znów się obudziłem po tym 2 już świadomym śnie. Obraz był inny choć realny jednak moje zmysły były dalekie od fizycznego. Albo to efekt serii snów albo to jednak było nieświadome przeze mnie krótkie oobe.

Pamiętam tylko, że gdy wstałem poszedłem do dużego pokoju gdzie ojciec z babcią rozmawiał, kwestia jest taka ,ze nie pamiętam za dobrze co dalej było. Kładłem się, byłem jeszcze w łazience... Wiem, że stan mój był jakby w amoku.. Po kolejne pobudce było normalnie. Pytałem się ojca o to spotkanie. Nie pamiętam co mi odpowiedział było to tak dawno.. ale jedynie co mi się kojarzy, że odpowiedział, że chyba nie było...

Share via facebook Share via twitter

xx
Po co mi OOBE?

Zaczęty przez kotpsot

7 Odpowiedzi
402 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 29, 2017, 03:20:04 pm
wysłana przez EosCris
xx
oobe nr 2

Zaczęty przez NianiaOgg

0 Odpowiedzi