Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: 10 Umiejętności, które możesz nabyć odbywając podróże astralne.  (Przeczytany 3071 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline iconka

• a ja dołączę do grupy i tez przemknę obok orla…

10 Umiejętności, które możesz nabyć odbywając podróże astralne.

1.      Podróżowanie w przyszłość lub przeszłość.

Podczas podróży astralnej znany nam ówczesny, ziemski czas nie istnieje. Nie jesteśmy już więcej związani z obecną w realu teraźniejszością i możemy dowolnie zmieniać czas. Jeżeli tylko zechcemy, możemy udać się do swego rodzinnego miasta przyszłości albo przeszłości, bo świat astralny nie posiada żadnych granic.

2.       Latanie.

Dlatego, że podczas odbywania podróży astralnej nie istnieją żadne siły grawitacji, nie masz też problemu z jej pokonaniem. Szybując albo lecąc, przemieszczasz się dalej. To tak niezwykłe, trudne do opisania uczucie, zafascynuje również i ciebie.

Odczuj dzięki lataniu absolutną wolność.

3.     Teleportacja.

Poczujesz niezwykle fenomenalne uczucie, gdy w trakcie swojej podróży astralnej będziesz się teleportować. Nie jesteś już, tak jak na ziemi, zmuszony pokonywać swoim ciałem dalekich odległości, a wręcz przeciwnie, na życzenie wyrażone myślą, możesz teleportować się tam, gdzie tylko zechcesz. Możesz nawet sam zdecydować, w jakim czasie odwiedzisz to miejsce.

4.     Przechodzenie przez ściany.

Podczas podróży astralnej nie istnieje fizyczna materia, jaką my stąd znamy. W świecie astralnym wszystkie przedmioty, obiekty i istoty żywe, również my, składają się z materii o dużo mniejszej gęstości niż w świecie fizycznym. Te właściwości umożliwiają nam przeniknięcie materii, i co za tym idzie, przechodzenia (przenikania) miedzy innymi, przez ściany, okna, drzewa, skały, metale, wody, oceany i istoty tam spotykane.

Spróbuj tego przy następnym wyjściu.

5.     Kontakt ze zmarłymi.

W świecie astralnym możesz również nawiązać kontakt ze zmarłymi już osobami. Nawet, jeżeli one wyglądają tam inaczej aniżeli wyglądały za życia, to i tak je natychmiast rozpoznasz. Spróbuj i przekonaj się.

6.     Odwiedzanie rodziny, dobrych przyjaciół i znajomych.

Podczas podróży astralnej możemy widzieć albo spotkać osoby, jednocześnie nie będąc przez nie widzianym.

A więc jest możliwe odwiedzenie przyjaciół, rodziny i znajomych, z których niektóre niejednokrotnie znajdują się nawet bardzo daleko od nas. Czasami zdarza się, że odwiedzona osoba opowie ci, że spotkała cię w swoim śnie, czy też wyczuwała twoją bliską, duchową obecność.

7.     Obserwowanie i odwiedzanie wszechświata.

Czy nie marzyliście już niejeden raz o podróży w kosmos i poznaniu innych planet, czy galaktyk?

Jakie jest to uczucie, zobaczyć kosmos oczyma astronauty?

Zapamiętaj, udając się w podróż astralną, możesz tego doświadczyć i udać się dużo, dużo dalej, aniżeli udał się do tej pory jakikolwiek astronauta.

8.     Odkrywanie równoległych Światów.

Jeżeli wierzycie, że ziemia jest jedyną zamieszkałą planetą, to bardzo się mylicie. Istnieje życie oddalone daleko od Ziemi i naszych wymiarów. Za pomocą podróży astralnych możecie odwiedzić niektóre z tych światów.

9.      Transformacja.

Poziom astralny reaguje bardzo wrażliwie na twoje myśli. Dlatego, że na poziomie astralnym wszystko jest zbudowane z energii, jesteś w stanie za pomocą myśli przemienić siebie w każdą możliwą postać. Często opowiadają podróżnicy astralni, że chętnie przemieniają się w postać świetlistej kuli.

10.     Dostęp do wyższego umysłu.

Podróż astralna umożliwi ci dostęp do twojej podświadomości i wyższego ja. Odkryj swoje prawdziwe wnętrze i jeżeli chcesz podjąć ważną decyzję, to skorzystaj z porad wyższego ja. Te doświadczenia silnie wpłyną na rozwój twojej osobowości i zmienią sposób, w jaki postrzegasz obecny świat.

Artykuł ten przygotowała dla Was iconka  

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/obe-ld-projekcja-astralna-sny/5/seo/1078/
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2015, 10:07:26 am wysłana przez iconka »

Offline Nigashar Altarion

• **
  • Badacz światów równoległych
    • Projekt informatyczny
Odp: 10 Umiejętności, które możesz nabyć odbywając podróże astralne.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 09, 2015, 04:34:03 pm »
Wspaniały artykuł, pełna motywacja! Pięknie dziękuję, znów nabrałem ochoty na śnienie.
"I usłyszałem głos z nieba, mówiący: „Napisz: Szczęśliwi są umarli, którzy umierają w jedności z Panem — począwszy od tego czasu..." - Obj. 14:13

Offline zinka

« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 10, 2015, 10:58:57 am »
Cała prawda zawarta w 10 punktach, nic dodać nic ująć, super :)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline yogiccp

• **
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 10, 2015, 12:33:50 pm »
Ikonka, świetnie 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2016, 01:38:37 am wysłana przez yogiccp »
Przestajesz Być

Offline Wiatr1000

« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 17, 2015, 09:34:08 am »
A najbardziej obrazek z teleportacją :)) Czyżby to było z gry The sims 3? :D

Offline lays

• *
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 05, 2016, 07:38:24 pm »
super,ale możliwości LD/CD/OBE to przede wszystkim mistyczna pustka.

Offline taurus762

• *
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 09, 2016, 04:49:57 pm »
oobe i inne dziwne nazwy czegoś czego nikt nie rozumie a z czego czerpie zyski jest jakąś bzdurą i jeśli ktoś twierdzi inaczej bardzo proszę o kontakt. Nie wiem czemu mają służyć takie portale i jakie zmiany w umysłach wprowadzają jeśli ktoś to przeczyta to i tak warto. nie umiem ładnie pisać ani dobierać słów odpowiednich lecz się postaram.nie ma żadnego wytłumaczenia na świadomy sen ani na wyjście z ciała podczas snu, nawet niech nikt nie próbuje bo to nie ma sensu, nie ma żadnych tuneli, żadnych pomocnych aniołów ani kontroli nad tym. Cała ta farsa jest podporządkowana korzyściami materialnymi ludzi którzy takowe wątki zakładają, niestety wiem że i tak nikt mi nie uwierzy ale musiałem to napisać..wielokrotnie tego doświadczam od dziecka, znam miejsca w które się przenoszę w czasie snu, wielokrotnie je odwiedzam i tam żyję, znam stan wyjścia z ciała i świadomości podczas snu czego wielokrotnie doświadczam..nie ma tu żadnego mistycyzmu ani religii, zresztą więcej nie napiszę..jeśli ktoś ma pytanie odpowiem

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 09, 2016, 09:11:14 pm »
Nieźle masz namieszane w głowie taurus762 :) <ksiadz>
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 27, 2016, 11:05:44 pm »
korzyści materialne, które czerpią osoby zakładające takie wątki??? :o popitoliło ci się wszystko, 
najpierw piszesz że wszystko to bzdura, a potem zaprzeczasz sam sobie pisząc, że sam tego doświadczasz. Albo ja po polskiemu nie rozumieć, albo ty mówić do nas w obcym języku :P

Offline yogiccp

• **
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 28, 2016, 10:49:58 am »
Taurus Ty chyba jesteś wysublimowanym opowiadaczem legend,  a jeżeli Twoje przeżycia z astrala robią Ci Taką sieczkę to   ............moje kondolęcje  ;)
I faktycznie czegoś tu nie rozumiesz.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 28, 2016, 01:07:34 pm »
Jak dla mnie to zwyczajne trollowanie :) nie ma co karmić trolla :D Gdzie te konstruktywne dyskusje które miały miejsce w latach 90 ?

Users found this pages searching for:

facebook instytutnoble
misy kryszta?owe