Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: spotkanie BOTA w astralu (przerażający strażnik)  (Przeczytany 1858 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piotras32

• *
spotkanie BOTA w astralu (przerażający strażnik)
« dnia: Maj 13, 2016, 09:45:03 pm »
Ostatnio na forum pisałem,że napiszę też pewną historię właściwie krótki epizod o wyjściu w obszarze przycielesnym.Było to w 2010 roku w tamtym okresie trenowałem na siłowni 12 lat.Mieszkałem wtedy z żoną i dzieckiem,dziecko wtedy było małe jeszcze leżało w łóżeczku,dom był podzielony na dwa piętra mieszkała z nami moja rodzina.Mój pokój znajdował się na dole.Zrobiłem wtedy remont ścian,pomalowałem go na kolor bordowy i złoty pasek przebiegał po środku ścian.Leżałem od strony okna ale z brzegu a zona przy ścianie,tamtej nocy kładłem się spać wcześnie jakoś 10pm miałem lampke nocną włączoną taką o słabym oświetleniu 40-stka.Nic się nie zapowiadało na to co mnie czeka,ok wstaję z łóżka niczego nie świadomy wzrok miałem dobrze dopasowany do otoczenia z lekką mgiełką ale wtedy myślałem,że to od tej lampki która słabo oświetlała,rozejrzałem się dookoła i odwróciłem się za siebie odruchowo żeby zerknąć na żone i zapamiętałem ją jak leżała pod kołdrą.Wszystko było wporządku w moim odczuciu więc pomaszerowałem w strone drzwi żeby iść nie wiem gdzie może do kibla ha ha,dochodzę do drzwi otwieram je i tu nagle wpada na mnie STWÓR stoi w futrynie wielki i straszny wpadłem w taką panikę że o mało nie umarłem w astralu,szybko zamknełem te cholerne drzwi i pobiegłem w strone łóżka i nagle poczółem jak moje ciało fizyczne wciąga mnie do siebie.W dodatku dorwał mnie paraliż i oczy mi wirowały wokół osi(kręciły mi się oczy wokół) żona to widziała i próbowała mi pomóc wyjść z tego i jakoś udało mi się przebić przez paraliż i wstać.Żona mówiła że wyglądało to jak Horror w życiu czegoś takiego nie widziała.Trzęsłem się ze strachu jak wstałem i już nie spałem.A teraz wam opiszę jak wyglądał ten BOT lub strażnik fazy zależy jak go nazwać: Był wyższy ode mnie miał wzrostu 1.85cm był dość szeroki,skóre miał białą kremową jak takie duże larwy które żyją w korzeniach drzew,twarz ten sam kolor z zarysami czerni,skóra pofałdowana.Znalazłem mniej więcej zdjęcie jak ten bot wyglądał.Na google jest te zdjęcie.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/obe-ld-projekcja-astralna-sny/5/seo/1211/

Offline EosCris

• Global Moderator
    • Sklep Ezoteryczny
Odp: spotkanie BOTA w astralu (przerażający strażnik)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2016, 12:28:02 am »
o cholera! przystojny to on nie był! :/ Ja tez bym sie bała zasnąć gdybym coś takiego zobaczyła :o 

Offline OneNight

« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2016, 10:30:00 am »
Twoje szambo z kibelka dostało świadomość.

Ja bym się nie bał - to przecież nie wygląda strasznie. Oczywiście nie próbowałbym do niego podchodzić, ale żeby odrazu zawału dostać? Widać mało widziałeś strasznych rzeczy :D

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2016, 03:08:50 pm »
Piotras ciekawe miałeś to doświadczenie, fajnie, że się nim podzieliłeś. Gdy wstawałeś z łóżka to chyba nie zdawałeś sobie sprawy z tego, że jesteś w poza. To, że żona zaobserwowała takie zjawisko z oczami jest bardzo ciekawe. Dlaczego wtedy nie spała? Swoją reakcją z poza musiałeś spowodować jej wybudzenie co praktycznie się nie zdarza.

OneNight widać mało miałeś do czynienia ze strachem. Nie tylko chodzi o to, że to co widzimy jest straszne, strach odczuwa ciało energetyczne a wówczas czujesz to namacalnie w środku i przeżera na każdym poziomie. Gdy nie masz żadnej kontroli panika jest nieunikniona...w OBE na szczęście w takich sytuacjach następuje cofka do ciała, gorzej gdy nie ma tej możliwości.
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline OneNight

« Odpowiedź #4 dnia: Maj 14, 2016, 11:07:26 pm »
Wiem czym jest strach. Stwierdziłem tylko, że nie wygląda ten potwór strasznie. Boimy się rzeczy, które uważamy za niebezpieczne lub nie mamy pewności co do ich bezpieczeństwa.

Offline EosCris

• Global Moderator
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 15, 2016, 08:34:57 am »
One, tu nie chodzi o to co widzimy oczami, którymi postrzegamy w tym świecie. Tak  jak Robert powiedział w poza widzmy wzorkiem owszem ale postrzegamy większość naszym ciałem energetycznym. Odczucia strachu (mówię o takim który jest na granicy paniki), które się pojawiają w OBE to najczęściej wyczuwa nasze ciało energetyczne i nasz umysł nie wiele tu może zdziałać. Trzeba praktykować aby móc być zawsze czujnym i przygotowanym na wszelkie "ataki" róznych istot z innych światów. Aczkolwiek uważam, że nigdy nie będziemy dość czujni i przygotowani, bo wiekszość istot z tamtych światów przewyższają nas wiedzą i nietylko, o głowę :) . Jednak nie ma co załamywać rąk, trzeba zakasać rękawy i świetnie się bawić :D 

"Wszechświat jest nieprzewidywalny i nie ma znaczenia co mówią naukowcy" CC ;)

Offline piotras32

• *
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 15, 2016, 02:11:56 pm »
Cieszę się,że czytacie moje historie i wypowiadacie się na ten temat

Offline Wiatr1000

« Odpowiedź #7 dnia: Maj 18, 2016, 10:29:15 am »
To zdjęcie to wziąłeś chyba z serii Silent Hill :)) Japończycy chyba mają niezłe sny skoro takie stwory robią w grach :P

No ja miałem potwory tego typu ;) Jak poczytasz moje sny to będzie scenka wręcz walki mojej na wieżowcu z takim jednym :))

Users found this pages searching for:

astralu stra obe straznicy straszne oobe
misy kryszta?owe