Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Nagłe pojawianie sie obrazów w głowie nie z życia  (Przeczytany 983 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zabawny_potworek

• *
Nagłe pojawianie sie obrazów w głowie nie z życia
« dnia: Listopad 28, 2017, 08:42:31 pm »
Od ok. 3 lat, prawie codziennie lub w niektórych okresach życia np. raz /dwa razy na tydzień, nagle, bez mojej kontroli, pojawiają się we mnie obrazy, wizje (nie wiem jak to nazwać) nie z mojego życia. Są to urywki zdarzeń, czasami wręcz skrawki. Odczuwam to, jako coś znanego mi, pamiętam atmosferę tych zdarzeń, klimat, emocje. Migawki te nie są wspomnieniami z mojego życia, często nawet nie z tej rzeczywistości. Jak pojawia się taka wizja i zaczynam o niej myśleć, zaraz pojawiają się kolejne "wspomnienia", inne migawki - tak, jakby jakieś drzwiczki w świadomości zostały otworzone, a ja rozgrzebuję to co tam się znajduje. Często są to migawki, ale jak się wysilę, niektóre szczegóły zaczynają się ujawniać, jakby były zakryte wcześniej mgłą.
Co myślicie? Czy spotkaliście się z czymś takim?

Dodam, że przy użyciu mj wizje pojawiają się meeeegggaaaaa intensywnie.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/obe-ld-projekcja-astralna-sny/5/seo/1323/
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2017, 09:00:48 pm wysłana przez zabawny_potworek »

Offline Mote

• ...bo 🥓 boczek jest pyszny
Odp: Nagłe pojawianie sie obrazów w głowie nie z życia
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2017, 10:48:58 am »
Również miewam rożne tego rodzaju wizje, często zdarzają się one na pograniczu snu i czuwania. Niektóre z nich są bardzo rzeczywiste i spójne. Ostatecznie jednak, trudno rozstrzygnąć czy są one wytworem wyobraźni czy też wspomnieniem reinkarnacji a może podglądem innej rzeczywistości. Oczywiście mógłbym siebie przekonać do którejkolwiek z możliwości i szczerze w to uwierzyć jednakże postnowiłem po prostu obserwować je gdy się pojawiają (bądź rozpraszać) nie próbując ich interpretować i tworzyć nowych przekonań. Istotna jest ich użyteczności o ile jakaś jest...

Offline EosCris

• Global Moderator
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 01, 2017, 08:46:45 am »
No takie rzeczy to mam od dziecka :)  Nic z tym nie robie, bo co miała bym zrobić? ::) Próbowałam to jakoś wykorzystać w moim życiu ale na nic się to zdało więc nie skpupiam się na tym, tak po prostu się dzieje i życie toczy się dalej ;) 

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 20, 2017, 11:07:27 am »
Ja nie mam takich rzeczy a chciałbym nawet mieć :) Ot tak żeby zobaczyć jak to jest ;) Faktycznie jeśli nie ma się nad tym kontroli, to nie ma to większego zastosowania ;)
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.