Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Sposoby na kontakt z inteligentnymi bytami  (Przeczytany 1745 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

Sposoby na kontakt z inteligentnymi bytami
« dnia: Październik 02, 2015, 08:18:20 pm »
Hej :D
Coś na forum ostatnio nudnawo jest, to uznałam że pobudzę Was do pisania i stworzę nowy temat :) Czy znacie jakieś metody które pozwolą Nam w kontakcie z wyższymi bytami ? Anioły, MTJoty, i inne ciekawe stworzenia. Ja np. często w LDkach mogę komunikować się z Opiekunem za pomocą telefonu :D Wiem że brzmi to strasznie głupio ,ale tak na prawdę telefon to symbol pośrednika między dwoma osobami. Podobnie możemy zrobić z listem, e-mailem itd. Nawet fejsbukiem :) Wystarczy że odzyskamy świadomość w śnie, i np. w telefonie poszukamy kontaktu ,,Opiekun". Kontaktowałam się tak z nim już z 5 razy. Mam pewność że to on, bo po prostu znam go na tyle dobrze by rozpoznać :) A nawet jeśli to nie on, to tak czy tak nie zrobił mi żadnej krzywdy :)
Za każdym razem gdy wybieram kontakt jego, od razu czuje mega podwyższone wibracje. Bywa tak że nawet wywala mnie ze snu i jestem w paraliżu, albo czymś pomiędzy snem a paraliżem (w takiej strefie ,,pustki"). Tak czy tak słyszę jego głos, i to dość ciekawa sprawa- jakby w moich myślach a zarazem poza nimi. Wydaje mi się że to sprawa tego że dzwonimy do niego właśnie ze snu :)

Poza tym taka ciekawostka. Kiedyś z moim kolegą który miewał LDki postanowiliśmy przeprowadzić pewien eksperyment. Chcieliśmy skontaktować się ze sobą za pomocą snów :) Gdy wybierałam w telefonie jego numer, odebrała kobieta. Zrozumiałam że to jego opiekunka, powiedziała że mój kolega nie może jak na razie rozmawiać. W przypadku natomiast jego, zadzwonił do mnie i rozmawiał przez chwilę z moim opiekunem. Opiekun wyraził zgodę na kontakt i powiedział że ,,już podaje mnie do słuchawki". Kolega zaczął mówić do mnie coś o OOBE i LDkach. Mi tej samej nocy śniło się że stoi on u mnie w pokoju i mówi o OOBE i LDkach :D . Dowiedziałam się dopiero rano że dzwonił do mnie w śnie :P Ten sen z nim był troche niewyraźny ale był.

Jak widać nasi Opiekunowie stają na straży kto się z nami kontaktuje a kto nie :) Wiec możemy być spokojni, nikogo niepowołanego do nas nie dopuszczą! :)
Pozdrawiam!

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/obe-ld-projekcja-astralna-sny/5/sposoby-na-kontakt-z-inteligentnymi-bytami/1131/

Offline zinka

Odp: Sposoby na kontakt z inteligentnymi bytami
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2015, 08:32:37 pm »
Ciekawa metoda, trza ją wypróbować :)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Wiatr1000

« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 09, 2015, 04:59:45 pm »
 ??? S U G O I ! :)):

Większość rozmów ze swoim opiekunem tak jak ostatnio przy łóżku były prowadzone w LD prawda Neguś? Muszę się wziąć za LD choć nie wiem jak...

Ale ja chyba jakiś staroświecki bym był :D Za pomocą listów pisanych bym rozmawiał <smiech>

Offline OneNight

« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 09, 2015, 06:34:18 pm »
Pismo automatyczne.

Wiatr, zacznij od testów rzeczywistości ;)

Offline Wiatr1000

« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 09, 2015, 09:19:11 pm »
Testów rzeczywistości???

Dzeń dzeń! Nie nie xD Neguś pisała w LD`ekach nie w rzeczywistości. Czyli gdybym miał Ld albo Oobe to bym wybrał tradycyjny sposób ( O matko Deja vu?!!! teraz? w tym momencie jak to piszę?) komunikacji z Opiekunką ;)

Nie mówię teraz gdy piszę na forum, siedzę przy biurku pisma z Nią ;) Po prostu w LD rozmowa przez telefon... ehhh sentymentalny jakiś jestem, skoro bym na kartce wysłał list i wsadził do koperty i puścił za pomocą ptaka xD

A właśnie... Neguś napisała, że jej znajomy ma żeńskiego opiekuna a Ona sama ma męskiego opiekuna. Też mam żeńskiego opiekuna... Czyli... Faceci mają żeńskich Opiekunów a kobiety męskich? To jakaś reguła jest?

Offline Negai

« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 09, 2015, 10:11:05 pm »
W sumie też mnie to ciekawi. Zauważyłam że tka na ogół jest z tymi płciami. Nie wiem czemu tak, chyba powinnam kiedyś spytać Opiekuna o to :) Spotkałam się  z różnymi tlumaczeniami odnośnie płci opiekunów wiec nie wiem jak to jest :P Wiatr mogą być listy, czemu nie :P Osobiście brak mi odwagi na pismo automatyczne :D Może kiedyś się skuszę :) 

Offline Wiatr1000

« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 09, 2015, 11:36:09 pm »
Ciekawi mnie też jedna rzecz.

Skoro tak jak mówisz Opiekunowie są częścią nas, a może naszej świadomości, jaźni to płeć między nami, a raczej energia płci może być podzielona pomiędzy nas i w zależności w jakie ciało się wcielamy ta energia płci też się wciela. Innymi słowy, skoro jestem energią męską to mam w fizycznym ciele płeć męską, a gdy przyjdzie kolej na energię żeńską to wciela się energia żeńska i wtedy to energia męska czyli Ja staje się opiekunem.

Teraz ciekawe by wyszło z tego rozważania, czy osoby gdzie opiekunowie razem się wcielają w tym samym czasie i przeżywają fizyczność są bez opiekunów i żyją ziemskim życiem.. razem?

Chodzi mi o to, że ja jestem opiekunem a zarazem osobą przeżywającą i moja opiekunka również by tak miała?

Bo z tego bloga wychodzi, że tylko dusze po pewnym czasie wybierają sobie pewnego rodzaju "profesje" i są bardziej... indywidualne i mniej złączone z nami. Można to tak powiedzieć, dobrze by było użyć japońskiego określenia "sempai" do nauczycieli, starszych osób itd. , że Opiekunowie są takimi sempai, którzy mają po prostu podwładnych (dziwne słowo  ??? <smiech> ) pod sobą bez względu na ich więź. Wręcz ta więź tworzy się od początku niż jakby była od zawsze, jak 2 połówki zawsze istniejące...

Bo na razie nic innego mi do głowy nie przychodzi... Ta wersja z Bloga była dla mnie... kojąca, sprawiająca radość większą, niż gdyby to była wersja, że to moja 2 połowa świadomości, jaźni?

Co do pisma to próbowałem, jak pisałem wcześniej, ale się bałem... Wolałbym, by to tam ta strona chciała przez ten sposób ze mną porozmawiać niż ja... Jakoś nie mam o czym też... Zbyt "głupie" i proste pytania mam...

Offline OneNight

« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 10, 2015, 06:53:36 pm »
Chodzi Ci chyba o 'senpai'.

Płeć opiekuna, to chyba nie reguła, ale upewnie się z ciekawości.

Offline Wiatr1000

« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 10, 2015, 07:36:14 pm »
Może i tak ;) Masz rację ;)

W jaki sposób uzyskasz tą informację ? Pismo Automatyczne? Czy forum drugie?

Offline OneNight

« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 10, 2015, 08:38:51 pm »
Miałem tu raczej na myśli OOBE, czyli tradycyjnie.

Users found this pages searching for:

instytutnoble
misy kryszta?owe