Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Stymulacja ultradźwiękowa - rozrusznikiem pokornego.  (Przeczytany 931 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GuineaPig

• *
  • Granger Power!!!
  • Respect: +4
Stymulacja ultradźwiękowa - rozrusznikiem pokornego.
« dnia: Październik 25, 2014, 01:03:19 pm »
+1
Ok. Nie wiem czy komuś to pomoże, w jakich warunkach działa lepiej lub gorzej i czy ktoś się od tego poważnie od środka głowy nie poparzy (bo też się kiedyś dało) - to na wstępie.

Ja chciałem zaproponować użycie rozrusznika zaprojektowanego i omawianego od wielu lat na wielu publicznych i nie zawsze sponsorowanych seminariach przez pana Jiri Pokornego :)
Gość dla wielu osób zasłużył sobie na miano naprawdę co najmniej uznanej osoby, a to wszystko przez zauważenie tej pracy świadomości w roślinnej części organizmu, wraz z faktem, że jego rozrusznik do głowy (jednocześnie mocne urządzenie antydepresyjne) zadziałał nawet na pierwszym publicznym seminarium wraz z pokazem który przeprowadził.

Ciekawostka polega jednak nie na tym, że rozrusznik działa, ale na fakcie że on naprawdę jest na pewno w niektórych wypadkach dobry do OOBE :)

Zasada jest taka, że w wypadku użycia stymulacji falą stojącą za pomocą elektrod, częstotliwość powinna się mieścić w częstotliwości obrotowej samych mitochondriów, ale w wypadku stymulacji głowicami ultradźwiękowymi (takimi, jakie są w nawilżaczach powietrza, lub w masażerach ultradźwiękowych - silne) częstotliwość nie musi mieścić się w tak wysokim zakresie.

Ogólnie rozruszniki przyczepia się najczęściej po prostu do nerwu czaszkowego, samemu je kalibrując "w locie". Z elektrycznymi jest trochę gorzej, bo nagłe odpięcie elektrody kiedy fala stojąca jest anihilowana w obwodzie rezonansowym już z głową, może spowodować zainicjowanie łuku elektrycznego i trochę poparzyć.
Ludziska bardzo często wpinają je po prostu "na wyczucie" i bardzo często z powodu upodobań bardzo blisko skroni (po prostu przyjemniej drapie i rozluźnia + oprzytamnia).

Co jak chciałem powiedzieć, to że przetestowałem ten wynalazek dzisiaj w inny sposób, tzn nie o to chodzi, że był testowany do snu już wcześniej itd, ale o sam fakt jak na dużej mocy efekt przyniosło samo tylko i wyłącznie gapienie się w tło, zrobienie zeza do snu i cierpliwe czekanie.
Ogólnie też nie wiem dlaczego wcześniej tego nie sprawdziłem w taki sposób, albo dlaczego teraz przyniosło to konkretny efekt w kwestii LD, ale Efekt był piorunujący!!!
Po około minucie czasu - jeżeli nie krócej! nagle i brutalnie pojawił się drugi plan - jak basen z rzeczywistością do którego można wskoczyć.
W trakcie sesji między epizodami LD około godziny 3 ciej odpiąłem urządzenie i waliłem dalej.
Właściwie całość trwała od godzin nocnych do godziny 10 tej, z przeskoczeniem tutaj do "pierdolnika" życia :) z powrotem ale już z mniej świadomego rem-u.

Naprawdę polecam spróbować potraktowanie nerwu czaszkowego ultradźwiękami w trakcie zasypiania, nawet z użyciem prostego ale silnego masażera US dostępnego w dowolnym sklepie.
Nie wiem czemu wcześniej nie działało, lub po prostu tego nie przetestowałem w taki sposób. Czemu na jednych może nie działać a potem działać itd... nie wiem.. ale na pewno w niektórych wypadkach osiągnąć LD dosłownie przeskakując w niecałą minutę, to jednak mówi, że ta metoda może stanowić świetną pomoc!

a btw należy unikać sytuacji, w której czuje się pukiel napinanych "drutów", ewentualnie moc podnosić stopniowo.
Chociaż byli też tacy, co potrafili sobie papę zagotować ;) do ponad 40 stopni mierzonej na zewnątrz - nikomu jeszcze tyłka nie urwało.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/obe-ld-projekcja-astralna-sny/5/seo/976/
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2014, 01:36:30 pm wysłana przez zinka »
Podpis: brak

Share via facebook Share via twitter

xx
Główny strumień energetyczny - stymulacja i oznaki ataków energetycznych

Zaczęty przez Sebastian

2 Odpowiedzi
2567 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Marzec 25, 2014, 05:36:48 pm
wysłana przez Sebastian
Tags:

Users found this pages searching for: