Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Swiadomy sen - problem z osiagnieciem  (Przeczytany 697 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline matius22

• *
Swiadomy sen - problem z osiagnieciem
« dnia: Kwiecień 29, 2017, 12:02:32 am »
Czesc i czolem!

Probuje wywolac swiadomy sen w sobie od dluzszego czasu, z krotszymi badz dluzszymi przerwami, jest to jeden z celow ktory bardzo chcialbym osiagnac, dwa razy udalo sie, nie bylo to pelny swiadomy sen z tego co ja uwazam. Probowalem przed snem skupienia odliczenia i po prostu relasku, zazwyczaj zasypialem i budzilem sie rano, kilka razy zdarzylo mi sie przebudzic chwile po zasnieciu i mialem wtedy wyrazne hipnagogi lecz po chwili zanikaly. Przy probach 4+1 za kazdym razem polegalem i zasypialem. Staram sie prowadzic dziennik snow, zazwyczaj zapamietuje po 2 sny na jedna noc. Pytanie do was - co zrobic aby w koncu sie udalo? Moze wspomoc sie roslina - da to efekt jednorazowy czy nastepne wejscie bez bedzie latwiejsze? Oczywiscie z podejsciem do niej jak do przyjaciela, a nie do czegos co chce wykorzystac.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/obe-ld-projekcja-astralna-sny/5/swiadomy-sen-problem-z-osiagnieciem/1298/

Offline studniarz

• **
Odp: Swiadomy sen - problem z osiagnieciem
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 29, 2017, 11:02:58 am »
Zostaw lepiej rośliny w spokoju, wg.mnie po tym co opisujesz masz świetną pamięć snu i to tylko kwestia czasu aż zaczniesz wychodzić. 
Najważniejsza jest niezachwiana niczym chęć doświadczenia tego i to co wypracujesz sam będzie tylko Twoje.
Pozdr.

Offline zinka

« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 30, 2017, 05:57:35 pm »
Metoda patrzenia na ręce jest skuteczna, wiele osób to potwierdza, mnie też parę razy udało się odzyskać świadomość po spojrzeniu na ręce, coś ala, spojrzałam we śnie na ręce i od razu zaskoczyłam, ooo ręce! czyli śnię i mogę robić co mi się podoba ;D
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 30, 2017, 07:45:26 pm »
W pełni zgadzam się ze Studniarzem! To chyba najbardziej przydatna rada jaką można usłyszeć. I chociaż można się przed nią bronić nie zmienia to faktu, że jest NAJTRAFNIEJSZA!

Roślin w ogóle bym unikał, zwłaszcza, że mają mało wspólnego z fazami śnienia. Pokładać nadzieję w roślinach i ich pomocy jest najbardziej absurdalnym pomysłem jaki podsuwa nam umysł.
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.