Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Wibracje  (Przeczytany 1845 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wesołek

• *
Wibracje
« dnia: Marzec 02, 2016, 07:21:34 am »
Witajcie
Mianowicie ostatniej nocy,czyli wczorajszej. Kiedy już się położyłem, użyłem na sobie autohipnozy po czym leżałem dalej aż dostałem paraliżu sennego,w międzyczasie różne afirmacje typu: "Wychodzę ze swojego ciała fizycznego" i wmawianie sobie, że "czerwona lecznicza energia" wypełnia całe moje Ciało. Następnie po kilku chwilach byłem naprawdę blisko gdyż czułem straszne wibracje,wiedziałem, że w tym momencie powinno nastąpić wyjście. Jednak nie mogę "przebrnąć" przez barierę wibracji, ponieważ zawsze przy tym panikuje  :D 
Nie mam pojęcia jak temu podołać,pewnie powinienem po prostu się odważyć...
Lecz chciałem zapytać bardziej doświadczonych,czy może macie jakieś sposoby na to?

Pozdrawiam

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/obe-ld-projekcja-astralna-sny/5/wibracje/1192/

Offline zinka

Odp: Wibracje
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2016, 02:34:38 pm »
Pozbądź się strachu, możesz dołożyć jeszcze afirmacje, "jestem bezpieczny po opuszczeniu ciała i jestem pod opieką opiekuna", coś w ten deseń, sam wymyśl. Tylko, to nie mogą być puste słowa, to musi iść razem z wiarą, musisz wierzyć w to co mówisz ;)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline studentn

• *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 16, 2016, 08:29:02 pm »
Ja po ostatnich wibracjach miałem takie ze rzucali od ściany parapetu i spowrotem,uff ostatnio miałem spotkanie z ,,opiekunem" i rzuciło ostatnio jednym wibrem i usłyszałem ,,tu pada".Dziwię sie Wam że nie boicie sie wibracji które nie zawsze są ,,lekkie" mało co nie zwariowalem.
   Na wibracje mam fajna cnotkę muzykę

https://m.youtube.com/#/watch?v=zfusL3xTKn4

Wibracje przeszły,pozdrawiam :)

Offline EosCris

• Global Moderator
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 16, 2016, 10:08:17 pm »
Kurde, fajnie macie z tymi wibracjami :) ja zawsze wychodze bez nich ::) 

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 19, 2016, 09:35:08 pm »
  Na wibracje mam fajna cnotkę muzykę

https://m.youtube.com/#/watch?v=zfusL3xTKn4

studentn jakoś ta twoja cnotka nie działa :(
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline Wiatr1000

« Odpowiedź #5 dnia: Maj 18, 2016, 10:35:33 am »
Kurde, fajnie macie z tymi wibracjami :) ja zawsze wychodze bez nich ::)

Ja też miałem bez tego wręcz. Raczej jak zrzucenie g**a z siebie, jak motyl z koku wyjście takie uczucia ale rzeczy wibracje silne aż by mnie rzucało?

Offline Spiderdog86

• *
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 26, 2016, 03:29:25 pm »
Ja również porównałbym wychodzenie z ciała z wychodzeniem z kokonu.Niestety,wychodzą tylko ręce i nogi,a głowa i korpus nie chce się"oderwać"

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 26, 2016, 06:47:28 pm »
Spider czytałeś książkę OOBE. Drugie życie poza ciałem? Pytam bo tam jest opisywana metoda Velo. Podejrzewam, że mogłaby Ci pomóc jeśli chodzi o odrywanie się ciała astralnego. Zresztą jeśli nie udaje Ci się wychodzić w tradycyjny sposób, to od razu przejdź do wyobrażenia sobie siebie, że już jesteś poza ciałem i coś dotykasz (np. ścianę czy mebel).

Offline Spiderdog86

• *
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 26, 2016, 07:20:19 pm »
Czytałem ebooka,ale wersję 50-kilku stronicową,więc nie znam tej metody. Próbowałem"dotykać" ściany,dywany,a nawet odliczać do trzech i wyobrażać sobie,że wystrzeliwuję się z ciała jak z armaty.Nawet nieźle podziałało,ale końcowego efektu nie uzyskałem.Próbowałem "wirować" w kółko i poczułem,że od tych myśli całe ciało zaczęło przekręcać się w prawą stronę oprócz głowy.Fizycznie byłem wyczerpany,a mięśnie miałem napięte jak postronki.Poczytam o tej metodzie Velo.Może to coś pomoże.

#ok,obejrzałem filmik o tej metodzie na yt i chyba nawet Pan o niej opowiada.Mocno przypomina mój sposób na wibracje,czyli wyrzucanie negatywnej energii i pobieranie pozytywnej trzecim okiem. Ta metoda oraz huśtawka doprowadzają mnie do paraliżu i wibracji w od 5 do 15 minut.#
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2016, 07:31:15 pm wysłana przez Spiderdog86 »

Offline EosCris

• Global Moderator
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 26, 2016, 09:17:36 pm »
Spider, ja kiedyś tez miałam taki problem jak Ty i mi pomogło wyturliwanie się  z ciała :P bujałam się na boki aż w końcu mi się udało wypaść z niego :D Mnie najczęściej trzymały nogi ;)

Offline Spiderdog86

• *
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 26, 2016, 10:11:11 pm »
Dobry pomysł z tym bujaniem:) ja jeszcze wizualizuję sobie ćwiczenia z siłowni, bo moje ciało dobrze je zna i łatwo je zwizualizować. Ostatnio bardzo dobrze pobudziło to moje ciało astralne. Podobnie lot w tunelu aerodynamicznym. Metod jest sporo,ale czy w końcu uda mi się osiągnąć cel?Mam nadzieję,że tak :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2016, 03:48:18 pm wysłana przez Spiderdog86 »

misy kryszta?owe