Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: lepiej płacić niż samemu dojść do czego kolwiek ;)  (Przeczytany 4171 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yogiccp

• **
  • Respect: +119
lepiej płacić niż samemu dojść do czego kolwiek ;)
« dnia: Grudzień 09, 2013, 11:50:51 pm »
+5
kupujcie wiedzę książkową ,płyty ,urządzenia i ..............powodzenia ;)  ;)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/obe-ld-projekcja-astralna-sny/5/seo/646/
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2016, 01:15:35 am wysłana przez yogiccp »
Przestajesz Być

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: NIKT NIE WIE NA PEWNO, CZYM SĄ SNY?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 10, 2013, 03:18:24 pm »
+1
Nikt nie wie i nie będzie wiedział, przynajmniej na tym poziomie świadomości  na jakim żyjemy, czym są sny, ale wszystko idzie w dobrym kierunku, bo ludzkość podnosi swój poziom świadomości.  :)

Jeśli już zwrócimy uwagę na świadome czy też nie świadome sny, czy oobe, to i tak, jest to już jakiś postęp, zauważamy, że poza naszymi klapkami na oczach, też się coś dzieje ciekawego i jest równie realne, jak real, który nas otacza. ;)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Sebastian

• *
  • Respect: +18
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2013, 06:08:09 pm »
+1
Dokładnie zinka. :) Właśnie te tajemnice, jakie skrywa Świat Astralny i na jakich zasadach działają Sny, powodują, że coraz więcej ludzi chce się w to zagłębiać i doświadczać tego świadomie. Uważam, że nawet gdyby Sny okazały się czymś nierealnym, wytworzonym przez naszą wyobraźnię (co moim zdaniem jest niemożliwe), to rzeczy, których możemy tam doświadczyć, są tak wspaniałe, że warto poświęcić im uwagę i czas :)

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 11, 2013, 08:07:11 pm »
+1
Pamiętam jak długo przedzierałem się przez barierę sceptycyzmu i obsesyjnego podejścia racjonalizmu. Przekonanie się co do snów nastąpiło właściwie po przeżyciach bardziej intensywnych niż oferuje nam świat fizyczny.

Podejście do snów jest niesamowicie istotne, szkoda, że na początku drogi do OBE, nie mając jeszcze odpowiedniego bagażu doświadczeń trzeba się przedzierać przez tą barierę.
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2013, 05:53:17 am »
+1
Powiem Wam że od momentu jak zaczęłam wmawiać sobie że sny są częścią mnie i jestem jakby z nimi jedną całością, to pamiętam z nocy na noc, coraz więcej snów :).
 Budzę się dużo wcześniej przed budzikiem żeby je zapisać :) W momenice zapisywania, przypominają mi się następne.  To wmawianie dało mi tyle że w to wierzę :)

Uczę moją 7 letnią córkę, że sny są bardzo ważne w naszym życiu i nie powinna ich lekceważyć.
Nie wiem czy dobrze robię czy nie, ale bynajmniej ona nie będzie miała takiego problemu jak ja teraz ;)
Z wielka chęcią opowiada mi o swoich snach, jak sobie w nich radzi itp...
Rozmawiam z nią o tym, bo ja w jej wieku miałam LDki, ale niestety nie maiłam sie z kim tym podzielić :(

Dziś miała fałszywą pobudkę we śnie + zamieniła  sennego złego smoka w dobrego :)

Może jeszcze w dorosłym życiu, nie polatałam w "poza" świadomie, ale uważam że ta sfera jest tak samo istotną częścią naszego życia co real.

Mi nie jest tak trudno uwierzyć W oobe, bo dużo doświadczyłm "dziwnych" przeżyć w swoim zyciu ;)

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 12, 2013, 11:25:54 am »
+1
Mi nie jest tak trudno uwierzyć W oobe, bo dużo doświadczyłm "dziwnych" przeżyć w swoim zyciu ;)

Może Olu opowiesz coś więcej o tych "dziwnych" przeżyciach? Wiesz, że my tu raczej wszyscy na forum jesteśmy mocno wierzący w dziwności tego świata, które inni ludzie odrzucają, więc nie masz się czym martwić, jesteś wśród swoich :)
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
  • Respect: +172
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 12, 2013, 12:37:25 pm »
0
Ola super, że są tacy rodzice jak ty ;)
... duch żyje w nas ... duch nami śni ...

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 12, 2013, 06:40:43 pm »
0
A tak ogólnie to podoba mi się tytuł głównego wątku. Najbardziej trafny jest ten znak zapytania na końcu.

Ludzie ogólnie nie tylko nie wiedzą czym są sny, ale też nie wiedzą czym jest świat fizyczny, to doprawdy zabawne a jednocześnie smutne :)

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 12, 2013, 06:52:12 pm »
+1
Widzisz Robercie, ludzie nie wiedzą, bo  ludzie którzy wiedzą, nie dzielą się ta wiedzą. To jest smutne :(
A bynajmniej robią to bardzo ogólnikowo.

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
  • Respect: +172
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 12, 2013, 08:24:24 pm »
+1
Ola nic w tym dziwnego. Dzielenie się wiedzą dla wielu ludzi nie ma sensu. Ścieżka "nauczyciela" jest bardzo niewdzięczna. Myślę, że jest wielu arcymistrzów np. śnienia, który po prostu nie zdecydowali się na dzielenie swą wiedzą albo robią to w bardzo bardzo zamkniętym gronie. Bo szczerze mówiąc po co to robić w szerszym zakresie skoro już na świecie istnieją wystarczające źródła, które mogą poprowadzić nas np. ścieżką śniących  (np. Monroe, Castaneda, liczne źródła jogi snu itp. są też ludzie, którzy organizują warsztaty) Czego chcieć więcej?
Tak na prawdę śnienie jest idiotycznie proste i nie są tu potrzebne nie wiadomo jakie wykłady czy przekazy. Potrzebne są tylko : dyscyplina, energia i intencja. No i się dzieje ! :D Na prawdę to jest takie proste... choć dla wielu te 2 pierwsze punkty są ogromnym problemem.
Reszta zapewniam wychodzi w praniu podczas PRAKTYKI....

PS Po co pochłaniać nie wiadomo ile wiedzy na te tematy skoro podejrzewam, że większość z nas nie jest w stanie energetycznie tego pochłonąć.

Offline zinka

« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 13, 2013, 05:15:03 pm »
+1
Czym są sny ?

Na pewno są BRAMĄ DO........., każdy sobie wpisze do czego, będzie to zależne mi. od światopoglądu  wpisującego i nie będzie, to jednomyślna odpowiedź i dobrze   O:-)

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 13, 2013, 07:40:40 pm »
0
Ta brama mi się podoba :) To dobre rozwiązanie i każdy może czuć się usatysfakcjonowany.

Offline Wiatr1000

• Respect: +43
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 10, 2015, 10:28:30 pm »
0
Stare ludy Indiańskie traktowały świat snów jako też świat swoich zmarłych przodków ;) Za pomocą snów i wizji szamani kontaktowali się.. Ciekawi mnie czy jest taka możliwość łączenia się 2 tych światów w jeden?

Bardzo podoba mi się ten film ;) http://www.filmweb.pl/Incepcja

Share via facebook Share via twitter

xx
Rozwój świadomości - od czego zacząć?

Zaczęty przez Neon38

9 Odpowiedzi
3996 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 23, 2014, 03:22:49 pm
wysłana przez Izi
xx
Sny uczą - podświadomość wie lepiej

Zaczęty przez OneNight