Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Darek S. - co się stało?  (Przeczytany 2091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
Odp: Darek S. - co się stało?
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 01, 2016, 04:20:52 pm »
0
Eheheh nonwid,isz Linku zaś masz trochę więcej wewnętrznej ciszy

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 01, 2016, 04:40:47 pm »
0
no to żeście kochani pomędrkowali,  ot co :P
się pytałam was o osobiste spotkania z wyższym ja, czy jak tam wolicie go/ją nazwać, czy miewaliście takie spotkania na wyższym szczeblu? jakieś wnioski? oj tak was trzeba ciągnąć za język naprawdę...

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 01, 2016, 05:53:03 pm »
0
Nianiu, wyższe ja masz w sercu. Wystarczy tylko tam zajrzeć ;) 

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
  • Respect: +172
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 01, 2016, 05:53:48 pm »
0
Co znaczy na wyższym szczeblu?  

W śnieniu każda historyjka to wkręt... Czy spotykasz Jezusa, czarnoksiężnika, czarownika czy szatana :P  Jak się w coś wkręcisz to już to może nawet nie jest śnienie. Choć ciężko powiedzieć może jesteś ofiarą jakiejś istoty a może duch Ci coś podsyła. Śnienie to nie zabawa najeżone jest wieloma pułapkami ale jeśli zaufasz swojemu rozsądkowi może wyłuskasz coś wartościowego.
Ja osobiście uważam samą podwyższoną świadomość za przejaw czegoś wzniosłego. Samo to, że zatrzymasz tą cholerną historyjkę, która oblepia każdy sen daje takie możliwości percepcji.

Zauważyłem, że przeszkodą w śnieniu jest to, że gdy odzyskujemy świadomość to po prostu wybieramy sobie historyjkę dobrą dla naszego ego np. sex, latanie itd. i zapadamy znowu w nieświadomy sen zainicjowany niby naszą wolą.
W 2 przypadkach zdarza mi się stracić fazę. Jak po prostu śnienie się rozjedzie i się obudzę lub jak po prostu się wkręcę w jakieś gówno.

PS Czytając często sprawozdania z śnienia odnoszę wrażenie, że 80% opisów LD to nie LD tylko dość klarownie zapamiętane sny. Jestem tego  niemal pewny. Tym bardziej początkujący. Każdy kto śnił naprawdę wie jakie to jest kruche, delikatne... Jeden błąd wszystko się rozpływa no ale jak mamy historyjkę to wszystko jest stabilne jak cholera.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2016, 05:59:21 pm wysłana przez Linek »
... duch żyje w nas ... duch nami śni ...

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 01, 2016, 06:17:44 pm »
0
Nianiu, wyższe ja masz w sercu. Wystarczy tylko tam zajrzeć ;)
ja się nie pytam gdzie ja Go/Je mam :D troszkę mnie traktujesz jak głuptasa, przyznasz :)
ja pytam o wasze doświadczenia , bo taki kontakt u każdego z was był i jest bardzo ciekawy i znaczący. Skoro wymieniamy tu nasze doświadczenia, to pytam, bo jestem ciekawa. Swoje historie też mam (na jawie, ja nie mówię o śnieniu czy oobe), a nawet je kiedyś opowiadałam, dawno temu. 
Linku, wiem że istnieje niebezpieczeństwo oszustwa, szczególnie jeśli się przesadzi z intencjami.
No i rozumiem to. Jednakże pytam o wasze doświadczenia, o te chwile kontaktu, które - czujecie - były prawdziwe.
Zauważyłam, że wystarczy tu spytać o to, a większość sypie przestrogami jak magik z rękawa :)

Aha, chciałam jeszcze dodać, że faktycznie oobe bywa czasem podejrzanie podobne do snu, i odwrotnie. 

Offline Zofu

• *
  • Respect: +11
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 01, 2016, 06:21:50 pm »
+2
Straszny spam się zrobił, po kolei, jak coś pominąłem to dopytywać.

We śnie jak na wojnie, masz być świadomy czujny i chorobliwie-obsesyjnie nieufny. Jeśli zachowujesz się w snach inaczej to zwyczajnie jesteś idiotą.
Jeśli spotkasz swoje wyższe ja, anioła czy kogokolwiek pozytywnego proszę mi wierzyć nie obrażą się że im nie ufasz, będzie kupa śmiechu.
Za to jeśli jesteś ofiarą propagandy i wierzysz że świat to Disneyland, a w snach tak wysoko wibracyjną i rozwiniętą osobę jak TY to tylko dobre byty mogą spotkać, to prosisz się o problemy.

Istoty które spotyka się w snach czytają nasze myśli, nasze uczucia, znają cała naszą przeszłość znają nas lepiej niż my sami siebie. Nikt z nas nie jest doskonały, każdy ma jakieś rysy i jeśli znajdą w tobie taką rysę to będą chcieli cie kupić. U Sugiera znaleźli, teraz jego ludzka część, ten człowiek jakiego znaliście, przechodzi przemianę jest zastępowany jego nową wersją. Ten nowy Sugier jest mniej ludzki, temu wydaje się taki dziwaczny, ale też będzie o wiele potężniejszy.
Czarownik który sprzedał się istotą nieorganicznym nazywany jest agentem istot nieorganicznych, zaczyna żyć tutaj cząstkowo gdyż większość jego świadomości jest już w innym świecie, w śnieniu. Ktoś taki żyje tutaj aby uczyć innych śnienia i werbować więcej ludzi dla swoich nowych władców.
Agenci istot nieorganicznych nie są negatywnymi istotami, zazwyczaj są to postacie pozytywne , mają dużo fajnej energii i są dobrymi nauczycielami śnienia, są też jednak zazwyczaj strasznie ekscentryczni i ego maniakalni.

Nie lubię słowa pomocnik, czy opiekun, bo są to słowa które rodzą zaufanie i poddańcze reakcje, wolę Castanedowskie "Istota Nieorganiczna" gdyż zwrot ten od razu buduje ścianę nieufności i tak właśnie ma być.

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 01, 2016, 06:24:31 pm »
0
No to piszę ;p

Sama ta świadomość się tak objawia dla mnie. Równie dobrze mógłbym przedstawić Ci każde śnienie, a sam piszę o tym co mogło po prostu spotkać np. Sugiera. gdzie prawdopodobnie mylnie odbiera się te doświadczenie jako jakiś kontakt z czymś wyższym.
Może nie potrzebnie tego szukasz w szczególnych doświadczeniach? Może każde doświadczenie ma tą wzniosłość a my uznajemy, że coś jest od "boga" a coś od nie wiadomo czego bo jakieś doświadczenie wywarło na nas większy wpływ.

OK Zofu ale to o czym Ty piszesz może niczym nie odbiegać co wkręt Sugiera. ;) Może tak jak Sugier sobie to wkręciłeś... Władcy, agenci i tak dalej to brzmi tak samo obłędnie jak św. Piotr Anioły i demony.
Tylko, żebyśmy się rozumieli to w pełni się z tobą zgadzam no ale wiesz jak to brzmi wszystko jak piszesz o tym tak samo pewnie jak mówi o swoich doświadczeniach Sugier w oczach ludzi, którzy słuchają go i czytają np Castanede. 

PS To jest offtop;p
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2016, 06:41:42 pm wysłana przez Linek »

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 01, 2016, 06:49:31 pm »
0
Zofu, kurczę, może dobrze że Monroe tego nie czytał, bo jak nic swojego astralnego tyłka nie ruszyłby z kanapy, ze strachu ;) z drugiej strony może szkoda że Darek S. tego nie czytał, zanim wsiąkł z kretesem. A może co komu pisane :P 
ps. ten mój wątek poboczny - mam wrażenie że zupełnie się mijamy w intencjach.
to jakbym spytała: jaką kupiłaś sobie sukienkę? a  w odpowiedzi słyszę: nie szata zdobi człowieka. noooo ooookiej, bardzo to mądre i filozoficzne, chwali się że takie rozwinięte duchowo towarzystwo się zebrało, fiu fiu... ale odpowiedzi jak nie było tak nie ma :)
dobra, już was nie męczę i siebie też. nie chceta to nie mówta.

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 01, 2016, 06:54:48 pm »
0

PS To jest offtop;p
o no właśnie :) 

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 01, 2016, 06:56:08 pm »
+1
Kobiety :P  Poddajemy się chyba że ktoś jej dogodzi :P i  tak wątek ładnie się rozwinął jestem dumny, że nie wypadłem z wprawy prowokowania dyskusji hehe

Ale Zofu dobrze pisze... Powinnaś być cholernie ostrożna bo w innym wypadku igrasz z ogniem. Ja wolę się 100 razy wycofać ale nie dać się wkręcić. Czytałem Castanede zanim pierwszy raz zamierzyłem śnienie... A tam naprawdę opisane są straszne konsekwencje ignorowania głębi śnienia. 

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 01, 2016, 07:04:18 pm »
0
Linek, z niczym psia krwia nie igram, nie szukam guza ani jakiegoś Tarzana w roli opiekuna, nie rozmawiam z opiekunami ani aniołami,  noć pytam tylko z ciekawości jakie są w tej kwestii wasze doświadczenia. 
Dałeś/dałaś się naciąć takiemu kiedyś? albo nie dałeś, wyczaiłeś podstęp? no to opowiedz o tym. No bo co, o pogodzie będę z wami rozmawiać ? (u mnie padało :P )  Taka w każdym razie była moja intencja, ale już się wycofuję na z góry upatrzoną pozycję.
Ale z drugiej strony miło że ruszyliście cztery litery i trochę sobie tu popisaliście, bo jak widzę forum mchem porasta z wolna, leniuchy jedne ;)

Co znaczy na wyższym szczeblu?  
taki żarcik, skoro "wyższe" ja, to rozmowa na wyższym szczeblu, nie? ech...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2016, 07:24:08 pm wysłana przez NianiaOgg »

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 01, 2016, 07:29:23 pm »
+1
Broń Boże... 

Jak już chcesz konkretów to miałem podobne doświadczenia co Castaneda. Głosy w snach itd. Czarne słupy... Chyba mam o tyle szczęścia, że dla mnie te istoty są przerażająco odrażające dlatego trzymam dystans jak tylko mogę choć niestety coś trzeba z nimi jakoś żyć. 
Ja zawsze byłem przeraźliwie ostrożny... Jak byłem mały to gdy chodziłem nad stawem pilnowałem własnego ojca czy mnie pilnuje hehe więc te istoty w żadnej postaci nie wzbudzają zaufania dla mnie dlatego myślę, że nigdy nie poczułem tego tak wzniośle jak Sugier. 

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 01, 2016, 07:42:45 pm »
0
To tata miał z ciebie pociechę :) 
często cię nawiedzają takie indywidua?

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 01, 2016, 08:36:16 pm »
0
Piszemy o tym że nawet jeśli rzekomo spotkaliśmy to takie istoty (opiekun itp) to wiemy że to wcale nie są opiekunowie i nie ma co tu o nich vrozprawia Nianiu. :) Fakt nie odpowiedzieliśmy Ci na twoje pytanie, ale ci co rzekomo i ich spotkali też jakoś się nie wychylaja ;) 

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +469
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 01, 2016, 08:45:23 pm »
+1
Cóż Nianiu Ci da jeśli opowiem Ci, że spotykałem takie a takie istoty? Jak się z nimi rozmawiało? No cóż jak spotkasz kogoś na Wyższym szczeblu to dowiadujesz się jakim jesteś idiotą i że jeszcze dużo przed tobą - tyle w temacie. Najgorsze jest to jak człowiek naiwnie wierzy w coś uznając za prawdę nie weryfikując i nie podważając w żaden sposób czyjegoś doświadczenia. Monroe stał się prekursorem a praktycznie nikt nie ma pojęcia, że był właśnie manipulowany przez Istoty Nieorganiczne. Mało tego większość uprawiających świadome śnienie nie ma pojęcia co właściwie ma robić w tym śnieniu. Są tylko niezłą pożywką dla innych i dają się wkręcać w totalne pierdoły. Niechętnie się udzielam w takich tematach bo to jak rozmawianie w dwóch różnych językach, dlatego doświadczanie jest Kluczowe! Otwarty umysł, SERCE i trzeźwość powinna cechować każdego nie tylko śniących.

...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.