Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: RedEye Pro moja opinia  (Przeczytany 2007 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
  • Respect: +172
RedEye Pro moja opinia
« dnia: Grudzień 19, 2013, 01:14:37 pm »
+2
RedEye

To jest mój zestaw RedEye'a ;) Pierwsze wrażenie super! Wykonanie naprawdę mi się podoba. Red ma idealną wielkość. W zestawie mamy kilka elektrod, żel, kable do mierzenia oporu, "opaski" oraz złącze przez, które możemy podłączyć np. Iphona i słuchać swojej muzyki relaksacyjnej ;)

Sam wyposażyć musiałem się jedynie w baterie 9V oraz adapter bluetooth (którego na razie nie mam potrzeby używać). W drodze są oczywiście akumulatorki oraz ładowarka.

Ale przejdźmy do konkretów. Pierwsza próba to była porażka ponieważ nie wiedziałem jak i gdzie dokładnie założyć elektrody. (ale instrukcja obsługi powstaje więc będzie dobrze choć moim zdaniem RedEye jest tak instynktowny, że każdy sam dojdzie do tego jak go używać) Za drugim podejściem już się udało. I przyznam, że było bardzo ciekawie. Wiadomo jeszcze muszę przyzwyczaić się do sygnału itp. ale efekty już były. Po chwili odczułem wpływ relaksacji na sygnał dźwiękowy, który zniża ton wraz z relaksacją.
Rewelacją okazała się dla mnie kontrola świadomości. Już za 1 razem zauważyłem, że człowiek nawet nie wie kiedy straci świadomość, wręcz myśli że jeszcze ją ma a tu psikus ;p, a dźwięk budzenia w razie nie potwierdzenia świadomości jest naprawdę skuteczny (zawsze przy tworzeniu swoich nagrań ciężko było mi uzyskać tak dobry dźwięk budzący).
Więcej nie mogę powiedzieć ponieważ dopiero zacząłem przygodę z tym urządzeniem ale już wiem, że zakup tego to była bardzo dobra decyzja. Szczerze mówiąc dla każdego OBEmaniaka będzie to perfekcyjna "zabawka".

Twórcą naprawdę należą się wielkie pochwały  <brawo>. Wszystkim zainteresowanym polecam zakup ponieważ produkt jest warty swojej ceny. Można nawet stwierdzić, że jest tani patrząc na to co potrafi. Będziecie zadowoleni  :)

Jeszcze coś z ostatniej chwili ;) Udało mi się połączyć z komputerem i ściągnąć sesje. Przyznam, że wykres i okienko, które zdaje relacje z sesji podaje nam bardzo przydatne informacje na temat naszego zachowania podczas relaksacji. Słyszałem, że jest on jeszcze w fazie tworzenia ale zapowiada się ciekawie ;) Możemy także zmieniać ustawienia RedEye'a lecz w to się jeszcze nie chcę bawić :D Chyba, żeby wydłużyć sesje.

Program RedEye'a

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/opinie/61/redeye-pro-moja-opinia/803/
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2013, 02:51:14 pm wysłana przez Linek »
... duch żyje w nas ... duch nami śni ...

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
  • Respect: +172
Odp: RedEye Pro moja opinia
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2014, 09:23:22 pm »
+3
Ostatnio zastanawiałem się co takiego jest w RedEye'u co może przekonać do jego zakupu? Z drugiej strony technologia biofeedback to przecież żadna nowość... No i dudnienie różnicowe ;) z tym to już chyba każdy z nas się zapoznał. Oczywiście w podobnej cenie możemy kupić zabawkę z biofeedback'iem. Generatory dudnień różnicowych też się znajdą oraz same nagrania.
Głównym atutem RedEye'a jest to, że łączy on obie te technologie, które są ze sobą w symbiozie. Tzn. np. ilość Hz oraz natężenie dźwięku zmienia się wraz z zmianą naszego relaksu. Generator dudnień różnicowych staje się w ten sposób naszym informatorem relaksacji (oporu skóry) przez co uczymy się w chwili obecnej relaksacji.
Lecz te genialne połączenie to nie to co jest najistotniejsze w RedEye'u. Perełką w mojej ocenie stała się "kontrola świadomości". Wydaję się banalne wobec pozostałych technologi lecz to kolejny przykład, że geniusz tkwi w prostocie ;) Pomysł ten pozwala na uświadamianie sobie wielu rzeczy podczas sesji z RedEye'm np. to że tak naprawdę świadomość możemy stracić momentalnie mimo, że myślimy, że czuwamy, pozwala nam też wyćwiczyć odruch budzenia się świadomości co skutkuje budzeniem się świadomości w śnie. Można podawać wiele przykładów zalety tej technologi lecz myślę, że każdy odczuje to w praktyce.
RedEye to połączenie dwóch istotnych technologi w praktyce OBE oraz nowego pomysłu, który idealnie podkreśla te urządzenie jako coś nowego na "rynku urządzeń do OBE".
Myślę, że dylemat nad RedEye'm, a np. urządzeniem typu RemDremer lub Zizz jest niezrozumiały ponieważ te drugie nie wspomagają tego co jest naprawdę ważne na drodze do perfekcji w śnieniu ;)

Share via facebook Share via twitter

xx
RedEye Pro potrójne korzyści

Zaczęty przez Robert Noble

3 Odpowiedzi
1710 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Luty 11, 2017, 08:32:59 pm
wysłana przez Robert Noble
xx
RedEye Pro Portable Biofeedback System

Zaczęty przez Robert Noble

37 Odpowiedzi