Forum IRN - Rozwój Świadomości

BADANIA / EKSPERYMENTY => REDEYE PORTABLE BIOFEEDBACK SYSTEM => FAQ => Wątek zaczęty przez: zinka w Styczeń 10, 2015, 12:47:06 pm

Tytuł: Jak wyczyścić sesję ?
Wiadomość wysłana przez: zinka w Styczeń 10, 2015, 12:47:06 pm
Jak wyczyścić albo zaznaczyć sesję, żeby było wiadomo, która sesja jest ostatnia?

Chce przejrzeć ostatnią sesję na wykresie i nie wiem, która to jest, mam nagrane wszystkie cztery i wszystkie są prawie takie same,  tak patrzę i ostatnią sesję mam pod numerem trzecim, a dlaczego nie pod numerem ostatnim czwartym ? ::)
Tytuł: Odp: Jak wyczyścić sesję ?
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Styczeń 10, 2015, 02:45:46 pm
Sesja się zapisuje kolejno 1,2,3,4 i potem znowu jedzie 1,2,3,4 Więc prawdopodobnie jeśli sesja 3 jest ostatnią, to ta 4 będzie tą najstarszą w danym momencie...
Z tego co wiem to nie ma chyba opcji czyszczenia sesji...
Wiadomość wysłana przez: zinka w Styczeń 10, 2015, 05:22:12 pm
No tak ale skąd mam wiedzieć, która jest ostatnia, jak wszystkie są zapisane ? ::)
Wiadomość wysłana przez: EosCris w Styczeń 10, 2015, 06:19:56 pm
Ziniu, zawsze jak odpalasz redzika, to nr który Ci się wyświetla jest zawsze ostatnią sesją. Cofając się, wracasz do poprzedniej sesji. Jeśli pokazało Ci dziś 3 sesje, to jest ta, która była dziś w nocy. :) :)  Przynajmniej tak, mi tłumaczył Seth. Niech On się wypowie w tym temacie, bedzie chyba najlepiej ;) 
Wiadomość wysłana przez: zinka w Styczeń 10, 2015, 06:21:48 pm
O widzisz Ola, dobrze, że wiesz, bo ja nie wiedziałam, dzięki, sprawdzę to ;)
Wiadomość wysłana przez: seth w Styczeń 10, 2015, 06:40:42 pm
Jest dokładnie tak jak mówi Ola :)
Wiadomość wysłana przez: zinka w Styczeń 10, 2015, 06:43:01 pm
Dzięki, teraz już będę wiedziała, bo nigdy nie wiedziałam, która jest ostatnia :)