Forum IRN - Rozwój Świadomości

BADANIA / EKSPERYMENTY => TECHNIKI => Wątek zaczęty przez: kotpsot w Sierpień 25, 2017, 03:04:31 pm

Tytuł: Po co mi OOBE?
Wiadomość wysłana przez: kotpsot w Sierpień 25, 2017, 03:04:31 pm
Hej, interesuje mnie ten temat od dawna i chciałam zapytać osoby praktykujące (ale nie takie, którym udało się to osiągnąć raz czy dwa) o opinie: Co wam daje praktykowanie OOBE? Jakie widzicie pozytywne i negatywne jego strony.
Tytuł: Odp: Po co mi OOBE?
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Sierpień 27, 2017, 05:32:25 pm
Daje życie, jego brak daje śmierć.
Wiadomość wysłana przez: Mote w Sierpień 28, 2017, 10:28:39 am
OOBE to narzędzie dla spełnienia marzeń
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Sierpień 28, 2017, 02:01:32 pm
Mote, chcesz mi powiedzieć, że według ciebie oobe służy temu by spełniać marzenia, które są nieosiągalne w świecie fizycznym ? :)
Wiadomość wysłana przez: kotpsot w Sierpień 28, 2017, 02:54:29 pm
Hmm, jesteście bardzo tajemniczy   ??? ....
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Sierpień 28, 2017, 02:56:02 pm
Kotpsot a co konkretnie jest w nas tajemniczego ?
Wiadomość wysłana przez: Mote w Sierpień 28, 2017, 07:54:23 pm
Mote, chcesz mi powiedzieć, że według ciebie oobe służy temu by spełniać marzenia, które są nieosiągalne w świecie fizycznym ? :)
Zależy od tego kto o czym marzy.
OOBE jest bramą do niemożliwego aby stało się możliwe nie tylko w OOBE ale również w świecie fizycznym... samo w sobie OOBE może być czyimś marzeniem I zarazem jego spełnieniem.
OOBE nie jest napewno dla mnie narzędziem do przejechania się Ferrari czy sexu z Megan Fox jeżeli tak to zrozumiałeś... ale jest narzędziem dla spełnienia moich marzeń, tego jestem pewien.
Rozmowy z bogiem, demonem I odzyskania pełni siebie. To jeden z labiryntów życia.
To wrota do duszy świata.
Wiadomość wysłana przez: EosCris w Sierpień 29, 2017, 03:20:04 pm
poznanie siebie i siłę napędową do rozwoju świadomości  i  życia fizycznego ;) i drogę do wolności...
Nie widzę i nie widziałam nigdy żadnych negatywów :D hehe ciekawi mnie to, że ludzie je w ogóle widzą! :)