Forum IRN - Rozwój Świadomości

FORUM IRN - OOBE, ŚWIADOME ŚNIENIE, SZAMANIZM => SUGESTIE DOTYCZĄCE FORUM => Wątek zaczęty przez: Robert Noble w Sierpień 29, 2013, 03:45:52 pm

Tytuł: Dział ukryty dla zarejestrowanych użytkowników
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Sierpień 29, 2013, 03:45:52 pm
Zgodnie z prośbą forumowiczów powstaje ukryty dział, który jest widoczny tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Dział przeznaczony jest dla osób dorosłych, więc jeżeli jesteś niepełnoletni/a to wiedz, że odwiedzanie przez ciebie tego działu jest niedozwolone. 
Tytuł: Odp: Dział ukryty dla zarejestrowanych użytkowników
Wiadomość wysłana przez: Shining Light w Sierpień 29, 2013, 03:58:52 pm
Jaki jest cel tego działu?
Wiadomość wysłana przez: NianiaOgg w Sierpień 29, 2013, 04:43:16 pm
prawdopodobnie, bardziej swobodne opowiadanie o sobie i swoich sprawach z nadzieją, że nie czyta tego cały internetowy świat, albo na przykład sąsiad zza ściany który "namierzył" sąsiada w necie i chętnie się dowie, o czym to on pisze... żeby potem opowiedzieć innym sąsiadom, jakiego mają pchychola pod wspólnym dachem ;)
Wiadomość wysłana przez: zinka w Sierpień 29, 2013, 05:50:56 pm
trochę nie rozumiem, w jakim celu ten dział powstaje, przecież piszemy na czacie, który jest widoczny tylko dla zalogowanych, którego inni nie widzą  ::)
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Sierpień 29, 2013, 06:31:49 pm
Nie wiem o co takie pretensje?!

Zinka, Niania trafiła w sedno i ładnie to opisała. Na czacie jak wiesz wiadomości po jakimś czasie znikają. Zobaczymy czy ten dział się sprawdzi, sam traktuję go jako pewnego rodzaju eksperyment. Przecież zawsze można go usunąć prawda ? :)
Wiadomość wysłana przez: NianiaOgg w Sierpień 29, 2013, 08:26:41 pm
no to ja mam dla was historię, którą chętnie ukryję przed nie zarejestrowanymi.
A jak się zrobi tłok na forum i forumowiczów będzie więcej, to poproszę o skasowanie mojego posta, tak na wszelki wypadek, ok?