Forum IRN - Rozwój Świadomości

BADANIA / EKSPERYMENTY => DOŚWIADCZENIA ZAŁOGI IRN => NianiaOgg => Wątek zaczęty przez: NianiaOgg w Październik 21, 2013, 04:07:11 pm

Tytuł: Radiestezja, różdżki, odpromienniki?
Wiadomość wysłana przez: NianiaOgg w Październik 21, 2013, 04:07:11 pm
Jak w temacie :)
od lat jestem w posiadaniu profesjonalnej różdżki radiestezyjnej mimo że sama za jej pośrednictwem niciewo nie odbieram. "Chodzi" w moich rękach tylko odpowiednia witka, gałązka. Ale nie wiedzieć czemu, nigdy nie sprawdziłam swojego domu pod względem obecności cieków wodnych.
Dwa dni temu okazało się że mój mąż i owszem, ma te możliwości, co nie powiem, nieźle nas oboje zaskoczyło. Mało tego, moja sześcioletnia córcia też tę umiejętność ma.
No ale wracam do sedna.
Okazało się że jako jedyna w naszym domu zachowuję się jak kot, śpię i przesiaduję w dwóch z trzech miejsc w których rąbie po krzyżach niezła żyła wodna  ??? Piorun by strzelił  >:(
Mam pytanie, czy znacie się na odpromiennikach? jaki należałoby zakupić tak żeby najskuteczniej zniwelować promieniowanie cieków wodnych i urządzeń elektronicznych?
Tytuł: Odp: Radiestezja, różdżki, odpromienniki?
Wiadomość wysłana przez: arthur_77 w Październik 21, 2013, 05:28:02 pm
Jednym z odpromienników jest piramidka (http://agk.istore.pl/pl/piramida-odpromiennik-kamienny.html). Osobiście mam jedną przy monitorze :) Ale nigdy nie zagłębiałem się zbytnio w temat radiestezji chociaż kiedyś stosowałem wahadełko. Może ktoś opisze inne odpromienniki :)
Wiadomość wysłana przez: zinka w Październik 21, 2013, 09:30:43 pm

Teraz możesz kasztany wykorzystać, naturalne odpromienniki, rozsypać w miejscach gdzie przebywasz, siedzisz albo śpisz  ;D
Wiadomość wysłana przez: Sofia w Październik 22, 2013, 03:36:43 pm
Hematyt

Właściwości energetyczne:

Stymuluje obszary o niedoborze energetycznym. Kamień ochronny przeciw promieniowaniu ziemiskiemu, żył i cieków wodnych.

Hematyt chroni również przed promieniowaniem uskoków i rowów tektonicznych, które jest bardzo podobne do promieniowania żył i cieków wodnych. Intensywność tego promieniowania jest często dużo większa niż w przypadku promieniowania cieków wodnych.

Sposoby wykorzystywania dobroczynnych mocy hematytu:

Noszony na ciele, noszony w kieszeni przy ciele,  wykorzystywany do energetyzowania wody pitnej i leczniczej do przemywania oczu, używany do medytacji.
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Październik 22, 2013, 07:09:33 pm

Teraz możesz kasztany wykorzystać, naturalne odpromienniki, rozsypać w miejscach gdzie przebywasz, siedzisz albo śpisz  ;D

Kiedyś kładłem kasztany na telewizorze, po jakimś czasie zaczęły się kurczyć. Czyżby wchłonęły negatywną energię promieniowania ? :)

Wiadomość wysłana przez: Negai w Październik 22, 2013, 08:25:00 pm
Ja jak byłam młodsza to wkładałam kasztany pod łóżko bo mi babcia mówiła że to pomaga zasnąć itp... Zawsze miałam dużo snów więc nie wiem czy to pomogło w czymkolwiek. W sumie chyba nadal mam te kasztany pod łóżkiem, jakość i ilość wyjść jest pozytywna więc może coś w tym jest :P
Wiadomość wysłana przez: NianiaOgg w Październik 22, 2013, 09:15:27 pm
Dzięki, kasztany pozbieram i wrzucę do łóżka, na wsiaki słuczaj :)
ale jakiś mocniejszy odpromiennik by mi się przydał, ale nie wiem jaki kupić, a na allegro są takie:
http://allegro.pl/zdrowie?string=odpromiennik
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Październik 25, 2013, 12:47:17 pm
Niania zapodaj sobie jakiś konkretny i potem daj znać czy pomógł :) Pamiętaj, że musi mieć dobry zasięg, na te Twoje powierzchnie to musiałabyś mieć chyba z tonę kasztanów.
Wiadomość wysłana przez: NianiaOgg w Październik 25, 2013, 08:14:18 pm
ech... miałam nadzieję że może ktoś z was ma większe doświadczenie w tej sprawie  ::)
a to pech.
na tej stronie piszą, że co niektóre mają zasięg 200m! to by akurat złapało całą działkę i jeszcze sąsiadów bym uszczęśliwiła ;)
Wiadomość wysłana przez: Panda w Październik 27, 2013, 05:18:54 pm
Kasztany neutralizują jony dodatnie, nalezy je wymieniac bo nie dzialaja zbyt dlugo.
Co do reszty, to nie mam zaufania co do radiestezji
Wiadomość wysłana przez: NianiaOgg w Październik 30, 2013, 10:12:56 pm
heh, u sąsiada rośnie kasztan... w weekend pójdę na szaber  :P
Wiadomość wysłana przez: yogiccp w Październik 31, 2013, 08:26:47 pm
Nianiu ,najlepszym od promiennikiem na wszelkiego rodzaju promieniowania(cieki wodne,pola magnetyczne ,elektryczne,itp) jest tzw Klatka Faradaya ,też może być w kształcie piramidki.wykonana z magnetytu,ewent,siatki metalowej.nikt nic lepszego do tej pory nie wymyślił, ani nie przetestował.Ponoć nic się przez nią się nie przebija-ale nie wszędzie da  ją się zastosować.Obiekt izolowany  od promieniowania powinien być wewnątrz. >: a to trochę czasami jest  nie wygodne. Piramidki służą nie tylko do kompensacji energii -ale pewnie Wiesz na te tematy więcej, niż ja już zapomniałem . :D   
 A więcej ,u wujka GOOGLE ;D
Wiadomość wysłana przez: NianiaOgg w Listopad 01, 2013, 08:45:32 am
obiekt ma być WEWNĄTRZ piramidki? łooo kurna, niewykonalne, musiałabym dom obudować piramidą hehe!
myślałam raczej o jakichś płytkach czy czymś, piszą o nich że mają duży zasięg, ale cholera ich wie czy to prawda.
Wiadomość wysłana przez: EosCris w Listopad 17, 2013, 09:47:49 am
Hejka :D
Może tu znajdziesz coś dla siebie. Skontaktuj się z nimi a wierzę że udzielą Ci Nianiu, niezbędnych informacji na tematy Ciebie nurtujące
http://hotra.pl/produkty/
Pozdrawiam :D O:-)
Wiadomość wysłana przez: zinka w Listopad 17, 2013, 11:26:38 am
.....a mi się jeszcze przypomniało, że gałązki brzozy, też są naturalnymi odpromiennikami ;)
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Listopad 17, 2013, 12:22:24 pm
Brzoza brzmi wspaniale :) Zinka Ty zawsze znajdziesz złote rozwiązanie. A tak w ogóle to co się stało z kasztanami ?:)
Wiadomość wysłana przez: zinka w Listopad 17, 2013, 01:47:38 pm
dzięki Robert  :)

Sąsiad ją pogonił  <ucieczka>  i dała sobie spokój z kasztanami  <smiech>

...teraz Niania brzozę możesz wypróbować  ;)
Wiadomość wysłana przez: iconka w Listopad 17, 2013, 05:13:44 pm
Hejka :D
Może tu znajdziesz coś dla siebie. Skontaktuj się z nimi a wierzę że udzielą Ci Nianiu, niezbędnych informacji na tematy Ciebie nurtujące
http://hotra.pl/produkty/
Pozdrawiam :D O:-)

Czy masz jakieś pozytywne doświadczenie z tymi ludzmi, że polecasz tą stronę?
Prosiłabym Cię Aleksandra o więcej informacji na ten temat, bo te na przyklad czakrowanie Bałtyku szklanymi kulami, jakoś do mnie nie przemawia.  ???
Tym bardziej nie przemawia, że cena jednej szklaego czakramu, model 2013  wynosi 1200 zl.
Wiadomość wysłana przez: NianiaOgg w Listopad 17, 2013, 06:23:28 pm
Właśnie obejrzałam tę stronę i zupełnie nie mam pojęcia czy te odpromienniki geopatyczne są dobre czy nie, korzystałaś z nich może albo ktoś z twoich znajomych? ciemna jestem jak tabaka w rogu.

Z całą pewnością coś tam się pod moim domem dzieje, jak na złość tam gdzie ja śpię i przesiaduję - na przykład teraz. Różdżka wygina się jak głupia akurat tu.
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Listopad 24, 2013, 08:31:40 pm
Niania nie czekaj tylko działaj :) Przecież wcześniej już opisywane były cuda niewidy, co mają zasięg 200 m. Dziwię się, że jeszcze z tym walczysz tak długo.
Wiadomość wysłana przez: NianiaOgg w Listopad 25, 2013, 07:48:50 am
Niania nie czekaj tylko działaj :) Przecież wcześniej już opisywane były cuda niewidy, co mają zasięg 200 m. Dziwię się, że jeszcze z tym walczysz tak długo.
no właśnie, cuda niewidy :) a ja się pytam czy ktoś sprawdził , czy działają te cuda niewidy :)
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Grudzień 20, 2013, 04:01:43 pm
Niania mam nadzieję, że nie zaszkodziły Ci te odpromienniki i Twoja nieobecność na forum związana jest z czymś innym.
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Styczeń 27, 2015, 10:24:22 pm
Czytając sobie o chemitrails nie sposób nie natrafić na różnego rodzaju odpromienniki, orgonit, działa orgonowe itp.

Pamiętam, że jak byliśmy na targach w katowicach to były rózne takie wynalazki... chyba sobie kupię :)
Wiadomość wysłana przez: zinka w Styczeń 28, 2015, 01:44:44 pm
Ha, a ja mam taki mały, choć nie wiem jak działa i czy działa, ale sugestia działa, że ma działać, więc pewnie działa i to pozytywnie, mam nadzieję  ;D

Na tym zdjęciu, też ktoś ma orgonit  i to jaki duży i minerały też widać ;)

http://www.instytutnoble.pl/recenzja-anny/
Wiadomość wysłana przez: Wiatr1000 w Grudzień 19, 2015, 10:51:58 am
Mój tata za pomocą kawałka drutu może sprawdzić gdzie płynie woda przez sieć wodociągową, kanalizę a także cieki wodne ;) Także wysokie napięcie jeśli puszczone jest ziemią choć nie powinno się tego robić :P

Ja też mogę sprawdzić ;) Kawałek drutu w kształcie litery "L" ;)

Users found this pages searching for:

kasztany odpromienniki instytutnoble 89947451 bgg czakrowanie