Forum IRN - Rozwój Świadomości

BADANIA / EKSPERYMENTY => DOŚWIADCZENIA ZAŁOGI IRN => Sofia => Wątek zaczęty przez: Sofia w Listopad 15, 2013, 04:58:51 pm

Tytuł: Rozmowa z noworodkiem
Wiadomość wysłana przez: Sofia w Listopad 15, 2013, 04:58:51 pm
15 listopada, nad ranem

Spotkałam się raz w życiu z pewnym dzidziusiem Jankiem - robiłam mu zdjęcia w stroju świątecznym na kartki bożonarodzeniowe. Minął rok od naszego spotkania i dziś mi się przyśnił. Oto sen:

Dzidziuś leży na łóżku. Kładę się obok niego i od razu zaczyna się nasza telepatyczna rozmowa.
Mówi mi, że jestem silna i dam radę. Pytam się go skąd pochodzi. Odpowiada, że pochodzi z planety Megatron Ridick :) Mówi mi, żebym ignorowała odrętwienie, które odczuwam tak jakby go nie było. Następnie prosi mnie o termometr do mierzenia ciśnienia wewnątrzczaszkowego. Nie wiem gdzie jest więc pytam się kobiet, które siedzą przy stole i plotkują radośnie. Odpowiada mi nasza forumowa Niania :D -że wisi na ścianie. Sięgając po niego przypadkiem kopię ją tenisówkiem w plecy. Przepraszam ładnie i wręczam dzidziusiowi termometr. Potem moją uwagę przykuwa dziewczyna w telewizorze z rudymi włosami, wiem, że mam ją czegoś nauczyć lecz nie wiem od czego zacząć.
Tytuł: Odp: Rozmowa z noworodkiem
Wiadomość wysłana przez: Negai w Listopad 15, 2013, 10:55:54 pm
Ciekawe :)
Haha, Niania jest wszędzie! :D
Wiadomość wysłana przez: NianiaOgg w Listopad 16, 2013, 01:58:06 pm
łooo a to ciekawe  :D
widzisz, ja zawsze wiem gdzie jest termometr hehe
ale żeby kopać mię po plecach?  ???
 a ta ruda w telewizorze - nie była do mnie podobna? bo ja też ostatnio ruda :) chętnie poddam się pożytecznym naukom!
Wiadomość wysłana przez: Sofia w Listopad 16, 2013, 02:11:22 pm
Ta ruda dziewczynka miała z 14 lat :D
Wiadomość wysłana przez: yogiccp w Listopad 20, 2013, 12:22:48 am
Sofia poprzednie  w awatarze Twoje c.b zdjęcie było b,oki  ;)
Wiadomość wysłana przez: Sofia w Listopad 20, 2013, 01:20:26 am
Dzięki, jednakże już mi się znudziło :)