Forum IRN - Rozwój Świadomości

BADANIA / EKSPERYMENTY => DOŚWIADCZENIA ZAŁOGI IRN => Negai => Wątek zaczęty przez: Negai w Styczeń 31, 2014, 01:07:26 pm

Tytuł: Wkurzająca melodyjka i białe napisy
Wiadomość wysłana przez: Negai w Styczeń 31, 2014, 01:07:26 pm
Było ciemno, ale miałam fajne dostrojenie, i o dziwo nie miałam zbyt natrętnych myśli (często tuż po wyjściu za dużo rozkminiam i czasem odczuwam niepokój). Wgl. już dawno nie miałam tak dobrego dostrojenia i fazy w OOBE! To chyba skutek tych medytacji codziennych :)

Podeszłam do parapetu, spojrzałam za okno. Było ciemne niebo, a na nim jakieś jasne napisy. Było napisane tam ,,Czy wiesz że nerka <tutaj słowa nie zrozumiałam, ale był to czasownik> przez 24 h?". Pojawiały się nowe napisy, w zasadzie były nielogiczne i nie spójne, były to jakby takie ,,randomowe ciekawostki". Niemniej jednak mijały się z prawdą.
Po jakimś czasie nieba już nie widziałam, była tylko czarna przestrzeń i białe napisy. Po chwili także zaczęłam chyba usypiać, cofnęłam się do OSPUO, i tam widziałam jakiegoś bloga na którym też były takie ciekawostki.

Potem wróciłam do snu. Mimo iż miałam sporo sił i energii, a więc mogłam spokojnie wyjść z ciała, nie chciałam tego robić (sama nie wiem czemu). Czasem melodyjka jeszcze grała, znowu wywołując u mnie świadomość, ale po chwili przestała. Był tam człowiek który mnie denerwował, groziłam mu że zadźgam go nożyczkami (wiedziałam że to sen, a chciałam by sobie poszedł), jednak prosił o litość. Miał ciemne, dziwne oczy, dlatego mu nie ufałam. Pozwoliłam mu odejść, a ten poszedł do mojej babci i zaczął ją dusić :/

I się obudziłam :P
Tytuł: Odp: Wkurzająca melodyjka i białe napisy
Wiadomość wysłana przez: zinka w Styczeń 31, 2014, 03:13:25 pm
No Negai, ale ci gościu horror zaserwował  ???
Tytuł: Odp: Wkurzająca melodyjka i białe napisy
Wiadomość wysłana przez: EosCris w Luty 01, 2014, 06:35:25 am
A może on chciał, odrobinę zrozumienia, bądź miłości i akceptacji?? A nie odrazu dźgania nożyczkami?? ;)
Tytuł: Odp: Wkurzająca melodyjka i białe napisy
Wiadomość wysłana przez: Negai w Luty 01, 2014, 05:34:24 pm
No może ale mnie zirytował :P
To tylko postać senna, spokojnie :P