Forum IRN - Rozwój Świadomości

BADANIA / EKSPERYMENTY => REDEYE PORTABLE BIOFEEDBACK SYSTEM => DOŚWIADCZENIA => Wątek zaczęty przez: Robert Noble w Luty 17, 2014, 07:51:57 pm

Tytuł: Relaks i synchronizacja na ból głowy?
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Luty 17, 2014, 07:51:57 pm
Wczoraj bolała mnie głowa. Przed snem wziąłem pół tabletki ibupromu i dałem radę zasnąć. Po przebudzeniu czułem się całkiem dobrze i ból głowy nie był odczuwalny. Jednak po kilku godzinach ból się ponownie pojawił. Mimo bólu postanowiłem wykonać koncentrację z Redem. Myślałem, że ból głowy zwiększy się, jednak stało się zupełnie coś innego. Wszedłem w 2 zakres relaksu i zatraciłem poczucie ciała, czułem, że mózg synchronizując się wchodzi w fazę przyjemnego wypoczynku. Jestem zdumiony tym rezultatem, gdyż do tej pory jedyne co skutkowało to albo tabletka przeciwbólowa, albo sen.

Tytuł: Odp: Relaks i synchronizacja na ból głowy?
Wiadomość wysłana przez: EosCris w Luty 17, 2014, 08:37:46 pm
No dobrze wiedzieć Robert. Mój redzik już jest składany :) Więc i ja będę mogła niebawem podzielić się widzą na jego temat :)
A jeśli chodzi o ból głowy, to od momentu jak zaczęłam się lepiej odżywiać i zaczęłam się więcej ruszać, to nie wiem, co to ból głowy :) Informacja, przyda mi się na pewno. Tak na przyszłość, gdybym zechciała powrócić do dawnego stylu życia ;)
Tytuł: Odp: Relaks i synchronizacja na ból głowy?
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Luty 18, 2014, 03:42:50 pm
Nie wiadomo czym ten ból głowy był spowodowany. Z reguły potrafię określić przyczynę. Zazwyczaj pozostawanie w koncentracji nie pomagało, jedynie popadnięcie w sen jakoś mnie regenerowało. W tym przypadku zaryzykowałem i postanowiłem zrobić sesję, będąc gotowym na przyjęcie później środka przeciwbólowego. Na szczęście obyło się bez, bo strasznie nie lubię truć swojego organizmu.

Tytuł: Odp: Relaks i synchronizacja na ból głowy?
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Marzec 02, 2014, 04:04:16 pm
Czasami relaks i wyciszenie może poprzez spowolnienie tętna i obniżenie ciśnienia złagodzić objawy bólu głowy. Jeżeli mamy taki rodzaj bólu, gdzie ma związek z tymi parametrami to z pewnością sesja relaksacji z Redem będzie pomocna.