Forum IRN - Rozwój Świadomości

BADANIA / EKSPERYMENTY => REDEYE PORTABLE BIOFEEDBACK SYSTEM => DOŚWIADCZENIA => Wątek zaczęty przez: Linek w Grudzień 22, 2013, 01:59:39 pm

Tytuł: RedEye - Opinie i inne - Linek
Wiadomość wysłana przez: Linek w Grudzień 22, 2013, 01:59:39 pm
Polecam krótkie sesje na siedząco ;) najlepiej w pozycji lotosu lub pół-lotosu. Fajnie widać jak głupie skupienie uwagi na myśli może popsuć nam całą relaksacje ;) Co ciekawe nawet w pozycji siedzącej można stracić świadomość mimo tego, że jesteśmy wypoczęci :D
Naprawdę to co RedEye nam może uświadomić i pokazać na temat zachowania naszego ciała jest bardzo ciekawe i przydatne.
Tytuł: Odp: Odp: RedEye Pro Portable Biofeedback System
Wiadomość wysłana przez: Linek w Grudzień 29, 2013, 08:47:43 am
Opiszę wam wyjście, które miałem przy pomocy RedEye'a dosłownie parę minut temu :D

Po WRin położyłem się na chwilę w mojej pozycji lecz doszło do mnie postanowienie na temat rekapitulacji więc przerwałem wyjście... Ale to mało ważne... OK godziny 7.30 zmogło mnie przygotowanie do rekapitulacji (robienie listy) i postanowiłem położyć się na tapczan z RedEye'm i maską, żeby nie zasnąć ale tylko się zrelaksować.
Leżałem tak ok 30 min i zaczęła się walka z utrzymaniem świadomości. Chyba 2 razy nadziałem się na alarm. Ale każdy ten alarm mnie motywował bym bardziej się koncentrował. No i ta "praca" sprawiła, że przeszła mnie myśl "ej zaraz przecież jestem w idealnym stanie do wyjścia z ciała"
Odczekałem do kontroli świadomości mając na uwadze to, że podczas paraliżu ciężko mi będzie potwierdzić świadomość. Po potwierdzeniu od razu wykręciłem się z ciała na ziemie i wstałem. Percepcja jeszcze nie była ostra. Ustawiłem uwagę gdzieś na środku pokoju i rozpocząłem "stabilizacje snu" szybko sen całkowicie się wyłonił i rozpocząłem świadome śnienie patrząc sobie na ręce.
Problem pojawił się jak po chwili zadzwonił alarm. Skoczyłem na chwilę do mojego ciała świadomością i próbowałem jakoś nacisnąć kontrole świadomości. Niestety podczas paraliżu to mało możliwe jest chyba... Kojarzę podobny problem Setha, opisywał to gdzieś na forum jak wyszedł z redem. Musiałem wycofać się z paraliżu i nacisnąć przycisk lecz przyznam szczerze potem bardzo łatwo mogłem wrócić do tego stanu znowu. Zrobiłem to jeszcze raz a potem postanowiłem się obudzić.

Kolejny dowód na to, że RedEye to sprzęt warty polecenia.
Tytuł: Odp: Odp: RedEye Pro Portable Biofeedback System
Wiadomość wysłana przez: Linek w Grudzień 30, 2013, 09:38:52 pm
Tak już wiem o co chodzi z tym Redem ;p Wychodzić bez niego też potrafiłem lecz to naprawdę fajny wspomagacz :D nawet lepszy niż galantamina ;p Mam wrażenie, że po tym śnieniu co wam opisałem nauczyłem się jak wychodzić z Redem mimo tego, że RedEye przypominam innym służy generalnie do koncentracji i relaksacji. Jednak odpowiednie połączenie rozbudzania intencji oraz RedEya sprawiło, że chyba odnalazłem genialny sposób na wyjście ;) Dodanie do tej mieszanki galantaminy po prostu tworzy wybuchową mieszankę. Niestety nie mam teraz okazji tego testować przez zamieszanie między świętami a sylwestrem do tego chcę oddać się rekapitulacji zaraz po nowym roku.

Jestem też Robert ciekawy jak wspomoże to początkujących, którzy nie doświadczyli jeszcze zbytnio śnienia. Problemem lub przeszkodą na drodze do śnienia z praktyką RedEye'a jest jedynie intencja, zamiar śnienia, którą i tak czy siak musimy w siebie wzbudzić, a po za tym mamy już praktycznie wszystko ułatwione. No ale intencja to nie zawsze taka prosta sprawa :D

PS Robert mógłbyś przynajmniej omówić jakieś swoje wykresy normalnych długich sesji ;) Myślę, że to byłoby ciekawe na filmiku.
Tytuł: Odp: Odp: RedEye Pro Portable Biofeedback System
Wiadomość wysłana przez: Linek w Styczeń 04, 2014, 10:24:58 am
Hmm ostatnio zauważyłem pewną zależność. Gdy moje rozbudzanie trwa gdzieś 2-3 godziny i odczuwam już ten stan, że mój umysł jest rozbudzony lecz ciało słabnie to sesje z Redem są naprawdę efektowne. Biorę maskę i Reda kładę się na plecach z drobną intencją i prędzej czy później śnię świadomie ;) Zazwyczaj nadchodzi to wtedy gdy często pojawiają się alarmy budzące. Teraz zajmuję się rekapitulacją ale ciekawe co by się działo jak bym miał zaangażowanie na swoim normalnym poziomie  do śnienia.
Tytuł: Odp: RedEye - Opinie i inne - Linek
Wiadomość wysłana przez: EosCris w Kwiecień 06, 2014, 07:29:57 pm
Linek, a jak Twoje sesje z redzikiem? Wiem, że przerwałeś na jakiś czas rekapitulację więc jak teraz wyglądają wyjścia?
Tytuł: Odp: RedEye - Opinie i inne - Linek
Wiadomość wysłana przez: Linek w Kwiecień 07, 2014, 08:23:52 pm
A dobrze :) Z redem śnię praktycznie dzień za dniem ostatnio. Moja strategia opiera się na olaniu generatora, a bardziej skupiam się na kontroli świadomości. Coś w stylu jakby ktoś Cię ciągle szturchał to w końcu się ockniesz.

Po za tym Reda odbieram jak maszynę w filmie "The Matrix", która podłącza ludzi do matrixa. Co sprawia, że jest to dla mnie mocny rytuał.
Tytuł: Odp: RedEye - Opinie i inne - Linek
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Kwiecień 08, 2014, 01:41:47 pm
Linek następne urządzenie będzie miało taki bolec wkładany do tyłu głowy, ciekawe ilu by było chętnych. Hehe faktycznie, lepiej sobie podpiąć elektrody pod palce.

Ja obecnie nawet głośno sobie ustawiam dźwięk generatora, który powoduje, że mocno jestem przytomny. Nie waham więc świadomości jak sinusoida tylko cały czas utrzymuję wysoki poziom :)
Tytuł: Odp: RedEye - Opinie i inne - Linek
Wiadomość wysłana przez: EosCris w Kwiecień 08, 2014, 02:10:08 pm
Takie coś to by mi się przydało, powiedz Rrobert na ile masz ustawione tą glosnosc tego generatora, bo mi za cicho jest i zauważyłam że zasypia przy nim w ogóle go nie słysząc :/
Tytuł: Odp: RedEye - Opinie i inne - Linek
Wiadomość wysłana przez: Robert Noble w Kwiecień 09, 2014, 02:18:30 pm
Aleksandro nie ma znaczenia to na ile ja mam ustawioną głośność. Po pierwsze każdy z nas ma inną wrażliwość na dźwięk, nie każdy ma taki sam słuch. Po drugie zależne jest to od słuchawek które wykorzystujesz. Ustaw ten dźwięk pod siebie, ja nawet nie zaglądam do programu by sprawdzać czy jest to ustawienie na poziomie 10 czy 15 w skali wartości.
Tytuł: Odp: RedEye - Opinie i inne - Linek
Wiadomość wysłana przez: Linek w Kwiecień 09, 2014, 02:55:33 pm
Ja tam nawet ściszam :P

Z tym bolcem to może będzie techniczna przyszłość kto wie może kiedyś człowiek stworzy jeszcze jedną płaszczyznę świadomości sztucznej i żeby powrócić do sobowtóra będziemy musieli najpierw pokonać drogę do ciała fizycznego heh ;p

Users found this pages searching for:

praca redeye opinie